.
Producent:
JUVENTAS

Przyrządy do nauki chodzenia

poręcze do nauki chodzenia,poręcze rehabilitacyjne,juventas,pnch1

Poręcze do nauki chodzenia Juventas PNCH1

JUVENTAS poręcze do nauki chodzenia,poręcze rehabilitacyjne,juventas,pnch1
Poręcze do nauki chodzenia Juventas PNCH1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom z...
Poręcze do nauki chodzenia Juventas PNCH1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom z dysfunkcjami kończyn dolnych. Idealnie sprawdzi się w ośrodkach rehabilitacji wspomagając koordynację, elastyczność oraz siłę mięśni pacjentów.
2121,00 zł
schody,z pochylnią,do nauki chodzenia,rehabilitacyjne,juventas sdch1

Schody do nauki chodzenia z pochylnią Juventas SDCH1

JUVENTAS schody,z pochylnią,do nauki chodzenia,rehabilitacyjne,juventas sdch1
Schody do nauki chodzenia z pochylnią Juventas SDCH1 przeznaczone są do rehabilitacji...
Schody do nauki chodzenia z pochylnią Juventas SDCH1 przeznaczone są do rehabilitacji osób, które z różnych powodów utraciły zdolność chodzenia. Dzięki regulowanej wysokości oraz ruchomemu rozstawowi poręczy nadają się zarówno do ćwiczeń dzieci jak i dorosłych.
4461,00 zł
tor do nauki chodzenia,tor rehabilitacyjny, juventas,tnch1

Tor do nauki chodzenia Juventas TNCH1

JUVENTAS tor do nauki chodzenia,tor rehabilitacyjny, juventas,tnch1
Tor do nauki chodzenia Juventas TNCH1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom...
Tor do nauki chodzenia Juventas TNCH1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom z dysfunkcjami kończyn dolnych. Idealnie sprawdzi się w ośrodkach rehabilitacji wspomagając koordynację, elastyczność oraz siłę mięśni pacjentów.
4234,00 zł
tor do nauki chodzenia,tor rehabilitacyjny, juventas,tnch2

Tor do nauki chodzenia II Juventas TNCH2

JUVENTAS tor do nauki chodzenia,tor rehabilitacyjny, juventas,tnch2
Tor do nauki chodzenia Juventas TNCH2 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom...
Tor do nauki chodzenia Juventas TNCH2 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, służący pacjentom z dysfunkcjami kończyn dolnych. Idealnie sprawdzi się w ośrodkach rehabilitacji wspomagając koordynację, elastyczność oraz siłę mięśni pacjentów. Wyposażony został w szereg poprzecznych, regulowanych przeszkód.
2952,00 zł
schody do nauki chodzenia,drewniane,rehabilitacyjne

Schody do nauki chodzenia Juventas SDCH1D

JUVENTAS schody do nauki chodzenia,drewniane,rehabilitacyjne
Schody do nauki chodzenia Juventas SDCH1D przeznaczone są do rehabilitacji osób, które z...
Schody do nauki chodzenia Juventas SDCH1D przeznaczone są do rehabilitacji osób, które z różnych powodów utraciły zdolność chodzenia. Przyrząd koryguje choroby i wady rozwojowe kończyn dolnych.
2163,00 zł
schody do nauki chodzenia dwustronne,schody,sdch2d,

Schody do nauki chodzenia dwustronne Juventas SDCH2D

JUVENTAS schody do nauki chodzenia dwustronne,schody,sdch2d,
Schody do nauki chodzenia dwustronne Juventas SDCH2D przeznaczone są do rehabilitacji osób, które...
Schody do nauki chodzenia dwustronne Juventas SDCH2D przeznaczone są do rehabilitacji osób, które z różnych powodów utraciły zdolność chodzenia. Przyrząd koryguje choroby i wady rozwojowe kończyn dolnych.
2163,00 zł

tor do nauki chodzenia 200x200Przyrządy do nauki chodzenia wykorzystywane są przez rehabilitantów w celu ponownej nauki chodu pacjentów po urazach w obrębie kończyn dolnych oraz przebytych chorobach. Poręcze, tory oraz schody do nauki chodu sprawdzają się u pacjentów geriatrycznych, neurologicznych oraz ortopedycznych. Pomagają one przywrócić utraconą sprawność ruchową oraz odzyskać dawną funkcjonalność i samodzielność. Wykorzystywane są one do terapii zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.

 

Poręcze do nauki chodzenia – jak wybrać odpowiednie przyrządy rehabilitacyjne do nauki chodu?

Poręcze do nauki chodzenia służą reedukacji chodu pacjentów, którzy utracili tę zdolność lub została ona im w jakiś sposób ograniczona. Znajdują one zastosowanie w ośrodkach rehabilitacji oraz prywatnych gabinetach. Umożliwiają poprawę koordynacji, elastyczności oraz siły mięśniowej nie tylko kończyn dolnych, ale także rąk i tułowia. Te urządzenia do rehabilitacji wyposażone są w opcje regulacji wysokości. Pozwala to na ich dopasowanie do wzrostu pacjenta. Poręcze do nauki chodzenia dla dzieci wymagają bowiem niższego ustawienia barierek niż te dedykowane dla osób dorosłych.

