NAWILŻACZE, OCZYSZCZACZE, OSUSZACZE

NAWILŻACZE, OCZYSZCZACZE, OSUSZACZE

nawilzacz powietrza z aromaterapia la 50KREDOS SKLEP MEDYCZNY Tel: +48 89 679 02 42 email: biuro@kredos.pl. Dystrybutor sprzętu medycznego na terenie Polski. Nawilżacze, Oczyszczacze, Osuszacze | ul. Popiełuszki 15 10-693 Olsztyn | Nawilżacze, oczyszczacze, osuszacze to urządzenia wyjątkowo użyteczne dla tych, którzy niezwykle cenią sobie jakość powietrza którym oddychają. Osuszacze pomagają pozbyć się wilgoci, oczyszczacze usuwają zanieczyszczenia, a nawilżacze pomagają utrzymać odpowiedni poziom wilgoci. Różnorodność dostępnych modeli sprawi, że każdy z łatwością znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb. Wykonane z materiałów wysokiej jakości gwarantują trwałość i komfort użytkowania. 

osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 70,le70,le,70,
Osuszacz powietrza le 70 BEURER osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 70,le70,le,70,
Powietrze w pomieszczeniach składa się z mieszaniny gazów i zawiera zawsze określoną...
Powietrze w pomieszczeniach składa się z mieszaniny gazów i zawiera zawsze określoną ilość wody (w postaci pary), która określa stopień wilgotności w pomieszczeniu. Im wyższa jest temperatura w pomieszczeniu, tym więcej wilgoci może przyjmować powietrze. Jeśli temperatura maleje, powietrze wydziela wilgoć do pomieszczenia. Tworzy się woda kondensacyjna, która może osadzać się np. na ścianach lub oknach i prowadzić do niepożądanych szkód, jak grzyb, zgnilizna, korozja lub inne szkody wynikające z wilgoci. Aby uniknąć tych szkód, osuszacz powietrza odprowadza wilgoć z powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu nie może tworzyć się woda kondensacyjna na ścianach lub oknach. Osuszacz powietrza Beurer LE 70 osusza powietrze na zasadzie kondensacyjnej. Poprzez wentylator na wlocie powietrza wilgotne powietrze w pomieszczeniu jest zasysane przez parownik i znajdujący się za nim kondensator. Zasada kondensacyjna realizowana jest w dwóch fazach: W fazie pierwszej wilgotne powietrze w pomieszczeniu jest schładzane na zimnym parowniku do wartości poniżej temperatury rosy. Para wodna zawarta w powietrzu w pomieszczeniu osadza się jako kondensat na parowniku i wpływa do zbiornika na wodę osuszacza powietrza. Alternatywnie można też umieścić dodatkowy wąż na kondensat, tak by skondensowana woda mogła spływać bezpośrednio do odpływu (np. w umywalce). W drugiej fazie osuszone, schłodzone powietrze ponownie nagrzewane jest na kondensatorze i odprowadzane do powietrza w pomieszczeniu. W ten sposob oczyszczone, suche powietrze miesza się z powietrzem w pomieszczeniu. Poprzez ciągle cyrkulujące powietrze wilgoć jest odprowadzana z pomieszczenia. Osuszacz powietrza LE 70 jest przeznaczony do osuszania powietrza w pomieszczeniach. Zastosowanie osuszacza powietrza Beurer LE 70: przy zbyt wysokiej wilgotność powietrza, osuszanie ścian, osuszanie nowych budynków, zwalczanie pleśni i grzybów, poprawa klimatu w pomieszczaniach ochrona przedmiotów wrażliwych
1353,00 zł
oczyszczacz powietrza,oczyszczacz,powietrza,beurer,lr300,lr 300,
Oczyszczacz powietrza beurer lr 300 BEURER oczyszczacz powietrza,oczyszczacz,powietrza,beurer,lr300,lr 300,
Oczyszczacz powietrza BUERER LR 300 odfiltrowuje różne rodzaje zanieczyszczeń jak sierść, bakterie,...
Oczyszczacz powietrza BUERER LR 300 odfiltrowuje różne rodzaje zanieczyszczeń jak sierść, bakterie, kurz i pyłki oraz nieprzyjemne zapachy czy szkodliwe gazy. Co sprawia, że jest on tak skuteczny i wydajny? Jest to zasługa zastosowania trzech warstw filtrów. Zastosowano w nim również innowacyjną technologię oczyszczania powietrza. Urządzenie może działać w trybie automatycznym. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
870,84 zł
nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,lw 110,lw110,
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza beurer lw 220 biały BEURER nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,lw 110,lw110,
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BEURER LW 220 to rozwiązanie dla osób wymagających...
