.
Producent:
Wybierz producenta

Mama i dziecko

termometr,termometr elektroniczny,termometr microlife,termometr dla dziecka,termometr delfinek

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 delfinek

MICROLIFE termometr,termometr elektroniczny,termometr microlife,termometr dla dziecka,termometr delfinek
Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 delfinek...
Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 delfinek
139,00 zł
zestaw uzupełniający do aspiratora,aspirator,aspirator beurer,zestaw do aspiratora,aspirator na 20,

Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20

BEURER zestaw uzupełniający do aspiratora,aspirator,aspirator beurer,zestaw do aspiratora,aspirator na 20,
Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20...
Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20
40,71 zł
laktator,laktator microlife,laktator ręczny,laktator do piersi,laktator bc 100

Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft

MICROLIFE laktator,laktator microlife,laktator ręczny,laktator do piersi,laktator bc 100
Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft...
Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft
124,96 zł
laktator,laktator elektryczny,laktator microlife,laltator bc 200,

Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy

MICROLIFE laktator,laktator elektryczny,laktator microlife,laltator bc 200,
Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy...
Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy
442,26 zł
laktator,laktator microlife,laktator elektryczny,laktator do piersi,laktator bc 300

Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 in 1

MICROLIFE laktator,laktator microlife,laktator elektryczny,laktator do piersi,laktator bc 300
Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 in 1...
Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 in 1
518,08 zł
wyprawka,maluszka,microlife,termometr bezdotykowy,laktator elektryczny,inhalator

Wyprawka maluszka Microlife

MICROLIFE wyprawka,maluszka,microlife,termometr bezdotykowy,laktator elektryczny,inhalator
Wyprawka maluszka Microlife to zestaw stworzony z myślą o najmłodszych i ich...
Wyprawka maluszka Microlife to zestaw stworzony z myślą o najmłodszych i ich mamach. Składa się z laktatora BC 200, termometru bezdotykowego NC 400 oraz inhalatora w kształcie misia NEB 400. To fantastyczny prezent dla młodej mamy i jej dziecka.
630,40 zł
termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 monkey,beurer,

Termometr Beurer BY 11 Monkey

BEURER termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 monkey,beurer,
Termometr Beurer BY 11 Monkey to produkt stworzony z myślą o najmłodszych....
Termometr Beurer BY 11 Monkey to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Żywy żółty kolor urządzenia oraz figurka w kształcie małpki znajdująca się na szczycie urządzenia, mają za zadanie przyciągać uwagę dziecka.
35,75 zł
termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 frog,beurer,

Termometr Beurer BY 11 Frog

BEURER termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 frog,beurer,
Termometr Beurer BY 11 Frog to produkt stworzony z myślą o najmłodszych....
Termometr Beurer BY 11 Frog to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Żywy żółty kolor urządzenia oraz figurka w kształcie żabki znajdująca się na szczycie urządzenia, mają za zadanie przyciągać uwagę dziecka.
35,75 zł
termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 dog,beurer,

Termometr Beurer BY 11 Dog

BEURER termometr,termometr elektroniczny,termometr dla dzieci,by 11,by11,by 11 dog,beurer,
Termometr Beurer BY 11 Dog to produkt stworzony z myślą o najmłodszych....
Termometr Beurer BY 11 Dog to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Żywy żółty kolor urządzenia oraz figurka w kształcie pieska znajdująca się na szczycie urządzenia, mają za zadanie przyciągać uwagę dziecka.
35,75 zł

niania elektroniczna by77

 

W kategorii Mama i dziecko znajduje się zbiór produktów stworzonych z myślą o kompleksowej opiece nad dziećmi. Artykuły medyczne w kategorii Mama i dziecko to produkty dobrane z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie użytkowania, a przede wszystkim zwracając szczególną uwagę na dobro małego dziecka.

 

W obecnych czasach ilość gadżetów dla mam i maluszków jest naprawdę ogromna – wszystkie są tworzone z myślą o tym, aby w możliwie najwyższym stopniu ułatwiać codzienną opiekę nad małym dzieckiem, zapewnić komfort i zaoszczędzić czas rodziców. Ze względu na różnorodność produktów potrzeba poświęcić dużo czasu na zastanowienie i nabranie świadomości - czy zakup danego produktu jest konieczny i niezbędny. Są jednak urządzenia, których nie może zabraknąć na liście zakupów przyszłej mamy.