Wybierając odpowiednią poręcz do nauki chodu, warto zwrócić uwagę na jej długość oraz funkcję regulowania jej szerokości. Istotną kwestią jest bowiem możliwość wjechania wózkiem inwalidzkim pomiędzy barierki. Opcja ta umożliwia przygotowanie niepełnosprawnego pacjenta do ćwiczeń oraz zapewnia możliwość poruszania się osoby ćwiczącej w poręczach przy użyciu kuli ortopedycznych. Maksymalne obciążenie, jakie mogą zaoferować poręcze do nauki chodu, mają wpływ na ostateczną wagę pacjenta, który zostaje poddany rehabilitacji. Zwykle te urządzenia medyczne do nauki chodzenia są przystosowane do wytrzymywania obciążeń aż do 150 kg.

Podczas zakupu toru do rehabilitacji często pojawia się pytanie: „Jakie poręcze do nauki chodzenia będą odpowiednie?” Jeżeli sala do rehabilitacji lub gabinet nie posiadają odpowiedniej ilości miejsca, warto zaopatrzyć placówkę w składane poręcze do nauki chodzenia. Urządzenie to nie posiada podstawy, dzięki czemu istnieje możliwość szybkiego złożenia go w momencie, gdy nie jest ono wykorzystywane. W sytuacji, gdy ośrodek dysponuje dużą salą do ćwiczeń, można rozważyć montaż poręczy mocowanych na stałe do podłoża. W związku z powyższym prowadząc placówkę rehabilitacyjną, warto wyposażyć gabinet w odpowiednio dopasowane poręcze do nauki chodzenia. Cena tego przyrządu do reedukacji funkcji chodu, w zależności od modelu stanowi wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

 

Schody do nauki chodu – rodzaje schodów do ćwiczeń

Schody do nauki chodu dostępne są w kilku wariantach, które umożliwiają rehabilitację pacjentów z różnymi schorzeniami w układzie narządu ruchu. Pozwalają one na usprawnianie osób starszych, pacjentów po udarach mózgu oraz pacjentów z chorobą Parkinsona. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób powracających do sprawności po złamaniach w obrębie kończyny dolnej, uszkodzeniu więzadeł czy też po wypadkach komunikacyjnych. Wpływają także na poprawę motoryki u dzieci. Profesjonalne schody do ćwiczeń mogą zostać dostosowane do pracy zarówno z dorosłymi, jak i z młodszymi pacjentami. Umożliwia to regulacja wysokości poręczy oraz dopasowanie jej do wzrostu osoby ćwiczącej.

 

Schody do ćwiczeń – rodzaje:

  • Schody do nauki chodzenia z pochylnią.
  • Schody do nauki chodzenia dwustronne.
  • Schody do nauki chodzenia jednostronne.

 

Schody do nauki chodzenia zalety:

  • Możliwość regulacji wysokości oraz rozstawu poręczy pozwalająca na dopasowanie urządzenia do wielkości oraz postury pacjenta.
  • Konstrukcja schodów wykonana ze stalowych profili malowanych proszkowo lub solidnego drewna bukowego zapewniającego trwałość i długość użytkowania.
  • Stopnie schodów oraz pochylnia pokryte gumową wykładziną antypoślizgową, łatwo zmywalną, która zabezpiecza pacjentów przed przypadkowym upadkiem.

Schody rehabilitacyjne dla dzieci i dla dorosłych są niezastąpionym elementem wyposażenia sal do ćwiczeń na turnusach terapeutycznych, w prywatnych klinikach oraz państwowych placówkach fizjoterapeutycznych. Pozwalają one przywrócić utraconą sprawność, wykonywać ćwiczenia o szerokim zakresie działania oraz pracować nad motoryką pacjenta i uzyskaniem prawidłowego wzorca chodu.

 

Tor do nauki chodzenia – co to jest?

Tor do nauki chodzenia jest to specjalne urządzenie medyczne służące do reedukacji chodu zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Posiada on dedykowane listwy z systemem otworów, umożliwiające zamontowanie drewnianych drążków. Jest to tzw. tor do nauki chodzenia z przeszkodami, który zapewnia wykonywanie złożonych ćwiczeń kończyn dolnych. Ćwiczenia te wpływają na zwiększenie sprawności w stawach obwodowych, poprawę siły mięśniowej oraz koordynacji. Tor do nauki chodu znajduje zastosowanie także w pracy z dziećmi, u których zdiagnozowano wady stóp czy też koślawość oraz szpotawość kolan. Pozwala on wypracować prawidłowy wzorzec chodu, a tym samym poprawić funkcjonowanie oraz wygląd całej sylwetki.

W kategorii przyrządy do nauki chodzenia w sklepie KREDOS znajdują się profesjonalne schody do nauki chodzenia wykorzystywane w placówkach rehabilitacyjnych. Dodatkowo dostępne są takie urządzenia jak poręcze oraz tory do nauki chodu. Ten sprzęt rehabilitacyjny dzięki funkcji regulacji może być wykorzystywany zarówno do pracy z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Jeżeli mają Państw wątpliwości dotyczące tego, jaki tor do nauki chodzenia wybrać lub, który rodzaj schodów z poręczami będzie odpowiedni, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu. Chętnie udzielą oni wszelkich niezbędnych informacji.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5420,52 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
4207,14 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
97,95 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
302,40 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)...
81,00 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
350,00 zł

Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004