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BEURER LW 220 to rozwiązanie dla osób wymagających i praktycznych. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarach model ten dysponuje zbiornikiem o pojemności ok. 7,25l. Jest cichy i energooszczędny w każdym z trzech trybów działania. Nawilżając powietrze jednocześnie je oczyszcza za pomocą wody. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
857,31 zł
nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,lw110,lw 110,czarny,
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza beurer lw 220 czarny BEURER nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,lw110,lw 110,czarny,
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BEURER LW 220 to rozwiązanie dla osób wymagających...
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BEURER LW 220 to rozwiązanie dla osób wymagających i praktycznych. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarach model ten dysponuje zbiornikiem o pojemności ok. 7,25l. Jest cichy i energooszczędny w każdym z trzech trybów działania. Nawilżając powietrze jednocześnie je oczyszcza za pomocą wody. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
857,31 zł
nawilżacz,nawilżacz powietrza,powietrza,lb37,toffee
Nawilżacz powietrza beurer lb 37 toffee BEURER nawilżacz,nawilżacz powietrza,powietrza,lb37,toffee
Nawilżacz powietrza BEURER LB 37 TOFFEE to ultranowoczesny design i sprawdzona technologia....
Nawilżacz powietrza BEURER LB 37 TOFFEE to ultranowoczesny design i sprawdzona technologia. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz cichej pracy jest komfortowy w użytkowaniu. Nawilża powietrze wykorzystując technologię ultradźwiękową. Posiada dwa tryby pracy. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
309,96 zł
nawilżacz powietrza,nawilżacz,powietrza,lb 37,lb37,white,
Nawilżacz powietrza beurer lb 37 white BEURER nawilżacz powietrza,nawilżacz,powietrza,lb 37,lb37,white,
Nawilżacz powietrza BEURER LB 37 WHITE to ultranowoczesny design i sprawdzona technologia....
Nawilżacz powietrza BEURER LB 37 WHITE to ultranowoczesny design i sprawdzona technologia. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz cichej pracy jest komfortowy w użytkowaniu. Nawilża powietrze wykorzystując technologię ultradźwiękową. Posiada dwa tryby pracy. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
309,96 zł
olejek,aromaterapeutyczny,sleep well,
Olejek aromaterapeutyczny sleep well BEURER olejek,aromaterapeutyczny,sleep well,
Olejek aromaterapeutyczny sleep well zawiera wyciąg z lawendy i sosny piniowej, ułatwia...
Olejek aromaterapeutyczny sleep well zawiera wyciąg z lawendy i sosny piniowej, ułatwia zasypianie.
38,75 zł
osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 30,le30
Osuszacz powietrza le 30 BEURER osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 30,le30
Osuszacz powietrza BEURER LE 30 to urządzenie o 1-stopniowym działaniu. Nadaje się...
Osuszacz powietrza BEURER LE 30 to urządzenie o 1-stopniowym działaniu. Nadaje się do pracy w trybie ciągłym, jest cichy oraz posiada łatwo wyjmowany zbiornik o pojemności ok 1,8l. Uchwyt oraz podświetlane wskaźniki LED zapewniają dodatkowy komfort użytkowania. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
1118,07 zł
osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 60,le60,
Osuszacz powietrza le 60 BEURER osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,le 60,le60,
Osuszacz powietrza BEURER LE 60 to urządzenie o 2 poziomowym działaniu nadające...
Osuszacz powietrza BEURER LE 60 to urządzenie o 2 poziomowym działaniu nadające się do pomieszczeń o powierzchni 40 - 60 m². Może pracować w trybie ciągłym oraz posiada łatwo wyjmowany zbiornik o pojemności ok 4l. Posiada funkcję jonizacji do oczyszczania powietrza. Wyposażony jest w lampkę ostrzegawczą oraz system automatycznie wyłączający urządzenie w razie przepełnienia zbiornika zapewniając tym samym bezpieczeństwo. Jego wydajność to ok 20 l na dobę. Gwarancja producenta wynosi 60 miesięcy.
1476,00 zł
osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,lr 200,lr200,
Oczyszczacz powietrza beurer lr 200 BEURER osuszacz powietrza,osuszacz,powietrza,lr 200,lr200,
Oczyszczacz powietrza BEURER LR 200 odfiltrowuje różne rodzaje zanieczyszczeń jak sierść, bakterie,...
