ZAMKNIJ ZAMKNIJ

Orteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka Manumax T

orteza ręki,orteza przedramienia,orteza kciuka,orteza,orteza sztywnaOrteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka Manumax T
brutto250,00 zł
Cena netto231,48 zł
Podatek VAT18,52 zł
Orteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka Manumax T jest znakomita alternatywą dla tradycyjnego gipsu. Wykonana została z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza.
Producent: OMAX
SKU: O-1740
tabelka rozmiarowa,tabelka do ortezy o-1740
Opis produktu:

Orteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka Manumax T jest znakomita alternatywą dla tradycyjnego gipsu. Wykonana została z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza. Orteza pozwala odpowiednio unieruchomić kończynę podczas rekonwalescencji. Sprawdzi się znakomicie jako wsparcie po operacjach, złamaniach oraz wszelkich kontuzjach dłoni oraz przedramienia. Orteza ma korzystny wpływ na zmiejszanie się obrzęków oraz wchłanianie się krwiaków występujących w związku z przebytym urazem. Noszenie ortezy zamiast tradycyjnego gipsu jest znacznie bardziej komfortowe - swobodne ściąganie i zakładanie ortezy pozwala zachować kontuzjowaną kończynę w czystości przez cały okres leczenia, co w porównaniu z tradycyjnym gipsem jest zazwyczaj prawie niemożliwe. 


Specyfikacja techniczna

 • Wyjmowana szyna dłoniowa
 • Występuje w wersji prawa/lewa
 • Rozmiar (Obwód nadgarstka):
 • S (14-18 cm)
  M (19-22 cm)
  L (23-28 cm)

Standardowe wyposażenie:

 • Orteza ręki i przedramienia z ujęciem kciuka Manumax T

Gwarancja:

 • 24 miesiące.

Czas wysyłki:

 • 10 dni roboczych

Przy zakupie w "Adnotacje i sugestie" należy wybrać rozmiar

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny