Firma String zadebiutowała na międzynarodowym rynku urządzeń medycznych całkiem niedawno, a już stała się światowym fenomenem. Stworzona przez pasjonatów medycyny i inżynierii zawiera najlepsze elementy z obu dziedzin.  

Innowacje technologiczne w aparacie String OPUS

Elektrokardiograf OPUS składa się z wielu innowacyjnych rozwiązań. Dotychczas w aparatach ekg oraz innych aparaturach medycznych stosowano ekrany rezystancyjne. Kto miał z nimi styczność ten wie, jak bardzo potrafią być one uciążliwe. Dlatego też aparat OPUS wyposażony został w nowoczesny ekran pojemnościowy, taki jak w smartfonie czy tablecie. Panele pojemnościowe w przeciwieństwie do rezystancyjnych nie wymagają kalibracji, dzięki czemu nie będą sprawiały kłopotów podczas długich lat użytkowania. Charakteryzują się one również łatwiejszą obsługą, wystarczy delikatne muśnięcie, aby panel dotykowy zareagował. Wyświetlacz chroniony jest warstwą szkła, która pomaga uniknąć uszkodzeń. Ekran został zintegrowany z urządzeniem za pomocą innowacyjnej technologii, mającej zapewnić szczelne osadzenie go w obudowie.  

Aparat ekg OPUS to narzędzie o niezwykłej klinicznej precyzji. Próbkowanie do 16 000 Hz to innowacja w tym zakresie. Dzięki tak dużej częstotliwości próbkowania aparat ten jest w stanie wykryć impulsy najnowocześniejszych rozruszników serca. Jest to niebywałą zaletą szczególnie w przypadku przeprowadzania skomplikowanych diagnoz wymagających ogromnej dokładności.

 aparat_ekg_string

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektrokardiograf OPUS posiada rewolucyjną bezstopniową regulację filtrów zakłóceń sieciowych oraz mięśniowych. Również filtr linii izoelektrycznej regulowany jest bezstopniowo. Każdy z tych parametrów posiada swój zakres, w którym można dowolnie się poruszać. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką swobodę działania podczas wykonywania badań. Ma to również wpływ na większą dokładność przeprowadzonych badań. 

Aparat ekg String OPUS wyposażony jest we wbudowaną drukarkę termiczną. Jest to niezwykle wygodne, gdyż pozwala wykluczyć dokupowanie dodatkowych urządzeń. Dzięki temu zyskujemy w pełni funkcjonalne urządzenie w jednej zgrabnej obudowie. Drukarka obsługuje wiele formatów papieru termicznego do ekg. Aparat EKG opus pracuje w sieci co oznacza nie tylko synchronizację danych z systemem placówki medycznej. Pozwala również drukować wyniki badań poprzez drukarki pracujące w tej samej sieci. 

 

Personalizowany, inteligentny sklep w EKG String OPUS

Elektrokardiograf OPUS zawiera również wbudowane inteligentne narzędzie, które informuje o ilości zużytego papieru i ewentualnej konieczności zamówienia kolejnej partii. Dodatkowo można również wybrać opcję automatycznego uzupełniania zapasów. Na czym ta opcja miałaby polegać? Urządzenie posiada wbudowany sklep dostosowany asortymentem do potrzeb placówki. Aparat określa szacowaną ilość rolek zużytych w konkretnym przedziale czasowym. W przypadku zamówienia poprzez wbudowany sklep, urządzenie „wie” ile rolek było „na stanie” ile zostało zużyte i ile pozostało. W ten sposób aparat może w odpowiednim momencie samodzielnie zamówić kolejną partię papieru. Taka opcja to nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu i nerwów. Opcja ta jest całkowicie bezpieczna. Aparat nie zamówi większej ilości niż zużywana do tej pory w danym przedziale czasowym. 

menu_opus

Prostota użytkowania elektrokardiografu String OPUS

Mimo zastosowania nowoczesnych technologii, obsługa urządzenia pozostaje bardzo prosta. Aparat można obsłużyć jednym przyciskiem przeprowadzając badanie w trybie automatycznym. Dzięki temu aparat sprawdzi się zarówno w specjalistycznych ośrodkach wymagających najwyżej funkcjonalności i wysokiej klinicznej precyzji jak i do przeprowadzenia badań kontrolnych i diagnostycznych w szpitalach i innych placówkach medycznych. 

Prosta obsługa, intuicyjny interfejs, nowoczesne technologie i elegancki design - taki jest OPUS. Przekonaj się sam!