Oczyszczacz powietrza BEURER LR 200 odfiltrowuje różne rodzaje zanieczyszczeń jak sierść, bakterie, kurz i pyłki oraz nieprzyjemne zapachy czy szkodliwe gazy. Co sprawia, że jest on tak skuteczny i wydajny? Jest to zasługa zastosowania trzech warstw filtrów. Dodatkowo posiada opcję oczyszczania powietrza za pomocą jonizacji. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
664,20 zł
urządzenie do aromaterapii,nawilżacz,aromaterapia,la20,la 20,
Urządzenie do aromaterapii z nawilżaczem la 20 BEURER urządzenie do aromaterapii,nawilżacz,aromaterapia,la20,la 20,
Urządzenie do aromaterapii z nawilżaczem LA 20 wykorzystuje technologię ultradźwiękową. Można stosować...
Urządzenie do aromaterapii z nawilżaczem LA 20 wykorzystuje technologię ultradźwiękową. Można stosować w nim olejki aromatyczne. Ciekawym dodatkiem jest zmieniające się oświetlenie LED. Zbiornik o pojemności 80 ml. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
145,14 zł
zestaw filtrów,filtry,oczyszczacz,powietrza,lr 300,lr300,
Zestaw filtrów do oczyszczania powietrza lr 300 BEURER zestaw filtrów,filtry,oczyszczacz,powietrza,lr 300,lr300,
Zestaw filtrów do czyszczenia powietrza LR 300 zawiera: filtr wstępny oraz filtr...
Zestaw filtrów do czyszczenia powietrza LR 300 zawiera: filtr wstępny oraz filtr łączony składający się z filtru HEPA i filtru z aktywnym węglem. Wydajność takiego filtru to 95%. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
156,01 zł
zestaw filtrów,filtr,oczyszczania,nawilżania,powietrza,lr 330,lr330,
Zestaw filtrów do oczyszczania i nawilżania powietrza lr 330 BEURER zestaw filtrów,filtr,oczyszczania,nawilżania,powietrza,lr 330,lr330,
Zestaw filtrów do czyszczenia powietrza LR 330 zawiera: filtr wstępny oraz filtr...
Zestaw filtrów do czyszczenia powietrza LR 330 zawiera: filtr wstępny oraz filtr łączony składający się z filtru HEPA i filtru z aktywnym węglem. Wydajność takiego filtru to 85%. Gwarancja producenta wynosi 3 lata.
60,27 zł
nawilżacz,powietrza,z,aromaterapią,la30,la,30,la 30,
Nawilżacz powietrza z aromaterapią la 30 BEURER nawilżacz,powietrza,z,aromaterapią,la30,la,30,la 30,
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LA 30: wykorzystuje funkcje nebulizacji ultradźwiękowej, pracuje bardzo cicho, jest energooszczędny, ma bardzo elegancki design, wytwarzaniu aerozolu może towarzyszyć oświetlenie, nadaje się do stosowania z olejkami aromaterapeutycznymi.
146,37 zł
nawliżacz,powietrza,min,ultradźwiękowy,lb 12,lb12,lb,12,
Ultradźwiękowy mini nawilżacz powietrza lb 12 BEURER nawliżacz,powietrza,min,ultradźwiękowy,lb 12,lb12,lb,12,
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LB 12: wykorzystuje funkcje nebulizacji ultradźwiękowej, pracuje bardzo cicho, jest energooszczędny, typowa butelka z tworzywa sztucznego jako zbiornik, idealny do biura i w podróży (mały i poręczny), etui w zestawie.
184,50 zł
ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza,lb 44,lb44,lb,44,
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza lb 44 BEURER ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza,lb 44,lb44,lb,44,
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LB 44: wykorzystuje funkcje nebulizacji ultradźwiękowej, pracuje bardzo cicho, jest energooszczędny, ma bardzo elegancki design, nadaje się do stosowania z aromatami.
282,90 zł
nawilżacz,powietrza,z parowaniem wody,lb 50,lb50,lb,50,
Nawilżacz powietrza z parowaniem wody lb 50 BEURER nawilżacz,powietrza,z parowaniem wody,lb 50,lb50,lb,50,
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LB 50: wykorzystuje funkcje parowania wody, nawilża powietrze w wyjątkowo higieniczny sposób, możliwość zwalczania bakterii dzięki podgrzewaniu.
381,30 zł
ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza z parowaniem wody,lb 88,lb88,lb,88,biały,
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z parowaniem wody lb 88 biały BEURER ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza z parowaniem wody,lb 88,lb88,lb,88,biały,
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LB 88: wykorzystuje funkcje dwóch technologii: nebulizacji ultradźwiękowej oraz parowania wody, wykazuje wysoką wydajność nawilżania, maks. 550 ml/h, nawilża powietrze w wyjątkowo higieniczny sposób, możliwość zwalczania bakterii dzięki podgrzewaniu, nadaje się do stosowania z aromatami.
