MASAŻ

MASAŻ

masazer stop shiatsu fm60

KREDOS SKLEP MEDYCZNY Tel: +48 89 679 02 42 email: biuro@kredos.pl. Dystrybutor sprzętu medycznego na terenie Polski. Masaż | ul. Popiełuszki 15 10-693 Olsztyn | Masaż to kategoria zawierająca wszelkiego rodzaju urządzenia masujące. Od tych przeznaczonych do użytku domowego po te stosowane w salonach kosmetycznych. Wśród nich znajdują się: hydromasażery, maty i poduszki masujące, masażery oraz aparaty do masażu limfatycznego. Masaż ciała posiada zbawienne skutki dla organizmu, pobudza pracę układu krwionośnego, wzmacnia mięśnie oraz kości, pobudza skórę do wydzielania kolagenu i elastyny.

masażer,urządzenie masujące,aparat do masażu,aparat,do,masażu,ostukującego,mg510,to go,
Aparat do masażu ostukującego mg 510 to go BEURER masażer,urządzenie masujące,aparat do masażu,aparat,do,masażu,ostukującego,mg510,to go,
MG 510 To Go – aparat do masażu ostukującego · Wydajny...
MG 510 To Go – aparat do masażu ostukującego · Wydajny akumulator litowo-jonowy · Bardzo długi czas działania wynoszący 2 godziny (przy średniej intensywności) · Do odprężenia i regeneracji mięśni po zajęciach sportowych · Głęboko działający i relaksacyjny masaż ostukujący Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
555,96 zł
masażer, masaż, trener żył, urządzenie masujące
Trener żył fm 150 BEURER masażer, masaż, trener żył, urządzenie masujące
Masaż ma korzystny wpływ! To takie proste, a jednak wiele osób nie...
Masaż ma korzystny wpływ! To takie proste, a jednak wiele osób nie wie, że możliwe do zastosowania we własnym domu. Tymczasem odprężenie lub odświeżenie we własnych czterech ścianach jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli będziesz chciał dodać energii swoim zmęczonym nogom po ciężkim dniu, korzystając z masażu stóp shiatsu, czy też odprężyć się na macie Beurer, mamy dla ciebie odpowiedni produkt. Nowość w naszej ofercie: Urządzenie do treningu żył FM 150 firmy Beurer łagodzi napięcia mięśni i pobudza krążenie. Nowy impuls dla zmęczonych nóg. Ten kto przez cały dzień jest na nogach, zna uczucie ciężkich, zmęczonych nóg. Rewitalizacyjny masaż uciskający za pomocą urządzenia FM 150 poprawia funkcję żył i łagodzi napięcia. Dodatkowo jego zastosowanie zapobiega powstawaniu żylaków i pajączków.
587,94 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 300,
Mata do masażu shiatsu MG 300 – HD Body completeMata do masażu shiatsu mg 300 – hd body complete BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 300,
Mata masująca, która z pewnością zastąpi ,,ręce masażysty". Działanie masażu Shiatsu: relaksuje...
Mata masująca, która z pewnością zastąpi ,,ręce masażysty". Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
1164,81 zł
masażer,stóp,tytan,darex
Masażer stóp tytan DAREX masażer,stóp,tytan,darex
Masażer stóp TYTAN wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zapewnia komfort użytkowania oraz...
Masażer stóp TYTAN wykonany z wyselekcjonowanych materiałów zapewnia komfort użytkowania oraz trwałość. Do tego uniwersalny design sprawia, że produkt prezentuje się stylowo i elegancko. Urządzenie jest kompaktowe, a co za tym idzie wygodne w przechowywaniu i transporcie. Sterowanie odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego, oferując wybór jednego z trzech poziomów intensywności. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
2214,00 zł
masażer,urządzenie masujące,aparat masujący,hydromasażer,stóp,fb 12,fb12,
Hydromasażer stóp fb 12 BEURER masażer,urządzenie masujące,aparat masujący,hydromasażer,stóp,fb 12,fb12,
Stopy – to na nich stawiamy swoje ciało, gdy się poruszamy. Można...
Stopy – to na nich stawiamy swoje ciało, gdy się poruszamy. Można je eksponować w letnich sandałach lub można je ukrywać w półbutach. Gdy nadchodzi jesień i zima warto zadbać o swoje stopy szczególnie. Co prawda to latem są najbardziej eksponowane i powinny wyglądać jak najlepiej, zwłaszcza u pań. Jednak jesienią czy zimą pogoda nas nie rozpieszcza, buty mogą przemoknąć, a stopy zapocić się w za grubych butach, a to wszystko szkodzi naszym stopom. Od czego zacząć? Gorąco polecamy kąpiel wodną stóp. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
143,91 zł
masażer,masaż,urządenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb 20,fb20,
Hydromasażer stóp fb 20 BEURER masażer,masaż,urządenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb 20,fb20,
Stopy – to na nich stawiamy swoje ciało, gdy się poruszamy. Można...
Stopy – to na nich stawiamy swoje ciało, gdy się poruszamy. Można je eksponować w letnich sandałach lub można je ukrywać w półbutach. Gdy nadchodzi jesień i zima warto zadbać o swoje stopy szczególnie. Co prawda to latem są najbardziej eksponowane i powinny wyglądać jak najlepiej, zwłaszcza u pań. Jednak jesienią czy zimą pogoda nas nie rozpieszcza, buty mogą przemoknąć, a stopy zapocić się w za grubych butach, a to wszystko szkodzi naszym stopom. Od czego zacząć? Gorąco polecamy kąpiel wodną stóp. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
186,96 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb35,fb 35,
Hydromasażer stóp fb 35 BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb35,fb 35,
Urządzenie do masażu stóp FB 35 wykonuje masaż wibracyjny i bąbelkowy. W...
Urządzenie do masażu stóp FB 35 wykonuje masaż wibracyjny i bąbelkowy. W trakcie hydromasażu utrzymuje stałą temperaturę wody. Hydromasażer BEURER FB35 posiada 16 zintegrowanych magnesów do masażu magnetycznego, 3 wymienne końcówki do pedicure z praktycznym zamocowaniem, a także podwójne ścianki - dla lepszej izolacji cieplnej. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
223,86 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,składany,hydromasaż,hydromasażer,stóp,fb 30,fb30,beurer,
Składany hydromasażer stóp fb 30 BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,składany,hydromasaż,hydromasażer,stóp,fb 30,fb30,beurer,
Składany hydromasażer do stóp Beurer FB 30 jest bogato wyposażony: podłoże dla...
Składany hydromasażer do stóp Beurer FB 30 jest bogato wyposażony: podłoże dla stóp wzmacniające efekt masażu, nasadka do masażu/pedicure, 3 funkcje: masaż wibracyjny, masaż bąbelkowy i utrzymanie stałej temperatury wody, punkty podczerwieni, z funkcją składania - zwijania Dzięki praktycznemu składaniu masażer zajmuje niewiele miejsca. Stopy odgrywają w naszym życiu doniosłą rolę – cały ciężar ciała opiera się właśnie na nich. Dlatego chcemy, aby Twoje stopy były zadbane. Prosty i popularny sposób na domową pielęgnację stóp to właśnie kąpiel termalna! Dzięki tej metodzie możesz samodzielnie – i tak często, jak tylko chcesz – ulżyć swoim stopom! Odpręż się oraz pozwól odpocząć swoim stopom używając FB 30! Może ono przynieść przyjemne wrażenia poprzez: lepsze ukrwienie, przyspieszenie regeneracji komórek, aktywizację i ożywienie stóp, rozluźnienie napięcia mięśniowego. PIĘKNE STOPY KAŻDEGO DNIA Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
223,86 zł
masaż,masażer,urządzenie masujące,masażer stóp,shiatsu,fm 60,fm60,
Masażer stóp shiatsu fm 60 BEURER masaż,masażer,urządzenie masujące,masażer stóp,shiatsu,fm 60,fm60,
MASAŻ STÓP: Masaż stref refleksyjnych na stopach stwarza możliwości skutecznej ochrony zdrowia....
MASAŻ STÓP: Masaż stref refleksyjnych na stopach stwarza możliwości skutecznej ochrony zdrowia. Regularny masaż stref refleksyjnych harmonizuje przepływ energii w twoim ciele. Wykonywany systematycznie zapobiega występowaniu wszelkiego rodzaju dolegliwości. Zastosowanie masażu Masaż stref refleksyjnych można stosować we wszystkich zaburzeniach czynnościowych. Pod pojęciem zaburzeń czynnościowch rozumie się choroby, w których nie stwierdza się zmian organicznych w strukturach czy narządach ludzkiego ciała. Jeden z pionierów leczenia środkami naturalnymi, prof. dr med. Horst Ferdinand Herget (1921-2001), podsumował spektrum lecznicze terapii stref refleksyjnych następująco:,, Refleksoterapia leczy to , co jest zaburzone, a nie to, co jest zniszczone”. Na wstępie należy zaznaczyć , że w przypadku podanych poniżej chorób masażu stref refleksyjnych na stopach nie wolno stosować jako jedynej formy leczenia. Refleksoterapia jest dobrą, wspomagającą metodą leczniczą. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
322,26 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb50,fb 50,
Hydromasażer stóp fb 50 BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb50,fb 50,
Masażer do stóp z wyświetlaczem elektronicznym, funkcją masażu reflektorycznego, relaksacyjnego, wibracyjnego i...
Masażer do stóp z wyświetlaczem elektronicznym, funkcją masażu reflektorycznego, relaksacyjnego, wibracyjnego i bąbelkowego oraz z możliwością 5-stopniowej regulacji temperatury wody. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
492,00 zł
masaż,masażer,mata do masażu,wibracyjnego,wibracje,mg 155,mg155,beurer,
Mata do masażu wibracyjnego mg 155 BEURER masaż,masażer,mata do masażu,wibracyjnego,wibracje,mg 155,mg155,beurer,
Masaż wibracyjny jest jedną z technik masażu klasycznego, który wykonywany jest za...
Masaż wibracyjny jest jedną z technik masażu klasycznego, który wykonywany jest za pomocą rąk masażysty bądź też specjalnego urządzenia lub maty. W zależności od intensywności masażu, oddziałuje on na mięśnie rozluźniającoi relaksująco. Mata do masażu, to kojący masaż w domu lub w samochodzie. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
178,35 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,mg 206,mg206,
Mata do masażu shiatsu mg 206 BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,mg 206,mg206,
MG 206 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego...
MG 206 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego masażu shiatsu pleców. Posiada indywidualnie wybierane 3 strefy masażu, włączaną funkcję naświetlania i ogrzewania oraz timer. Jest praktyczna, można stosować na odpowiednio głębokich wszelkich siedzeniach z oparciem, welurową poszewkę pod plecy można prać, a praktyczny wieszak ułatwia przechowywanie w szafie. Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). SALON MASAŻU W DOMU Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
392,37 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,
Mata do masażu shiatsu mg 205 BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,
MG 205 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego...
MG 205 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego masażu shiatsu pleców. Posiada indywidualnie wybierane 3 strefy masażu oraz włączaną funkcję naświetlania i ogrzewania. Można ją stosować na odpowiednio głębokich wszelkich siedzeniach z oparciem. Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). SALON MASAŻU W DOMU Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
392,37 zł
masaż, masażer ,urządzenie do masażu, mata do masażu
Mata do masażu shiatsu mg 254 BEURER masaż, masażer ,urządzenie do masażu, mata do masażu
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy....
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
682,65 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,
Mata do masażu shiatsu mg 260 – hd 2 w 1 (czarny) BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,
Nowoczesna mata masująca, która zastąpi ,,ręce masażysty" Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i...
Nowoczesna mata masująca, która zastąpi ,,ręce masażysty" Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
884,37 zł
masażer,masaż,mata masująca,urządzenie masujące,shiatsu,mg 260,mg260,
Mata do masażu shiatsu mg 295 - hd-3d (kremowa) BEURER masażer,masaż,mata masująca,urządzenie masujące,shiatsu,mg 260,mg260,
Mata masująca z opcją masażu shiatsu: Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje,...
Mata masująca z opcją masażu shiatsu: Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
1094,70 zł
mata masująca,mata do masażu,shiatsu,mg 295,mg295,
Mata do masażu shiatsu mg 295 - hd-3d (czarna) BEURER mata masująca,mata do masażu,shiatsu,mg 295,mg295,
Mata masująca z opcją masażu shiatsu MG 295-HD-3D. Mata relaksuje i regeneruje,...
Mata masująca z opcją masażu shiatsu MG 295-HD-3D. Mata relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu. W układzie mięśniowo kostnym zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn. Poprawia samopoczucie psychiczne, redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
1094,70 zł
masażer,masaż,końcówki,mg 21,mg21,
Końcówki do mg 21 BEURER masażer,masaż,końcówki,mg 21,mg21,
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy. W zestawie 3 wymienne nasadki masujące:...