 

W zbiorze artykułów medycznych dla rodziców i maluszków znajduje się szereg termometrów dla dzieci i niemowląt. Termometry dziecięce są jednym z obowiązkowych elementów wyprawki niemowlaka, a także każdego domu, w którym mieszka dziecko. Podwyższona temperatura u dziecka to sygnał dla rodziców, że w jego organizmie zaczyna dziać się coś niepokojącego. Pomiar temperatury jest pierwszym krokiem do tego, aby móc właściwie zareagować w sytuacjach alarmowych. Termometry dla dzieci i niemowląt występują w formie smoczków do ssania, jak również posiadają designerski wygląd przystępny dla dziecka, przydatne w przypadku dzieci, którym ciężko jest skupić uwagę.

 

Niezwykle ważne przy ocenie prawidłowości rozwoju dziecka jest mierzenie jego masy ciała z precyzyjną dokładnością. Dlatego też szykując wyprawkę dla niemowląt warto zdecydować się na zakup wagi niemowlęcej, która umożliwia dokładny pomiar masy ciała dziecka już od chwili jego narodzin. Wśród wag dziecięcych dominują wagi elektroniczne, które dokonują pomiaru parametrów z bardzo dużą dokładnością, gdyż z punktu widzenia rozwoju dziecka kluczowe jest precyzyjne ich określenie. Waga niemowlęca to niezbędne urządzenie również w gabinecie lekarskim, przychodni i szpitalu.

 

Przyszłe mamy bardzo chętnie decydują się na zakup laktatora, czyli urządzenia do odciągania pokarmu dla karmiących kobiet, które pozwala na podawanie pokarmu w butelce wcześniakom i niemowlętom, które nie potrafią samodzielnie ssać, a także dla kobiet karmiących, które chcą zostawić dziecku pokarm na czas swojej nieobecności. Dodatkowo, laktatory i zestawy uzupełniające do laktatorów stanowią nieocenioną pomoc dla mam, które borykają się z problemem bolesności piersi i nawału pokarmu.

 

Nowoczesnym i coraz bardziej popularnym gadżetem wybieranych przez przyszłych rodziców są urządzenia do monitorowania niemowlęcia. Monitorowanie niemowlaka podczas snu za pomocą elektronicznej niani zapewnia rodzicom poczucie bezpieczeństwa i możliwość nieustannego kontrolowania co dzieje się z maluszkiem. Dzięki elektronicznej niani rodzice są alarmowani o wybudzeniu dziecka i nie muszą się martwić o ciągłe doglądanie dziecka podczas snu w łóżeczku. Wśród urządzeń znajdą się również elektryczna niania wideo, a także kamery dla noworodków umożliwiające oglądanie obrazu.

 

Ponadto, istnieje dużo więcej innowacyjnych urządzeń mających za zadanie ułatwienie rodzicom codzienne życie z maluszkiem i opiekę. Niezbędne dla rodziców, których dzieci są mało odporne i mają skłonność do pleśniawek jamy ustnej oraz częste rozstroje żołądka jest zaopatrzenie się w takie urządzenia jak sterylizator parowy do wygotowania butelek, jak również urządzenie do podgrzewania butelek i pokarmu dla niemowląt, pozwalające zapewnić bezpieczeństwo dziecka i zaoszczędzić czas rodzica.

 

W przygotowaniu wyprawki dla maluszka warto pomyśleć o zaopatrzeniu w produkty wyjątkowo przydatne i spełniające swoją rolę w sytuacjach niecodziennych, na przykład urządzenie łagodzące skutki ukąszeń owadów, aspirator do nosa czy grzebień na wszy.

 

Czy warto kupić elektroniczną nianię z kamerą?

 

Elektroniczna niania jest multifunkcyjnym urządzeniem, które rejestruje każdy dźwięk z łóżeczka dziecka poprzez specjalny nadajnik z mikrofonem i przekazuje go drogą radiową na odległość do odbiornika z głośnikiem z funkcją regulacji siły dźwięku. Niania elektroniczna lub niania elektroniczna z kamerą pozwala na obserwowanie dziecka gdy śpi, patrzenie na nie i słyszenie, gdy się przebudza. Rodzice decydujący się na taki zakup potwierdzają, że pomoc elektronicznej niani jest nieoceniona, pozwala na poczucie bezpieczeństwa, spokój i lepszą organizację obowiązków domowych.

