Waga Medyczna SECA 804

Waga Medyczna SECA 804

Waga Medyczna Łazienkowa SECA 804

PDFDrukujE-mail
Waga łazienkowa SECA 804 z pomiarem zawartości wody i tłuszczu w organizmie. Chętnie kupowana płaska elektroniczna waga do łazienek w każdym domu lub przychodni. Wagi łazienkowe SECA SENSA 804 to proste i elektroniczne wagi z możliwością błyskawicznego pomiaru zawartości wody i tłuszczu w organizmie. Jest bardzo poręczna, można ja schować pod meblem w łazience. Uruchamia się ja lekkim przyciśnięciem stopy. Ważenie jest szybkie i skuteczne. Waga łazienkowa ma 24 chromowane elektrody w podstawie. Dzięki nim dokonuje precyzyjnego pomiaru wagi ciała, dokonuje również pomiaru tłuszczu i wody w organizmie oraz automatycznie oblicza BMI. Potrafi automatycznie rozpoznać każdego użytkownika, który wcześniej ważył się na SECA 804 pod warunkiem, że zapisane zostały jego parametry takie jak wiek, płeć, wzrost i sprawność fizyczna. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
waga łazienkowa, seca,waga,lekarska,medycznaWaga Medyczna Łazienkowa SECA 804
Cena brutto 225,09 zł
Cena netto 183,00 zł
Kwota VAT 42,09 zł
Opis

Waga łazienkowa SECA804 z indywidualnym pomiarem zawartości wody i tłuszczu w organizmie. SECA 804 - elektroniczna waga z pomiarem zawartości wody i tłuszczu w organizmie. Niezwykle duża liczba chromowanych elektrod pokazuje możliwości tej wagi: oprócz pomiaru wagi, dokonuje ona również pomiaru tłuszczu i wody w organizmie oraz automatycznie oblicza BMI. Automatycznie rozpoznaje ona wcześniejszego użytkownika, jeżeli zapisane zostały jego dane: wiek, płeć, wzrost i sprawność fizyczna. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.


 

Specyfikacja:

  • Klasa dokładności: III (3)
  • Nośność: 150 kg
  • Podziałka: 100 g
  • Waga własna: 1,3 kg
  • Zasilanie: baterie
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 315 x 44 x 300 mm
  • Funkcja: automatyczne wyłączanie, włączanie przez nastąpnięcie, przełączanie jednostek pomiaru kg/lbs, zachowanie danych pacjenta, automatyczna identyfikacja pacjenta, Auto-HOLD, BF/BW pomiar, BMI
  • CE 0109, CE 0123

 

Gwarancja:

  • Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski.
W opakowaniu1

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.