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy. W zestawie 3 wymienne nasadki masujące: 2 x nakładki z wypustkami, 1 x nakładka szczoteczka
29,00 zł
masażer,aparat do masażu,mg 16 red,mg 16,red,czerwony,
Masażer mg 16 czerwony BEURER masażer,aparat do masażu,mg 16 red,mg 16,red,czerwony,
Idealny do masażu pleców, karku, ramion i nóg. Mały i poręczny. Gwarancja...
Idealny do masażu pleców, karku, ramion i nóg. Mały i poręczny. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
54,12 zł
masażer,aparat do masażu,mg 16 green,mg 16,mg16,
Masażer mg 16 zielony BEURER masażer,aparat do masażu,mg 16 green,mg 16,mg16,
Idealny do masażu pleców, karku, ramion i nóg. Mały i poręczny. Gwarancja...
Idealny do masażu pleców, karku, ramion i nóg. Mały i poręczny. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
54,12 zł
masażer,aparat do masażu,mg 17,mg17,masaż,
Masażer spa mg 17 BEURER masażer,aparat do masażu,mg 17,mg17,masaż,
Polecamy idealne urządzenie do masażu ciała. Peeling ciała dwustronną z nakładką bawełnianą...
Polecamy idealne urządzenie do masażu ciała. Peeling ciała dwustronną z nakładką bawełnianą - z jednej strony miękka bawełna do delikatnego peelingu, z drugiej strony twardsza bawełna do intensywniejszego peelingu. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
67,65 zł
masażer,aparat do masażu,mg21,mg 21,mg,21,
Masażer mg 21 BEURER masażer,aparat do masażu,mg21,mg 21,mg,21,
Aparat do masażu MG21. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy....
Aparat do masażu MG21. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
88,56 zł
masażer,aparat do masażu,aparat,masujący,mg 40,mg40,
Masażer mg 40 BEURER masażer,aparat do masażu,aparat,masujący,mg 40,mg40,
Masażer MG40. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy....
Masażer MG40. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
116,85 zł
aparat,masażu,antycelulitowego,celulit,masaż,masażer,cm50,cm 50,
Aparat do masażu antycellulitowego cm 50 BEURER aparat,masażu,antycelulitowego,celulit,masaż,masażer,cm50,cm 50,
Masaż stanowi jedną z najstarszych form sztuki uzdrawiania ciała człowieka. Techniki w...
Masaż stanowi jedną z najstarszych form sztuki uzdrawiania ciała człowieka. Techniki w nim wykorzystywane mogą wpływać na redukcję stresu, poprawę krążenia, usprawnienie procesów gojenia oraz aktywację układu limfatycznego. Co więcej, niektóre rodzaje masażu mogą skutecznie wspomóc walkę z cellulitem – nieestetycznym defektem kosmetycznym często występującym u kobiet. Taki masaż możesz również wykonać sama w domu. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
168,51 zł
masażer,aparat do masażu,mg 55,mg55,
Masażer mg 55 BEURER masażer,aparat do masażu,mg 55,mg55,
Masażer MG 55. Proste urządzenie masujące przynoszące relaks i ukojenie w stanach...
Masażer MG 55. Proste urządzenie masujące przynoszące relaks i ukojenie w stanach zapalnych mięśni. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
173,43 zł
masaż, masażer ,aparat do masażu
Aparat do masażu stóp shiatsu fm 39 BEURER masaż, masażer ,aparat do masażu
Aparat do masażu stóp shiatsu FM 39 wykonuje refleksologiczny masaż, pobudzający krążenie....
Aparat do masażu stóp shiatsu FM 39 wykonuje refleksologiczny masaż, pobudzający krążenie. Posiada opcję ogrzewania, dzięki lampie emitującej podczerwień, co ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
211,56 zł
masażer,aparat do masażu,mg 70,mg70,
Masażer mg 70 BEURER masażer,aparat do masażu,mg 70,mg70,
Aparat do masażu podskórnego MG70. To masażer, który należy przykładać do ciała...
Aparat do masażu podskórnego MG70. To masażer, który należy przykładać do ciała człowieka. Wyjątkowo przyjemne promieniowanie przyspiesza pozytywne działanie masażu. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
260,76 zł
masaż,pas do masażu,masażer,pas,mg 148,mg148,shiatsu,
Pas do masażu shiatsu mg 148 BEURER masaż,pas do masażu,masażer,pas,mg 148,mg148,shiatsu,
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy....
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
264,45 zł
masażer,aparat do masażu,masażery,masaż,mg 80,mg 80,