 

Opieka nad niemowlęciem z pomocą niani elektronicznej daje mamie możliwość swobodnego i mobilnego poruszania się w obrębie domu bez stresu o to, czy płacz dziecka będzie słyszalny w innym pomieszczeniu. Zasięg działania niani elektronicznej w terenie otwartym wynosi około 120 metrów i jest uzależniony od rodzaju przeszkód, na które natrafia sygnał radiowy. Niania elektroniczna może pracować bez zasilania sieciowego przez kilka godzin.

 

Celem opieki elektronicznej niani z kamerą nie jest zastępowanie rodziców – tylko ich wsparciem i dodatkową, wzmożoną ochroną bezcennego bezpieczeństwa zdrowia i życia dziecka. Elektroniczna przyda się szczególnie rodzicom wcześniaka, ale także osobom, które mają duży dom lub nie są w stanie 24 godziny na dobę być przy dziecku, czy po prostu chcą zapewnić sobie komfort psychiczny zostawiając dziecko w łóżeczku bez obawy, że akurat w tym czasie coś się stanie. Niania elektroniczna będzie idealnym urządzeniem dla mam pracującym zdalnie, potrzebującym skupienia, przy rozmowach telefonicznych lub jednoczesnej opiece nad starszym dzieckiem.

 

Ściąganie pokarmu laktatorem – Laktator ręczny czy laktator elektryczny?

 

W ciągu pierwszych czterech tygodni mama i dziecko razem pracują nad zainicjowaniem i rozwinięciem laktacji. Jeżeli niemowlę jest zdrowe, a karmienie piersią przebiega sprawnie, nie ma konieczności by mama korzystała z pomocy laktatora, choć i wtedy laktator może okazać się pomocny, na przykład w sytuacji rozłąki z dzieckiem. Ściąganie pokarmu laktatorem wymaga odpowiedniej nauki, czasu i cierpliwości, ale jest warte włożonego wysiłku. Wraz z upływem czasu ciało matki wypracowuje odruch wypływu podczas odciągania, przy czym ilość uzyskiwanego pokarmu się zwiększa. Jeśli przyszła mama decyduje sią na zakup laktatora, na pewno musi zastanowić się jaki rodzaj wybrać. Na rynku produktów medycznych dla mam dostępne są zarówno laktatory elektryczne i laktatory ręczne.  

 

Laktatorem ręcznym trzeba się bardziej napracować chcąc odciągnąć większe ilości pokarmu. Jednak plusem przy wyborze laktatora ręcznego jest jego cena, a w wielu przypadkach ściąganie nadmiaru pokarmu ręką okazuje się wystarczające. Z kolei laktator elektryczny odciąga pokarm bez większego zaangażowania mamy. Najlepszym wyjściem jest dokonanie decyzji w momencie, gdy dziecko jest już z mamą, sprawdzając czy pojawiają się problemy przy karmieniu piersią. Laktatory elektryczne i działające na baterie wykorzystują do ściągania pokarmu nowoczesną technologię odciągania, która imituje rytm ssania niemowlęcia, czyli szybkie i płytkie ssanie na początku, a następnie − wolniejsze i głębsze, przez co wywołanie odruchu wypływu jest skuteczniejsze. Laktatory elektryczne są wyposażone w dwa tryby - stymulacji i odciągania. Pierwszy wypływ zazwyczaj dostarcza około 36% całkowitej objętości mleka, dlatego warto wykorzystać intensywny przepływ, aby zgromadzić więcej pokarmu. W przypadku mam, które planują regularne ściąganie pokarmu laktatorem, warto zainwestować w podwójny laktator. Odciąganie pokarmu laktatorem z obu piersi jednocześnie podnosi poziom prolaktyny, czyli hormonu odpowiedzialnego za produkcję mleka.

 

 

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5420,52 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
4207,14 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
97,95 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
302,40 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)...
81,00 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
350,00 zł

Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004