.
Producent:
BEURER

Pielęgnacja męska

golarka foliowa,golarka elektryczna,golarka beurer,golarka,golarka do włosów,golarka do zarostu,

Golarka foliowa Beurer HR 7000

BEURER golarka foliowa,golarka elektryczna,golarka beurer,golarka,golarka do włosów,golarka do zarostu,
Golarka foliowa Beurer HR 7000...
Golarka foliowa Beurer HR 7000
184,17 zł
trymer,trymer do ciała,maszynka do ciała,maszynka do golenia,maszynka beurer,

Trymer do ciała Beurer HR 6000

BEURER trymer,trymer do ciała,maszynka do ciała,maszynka do golenia,maszynka beurer,
Trymer do ciała Beurer HR 6000...
Trymer do ciała Beurer HR 6000
150,14 zł
maszynka do strzyżenia,maszynka,maszynka beurer,maszynka do golenia,

Maszynka do strzyżenia Beurer HR 5000

BEURER maszynka do strzyżenia,maszynka,maszynka beurer,maszynka do golenia,
Maszynka do strzyżenia Beurer HR 5000...
Maszynka do strzyżenia Beurer HR 5000
176,16 zł
golarka do brody,golarka do włosów,maszynka do golenia,maszynka,beurer

Maszynka do stylizacji brody Beurer HR 4000

BEURER golarka do brody,golarka do włosów,maszynka do golenia,maszynka,beurer
Maszynka do stylizacji brody Beurer HR 4000...
Maszynka do stylizacji brody Beurer HR 4000
159,75 zł
Trymer Beurer HR 2000

Trymer Beurer HR 2000

BEURER Trymer Beurer HR 2000
Trymer Beurer HR 2000...
Trymer Beurer HR 2000
72,07 zł
golarka rotacyjna,golarka do włosów,maszynka do strzyżenia,maszynka,maszynka beurer,

Golarka rotacyjna Beurer HR 8000

BEURER golarka rotacyjna,golarka do włosów,maszynka do strzyżenia,maszynka,maszynka beurer,
Golarka rotacyjna Beurer HR 8000...
Golarka rotacyjna Beurer HR 8000
184,17 zł

suszarka do wlosow beurer hc 55

Większości osób pielęgnacja męska w pierwszej kolejności kojarzyć się będzie z zadbanym zarostem. I jest to skojarzenie jak najbardziej prawidłowe. Oprócz zwiększającej się świadomości mężczyzn dotyczącej dbania również o stan skóry, największa rolę w ich regularnej pielęgnacji odgrywa pielęgnacja włosów i zarostu. 

Równo przystrzyżona broda, czy brak tzw. „jednodniowego zarostu” to oznaka zadbanego mężczyzny. Jest to również postrzegane jak przejaw kultury i dobrego wychowania. Dlatego od lat na całym świecie funkcjonują tzw. barber shopy. To miejsca, w których barberzy zajmują się stylizacją głównie brody i zarostu, ale również fryzur. Niestety nie we wszystkich miejscowościach znajdują się takie zakłady lub nie każdy może z nich skorzystać. Dlatego też istnieje szereg możliwości ułatwiających samodzielną pielęgnacje. 

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń ukierunkowanych szczególnie dla potrzeb męskiej pielęgnacji. Ich konstrukcja oraz działanie pozwoli precyzyjnie skupiać się na poszczególnych elementach zarostu czy fryzury, aby zapewnić bardziej spektakularne efekty. Odpowiednie dobrane urządzenie pozwoli otrzymać porządane efekty bez wychodzenia z domu. 

Urządzenia dostosowane do męskich potrzeb zazwyczaj utrzymane są w ciemnym surowym designie, aby gwarantować też zadowalające efekty wizualne. Oprócz tego są one praktyczne i kompaktowe. Większość z nich posiada też etui, które ułatwia przechowywanie oraz umożliwia zabranie urządzenia w podróż. 

Większości mężczyzn z pewnością zależy, aby urządzenia te były solidnie wykonane. Możliwość wymiany ostrza czy innych części eksploatacyjnych jest zdecydowanie dodatkową zaletą takich produktów. Pozwala to zwiększyć czas ich użytkowania i ograniczyć koszty związane z zakupem nowych urządzeń. 

Oprócz samej stylizacji fryzury czy zarostu warto też pamiętać i ich odpowiednim oczyszczaniu oraz stosowaniu odpowiednio dobranych kosmetyków. Włosy, które będą w dobrej kondycji będą wyglądały o niebo lepiej od przesuszonych i rozdwojonych. Podczas wyboru szamponu warto poświęcić temu kilka chwil dłużej niż zazwyczaj, aby wybrać kosmetyk odpowiednio dobrany do potrzeb włosów. Stosowanie dodatkowej pielęgnacji w postaci odżywek pozwoli wzmocnić włos i polepszyć efekty. 