442,80 zł
ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza z parowaniem wody,lb 88,lb88,lb,88,czarny
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z parowaniem wody lb 88 czarny BEURER ultradźwiękowy,nawilżacz,powietrza z parowaniem wody,lb 88,lb88,lb,88,czarny
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna...
Człowiek większość swojego czasu spędza w zamkniętych pomieszczeniach. negatywnych skutków. Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. Jednak w zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać to za sobą negatywne skutki: wysychanie śluzówki, pieczenie oczu, popękane i wyschnięte usta, rozwój infekcji i chorób dróg oddechowych, wyczerpanie, zmęczenie i brak koncentracji, zagrożenie dla zwierząt domowych i roślin, wzmożone wytwarzanie kurzu i naładowanie elektrostatyczne tekstyliów z włókien sztucznych, dywanów i podłóg z tworzywa sztucznego, uszkodzenie drewnianych elementów wyposażenia domu, w szczególności parkietów, rozstrojenie instrumentów muzycznych. Nawilżacz powietrza LB 88: wykorzystuje funkcje dwóch technologii: nebulizacji ultradźwiękowej oraz parowania wody, wykazuje wysoką wydajność nawilżania, maks. 550 ml/h, nawilża powietrze w wyjątkowo higieniczny sposób, możliwość zwalczania bakterii dzięki podgrzewaniu, nadaje się do stosowania z aromatami.
442,80 zł
nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza lr 330 BEURER nawilżacz,oczyszczacz,nawilżacz powietrza,oczyszczacz powietrza,
Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z 3 prędkościami pracy, o pojemności zbiornika...
Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z 3 prędkościami pracy, o pojemności zbiornika na wodę 7,25 l, z systemem automatycznego wyłączenia w razie braku wody. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Urządzenie LW 110 nawilża zbyt suche powietrze i jednocześnie oczyszcza je z nagromadzonego kurzu, pyłków, włosów zwierzęcych i zapachów. Podobnie jest w przyrodzie – powietrze oczyszczane jest przez deszcz. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
1011,06 zł
olejek,aromapeutyczny,aromaterapeutyczny,vitality,
Olejek aromapeutyczny vitality BEURER olejek,aromapeutyczny,aromaterapeutyczny,vitality,
Orzeźwiający olejek do aromaterapii z wyciągiem z: bergamotki, pomarańczy, grejpfruta. Olejek organiczny...
Orzeźwiający olejek do aromaterapii z wyciągiem z: bergamotki, pomarańczy, grejpfruta. Olejek organiczny (BIO) czystej postaci, bez sztucznych dodatków. Stworzony na bazie wody, rozpuszcza się w niej. Idealnie nadaje się do nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza. Odpowiednie do urządzeń firmy Beurer LA 30, LB 44, LA 50, LB 88, LW 110
38,75 zł
olejek,aromaterapeutyczny,relax,
Olejek aromaterapeutyczny relax BEURER olejek,aromaterapeutyczny,relax,
Odprężający olejek do aromaterapii z nutą: pomarańczy, ylang-ylang, żywicy balsamicznej, wanilii. Olejek...
Odprężający olejek do aromaterapii z nutą: pomarańczy, ylang-ylang, żywicy balsamicznej, wanilii. Olejek organiczny (BIO) czystej postaci, bez sztucznych dodatków. Stworzony na bazie wody, rozpuszcza się w niej. Idealnie nadaje się do nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza. Odpowiednie do urządzeń firmy Beurer LA 30, LB 44, LA 50, LB 88, LW 110
38,75 zł
olejek,aromaterapeutyczny,harmony
Olejek aromaterapeutyczny harmony BEURER olejek,aromaterapeutyczny,harmony
Olejek do aromaterapii dający poczucie błogości dzięki wyciągom z: wanilii, pomarańczy, grejpfruta....
Olejek do aromaterapii dający poczucie błogości dzięki wyciągom z: wanilii, pomarańczy, grejpfruta. Olejek organiczny (BIO) czystej postaci, bez sztucznych dodatków.Stworzony na bazie wody, rozpuszcza się w niej. Idealnie nadaje się do nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza. Odpowiednie do urządzeń firmy Beurer LA 30, LB 44, LA 50, LB 88, LW 110
38,75 zł
Filtr do nawilżaczy lb 44 oraz lb 88
Filtr do nawilżaczy lb 44 oraz lb 88 BEURER Filtr do nawilżaczy lb 44 oraz lb 88
Filtr do twardej wody pasujący do Nawilżaczy BEURER: LB 44 LB 88...
Filtr do twardej wody pasujący do Nawilżaczy BEURER: LB 44 LB 88
55,35 zł

Stetoskop kardiologiczny master seca s40

SECA stetoskop,stetoskop lekarski,seca,seca s40,fonendoskop,kardiologiczny,master,
Stetoskop kardiologiczny Master SECA S40 z podwójną membraną i dodatkowo obciążoną głowicą. Fonendoskop...
299,00 zł

Rower treningowy ergo c12

KETTLER rower treningowy,rower kettler,rower,treningowy,ergo,c12,kettler
Rower treningowy ERGO C12 to innowacyjny produkt o niesamowitej wytrzymałości oraz trwałości....
3400,00 zł

Kabel pacjenta krh 700

ASPEL aspel,kabel,kekg,ekg
Kabel EKG do 3 kanałowych rejestratorów holterowskich ASPEL AsPEKT 700 i AsPEKT...
286,20 zł

Nadajnik ekg aspel aspekt 500

ASPEL aspel, cardiotest,próba wysiłkowa badanie wysiłkowe,ekg,bieżnia,cykloerdgometr,B612,CRG200
ASPEL Aspekt 500 KBEKG2 to bezprzewodowy nadajnik cyfrowy przeznaczony do transmisji sygnału...
3726,00 zł

Waga medyczna seca 287 z wzrostomierzem ultradźwiękowym

SECA waga z wzrostomierzem,seca287,waga lekarska,wzrostomierz,ultradźwiękowy,
Waga medyczna SECA 287 z wzrostomierzem. Ultradźwiękowa stacja pomiarowa do badania wzrostu...
8989,92 zł

Ławeczka universal

KETTLER ławeczka back treiner,ławeczka back trainer kettler,ławeczka,back,trainer,kettler
Ławeczka UNIVERSAL oferuje możliwość trenowania mięśni brzucha oraz pleców, a przy użyciu...
790,89 zł

Mata do masażu shiatsu mg 205

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,
MG 205 to lekka i łatwa w użyciu mata służąca do odprężającego...
392,37 zł

Dwukanałowy mankiet rozmiar m zapinany na rzep seca c30

SECA dwukanałowy,mankiet,rozmiar,xxl,zapinany,na,rzep,seca,c30
Dwukanałowy mankiet rozmiar M zapinany na rzep SECA C30 bezlateksowe tworzywo sprawia,...
189,00 zł

Parawan medyczny trzyskrzydłowy

U.B.M parawan,medyczny,trzy skrzydłowy,trzyskrzydłowy,
Parawan medyczny trzyskrzydłowy jest lekki i funkcjonalny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące....
666,90 zł

Zasilacz seca 447 239W / 50Hz

SECA zasilacz,do,wag,seca376,seca336,seca,seca447,
Zasilacz do wag seca 376 i seca 336. Gwarancja producenta wynosi 24...
91,80 zł

Miarka do pomiaru obwodu głowy niemowląt bez dozownika seca 211

SECA miarka pomiarowa,seca,do obwodu głowy,seca 211,seca211,seca,211,
Miarka pomiarowa bez dozownika 1000 szt/op jednorazowego użytku do pomiaru obwodu głowy...
247,32 zł

Miarka do pomiaru obwodów ciała bez dozownika seca 218

SECA miarka pomiarowa,seca,miarka do pomiaru obwodów
Miarka pomiarowa jednorazowego użytku do pomiaru obwodów SECA 218 1000 szt/op. Seca...
366,54 zł

Łącznik do elektrod jednorazowych

ASPEL łączniki,do,elektrod,jednorazowych
Łączniki do elektrod jednorazowych do kabla KEKG30 – komplet 10 szt....
201,20 zł

Pas gumowy do elektrod ekg / H 32 mm x L 150 cm

EF Medica pas,gumowy,do,elektrod,ekg
Pas gumowy 3,2 x 150 cm przeznaczony jest do wykonywania badania EKG...
34,99 zł

Pas gumowy do elektrod ekg / H 100 mm x L 150 cm

EF Medica elektrody,blaszkowe,dla,dzieci,pediatryczne,pod,pas
Pas gumowy 10 x 150 cm przeznaczony jest do wykonywania badania EKG osobom...
79,00 zł

Elektrody blaszkowe pediatryczne pod pas

EF Medica elektrody,blaszkowe,dla,dzieci,pediatryczne,pod,pas
Prostokątne elektrody pediatryczne pod pas posiadają czujnik z najwyższej jakości Ag/AgCl. ...
90,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź;    IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149;    EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK; SORT CODE - 11402004