Masażer mg 80 BEURER masażer,aparat do masażu,masażery,masaż,mg 80,mg 80,
Aparat do masażu MG80 ma wbudowane światło podczerwone oraz funkcje masujące, to...
Aparat do masażu MG80 ma wbudowane światło podczerwone oraz funkcje masujące, to swoistego rodzaju masażer, który należy przykładać do ciała człowieka. Bardzo dobre efekty przy redukcji skórki pomarańczowej i Cellulitu. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
312,42 zł
masażer,aparat do masażu,masażu,urządzenie,mg 150,mg150,
Urządzenie do masażu karku mg 150 BEURER masażer,aparat do masażu,masażu,urządzenie,mg 150,mg150,
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy....
Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
356,70 zł
masażer,aparat do masażu,mg 100,metal pro line,metal,pro,line,
Masażer mg 100 metal pro line BEURER masażer,aparat do masażu,mg 100,metal pro line,metal,pro,line,
Aparat do masażu ostukującego MG100 Metal PRO Line. Pięciostopniowa, regulowana prędkość masażu....
Aparat do masażu ostukującego MG100 Metal PRO Line. Pięciostopniowa, regulowana prędkość masażu. Możliwość dodatkowego włączenia ciepła podczerwieni. 2 wymienne nasadki masujące. Masaż za pomocą podwójnej głowicy. Głęboko działający i relaksacyjny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
445,26 zł
masaż,masażer,aparat do masażu,powięzi,mg 850,beurer
Aparat do masażu powięzi Fascia i Deep ReleaZer® MG 850Aparat do masażu powięzi fascia i deep releazer® mg 850 BEURER masaż,masażer,aparat do masażu,powięzi,mg 850,beurer
Aparat do masażu powięzi ➚ Rozdziela sklejenia powięzi ➚ Odmładza i regeneruje...
Aparat do masażu powięzi ➚ Rozdziela sklejenia powięzi ➚ Odmładza i regeneruje tkankę mięśniową ➚ Znaczne zwiększenie przepływu krwi i regeneracja tkanek ➚ Znacząco zwiększa ruchliwość i mobilność ➚ Opatentowana nowość światowa ➚ Z wysokiej jakości litego drewna Nasadki Deep-ReleaZer ➚ Optymalne do terapii mięśni pleców i szyi – ale również bioder i ud ➚ Łagodzenie napięć w części pleców ➚ Rozluźnienie mięśni ➚ 3 nasadki o różnej twardości Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
738,00 zł
masażer,aparat do masażu,masaż,shiatsu,mg 145,mg145,
Poduszka do masażu shiatsu MG 145 BEURER masażer,aparat do masażu,masaż,shiatsu,mg 145,mg145,
Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny:...
Działanie masażu Shiatsu: relaksuje i regeneruje, zmniejsza poziom bólu; układ mięśniowo kostny: zwiększa ruchomość stawów i elastyczność mięśni, skutecznie zmniejsza poziom bólów kręgosłupa i kończyn; poprawa samopoczucia psychicznego: redukuje stres, zmniejsza poziom depresji, wywołuje równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, powoduje wzrost samoakceptacji i poczucia własnej wartości, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia; zmiany fizjologiczne: poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa dokrwienie (dotlenienie i dożywienie) wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
223,86 zł
masaż,masażer,poduszka do masażu,urządzenie masujące,mg 520,to go,mg250,
Poduszka do masażu shiatsu mg 520 to go BEURER masaż,masażer,poduszka do masażu,urządzenie masujące,mg 520,to go,mg250,
Poduszka do masażu shiatsu ➚ Wydajny akumulator litowo-jonowy ➚ Bardzo długi czas...
Poduszka do masażu shiatsu ➚ Wydajny akumulator litowo-jonowy ➚ Bardzo długi czas działania wynoszący ok. 2 godzin ➚ Do odprężenia i regeneracji mięśni po zajęciach sportowych ➚ Uniwersalne urządzenie do masażu ramion, karku, pleców i nóg ➚ Regulowane głowice masujące Uniwersalne zastosowanie: Dzięki zasilaniu akumulatorem i łatwości mocowania Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
555,96 zł
poduszka,masaż,masażu,mg 147,mg147,
Poduszka do masażu shiatsu mg 147 BEURER poduszka,masaż,masażu,mg 147,mg147,
Poduszka do masażu shiatsu MG 147 to opcja dla osób ceniących sobie...
Poduszka do masażu shiatsu MG 147 to opcja dla osób ceniących sobie wygodę i relaks. Poduszka sterowana jest pilotem co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Uniwersalny kształt ułatwia wykonywanie masażu takich części ciała jak ramiona, kark, plecy czy nogi. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
239,85 zł

Stetoskop kardiologiczny master seca s40

SECA stetoskop,stetoskop lekarski,seca,seca s40,fonendoskop,kardiologiczny,master,
Stetoskop kardiologiczny Master SECA S40 z podwójną membraną i dodatkowo obciążoną głowicą. Fonendoskop...
299,00 zł

Rower treningowy ergo c12

KETTLER rower treningowy,rower kettler,rower,treningowy,ergo,c12,kettler
Rower treningowy ERGO C12 to innowacyjny produkt o niesamowitej wytrzymałości oraz trwałości....
3400,00 zł

Kabel pacjenta krh 700

ASPEL aspel,kabel,kekg,ekg
Kabel EKG do 3 kanałowych rejestratorów holterowskich ASPEL AsPEKT 700 i AsPEKT...
286,20 zł

Nadajnik ekg aspel aspekt 500

ASPEL aspel, cardiotest,próba wysiłkowa badanie wysiłkowe,ekg,bieżnia,cykloerdgometr,B612,CRG200
ASPEL Aspekt 500 KBEKG2 to bezprzewodowy nadajnik cyfrowy przeznaczony do transmisji sygnału...
3726,00 zł

Waga medyczna seca 287 z wzrostomierzem ultradźwiękowym

SECA waga z wzrostomierzem,seca287,waga lekarska,wzrostomierz,ultradźwiękowy,
Waga medyczna SECA 287 z wzrostomierzem. Ultradźwiękowa stacja pomiarowa do badania wzrostu...
8989,92 zł

Ławeczka universal

KETTLER ławeczka back treiner,ławeczka back trainer kettler,ławeczka,back,trainer,kettler
Ławeczka UNIVERSAL oferuje możliwość trenowania mięśni brzucha oraz pleców, a przy użyciu...
790,89 zł

Mata do masażu shiatsu mg 205

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,
MG 205 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego...
392,37 zł

Dwukanałowy mankiet rozmiar m zapinany na rzep seca c30

SECA dwukanałowy,mankiet,rozmiar,xxl,zapinany,na,rzep,seca,c30
Dwukanałowy mankiet rozmiar M zapinany na rzep SECA C30 bezlateksowe tworzywo sprawia,...
189,00 zł

Parawan medyczny trzyskrzydłowy

U.B.M parawan,medyczny,trzy skrzydłowy,trzyskrzydłowy,
Parawan medyczny trzyskrzydłowy jest lekki i funkcjonalny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące....
666,90 zł

Zasilacz seca 447 239W / 50Hz

SECA zasilacz,do,wag,seca376,seca336,seca,seca447,
Zasilacz do wag seca 376 i seca 336. Gwarancja producenta wynosi 24...
91,80 zł

Miarka do pomiaru obwodu głowy niemowląt bez dozownika seca 211

SECA miarka pomiarowa,seca,do obwodu głowy,seca 211,seca211,seca,211,
Miarka pomiarowa bez dozownika 1000 szt/op jednorazowego użytku do pomiaru obwodu głowy...
247,32 zł

Miarka do pomiaru obwodów ciała bez dozownika seca 218

SECA miarka pomiarowa,seca,miarka do pomiaru obwodów
Miarka pomiarowa jednorazowego użytku do pomiaru obwodów SECA 218 1000 szt/op. Seca...
366,54 zł

Łącznik do elektrod jednorazowych

ASPEL łączniki,do,elektrod,jednorazowych
Łączniki do elektrod jednorazowych do kabla KEKG30 – komplet 10 szt....
201,20 zł

Pas gumowy do elektrod ekg / H 32 mm x L 150 cm

EF Medica pas,gumowy,do,elektrod,ekg
Pas gumowy 3,2 x 150 cm przeznaczony jest do wykonywania badania EKG...
34,99 zł

Pas gumowy do elektrod ekg / H 100 mm x L 150 cm

EF Medica elektrody,blaszkowe,dla,dzieci,pediatryczne,pod,pas
Pas gumowy 10 x 150 cm przeznaczony jest do wykonywania badania EKG osobom...
79,00 zł

Elektrody blaszkowe pediatryczne pod pas

EF Medica elektrody,blaszkowe,dla,dzieci,pediatryczne,pod,pas
Prostokątne elektrody pediatryczne pod pas posiadają czujnik z najwyższej jakości Ag/AgCl. ...
90,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź;    IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149;    EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK; SORT CODE - 11402004