Niestety wielu mężczyzn zmaga się z problemami dotyczącymi łysienia, nadmiernego wypadania włosów czy łupieżu. Jeśli jedynym obserwowanym problemem jest przetłuszczanie się włosów - szampon dostępny w drogerii powinien wystarczyć. Jeśli jednak obserwujemy, któryś z powyższych problemów warto sięgnąć po produkty dermatologiczne dostępne w aptece, a w szczególnych przypadkach nawet skontaktować się z dermatologiem, który bliżej się temu przyjrzy i pomoże ocenić skalę problemu i zaproponować możliwe rozwiązania. 

Bardziej zaawansowane problemy takie jak łysienie oprócz interwencji dermatologa i przepisania odpowiednich środków pielęgnacyjnych i leczniczych mogą wymagać poważniejszych kroków. Przyczyny łysienia mogą być różne począwszy od poważnych uszkodzeń skóry po wypadkach. czy oparzeniach. Łysienie może być też dziedziczne. Przyczyną łysienia mogą być też różne choroby czy wahania gospodarki hormonalnej. Nawet chwilowe problemy hormonalne mogą powodować trwałą utratę włosów. U mężczyzn przyczyną tego problemu jest hormon o nazwie dihydrotestosteron, który powstaje w wyniku przekształcenia testosteronu w swoją bardziej aktywną formę. Dihydrotestosteron powoduje obkurczanie mieszków włosowych doprowadzając do ich wypadania. Łysienie androgenowe może co prawda dotyczyć zarówno kobiet jak i mężczyzn jednak zdecydowanie częściej dotyka ono mężczyzn. Łysienie androgenowe u kobiet najczęściej idzie w parze z niedoborem estrogenu. Łysienie o podłożu hormonalnym, genetycznym czy spowodowane wypadkiem lub innym urazem najczęściej jest trwałe i nieodwracalne. Niejednokrotnie jedynym wyjściem pozostaje przeszczep, który oprócz tego, że jest kosztowny wymaga też pobrania cebulek włosa z potylicy i wszczepienia ich tam gdzie ich brakuje - tym samym jest to inwazyjny zabieg medyczny, na który nie każdy chce się zdecydować. 

O ile o odporności mieszków włosowych na działanie dihydrotestosteronu decydują głównie uwarunkowania genetyczne o tyle działając odpowiednio wcześnie można spróbować temu zapobiec. Stosowanie wcierek i olejków do skóry głowy może pomóc naturalnie wzmocnić mieszki włosowe i zapobiec łysieniu. Po raz kolejny dobra kondycja włosów sprowadza się do odpowiedniej pielęgnacji. Olejki, które zaleca się stosować, aby wzmocnić mieszki włosa i uodpornić je na działanie dihydrotestosteronu muszą zawierać kwas oleinowy i kwas linolowy. Ten drugi obecny jest np. w oleju z wiesiołka, natomiast ten pierwszy jest zdecydowanie szerzej dostępny. Występuje m.in. w: oleju arganowym, oleju lnianym i rzepakowym, oleju rycynowym, oleju tamanu czy jojoba. Większość wymienionych olejków można obecnie z łatwością dostać w drogeriach czy marketach. 

Oprócz olejków warto stosować też wcierki i inne preparaty czy suplementy wzmacniające mieszki włosa. Ważne, aby wśród tych produktów znajdowały się składniki, które wykazują duże właściwości przeciwdziałające szkodliwym działaniom dihydrotestosteronu. Do tych substancji należą m.in.: pokrzywa zwyczajna, aloes, biotyna czy zielona herbata. Część z tych substancji znajduje się we wcierkach i ampułkach do stosowania zewnętrznego na powierzchni skóry (aloes) pozostałe zaś można przyjmować w postaci suplementów diety (biotyna) lub w postaci herbat ziołowych (zielona herbata, pokrzywa). Czasem sama profilaktyka wystarcza, niekiedy jednak potrzebna jest interwencja lekarza i wdrożenie terapii hormonalnej. 

Mimo, iż pielęgnacja włosów i zarostu stanowi w zasadzie lwią lub jedyną część pielęgnacji wielu mężczyzn warto też zadbać o odpowiedni stan skóry twarzy. Wielu panów spotyka się z problemem podrażnionej skóry twarzy po goleniu. Niewielu z nich zdaję sobie jednak sprawę, że ten problem nie występowałby, a przynajmniej byłby mniej dokuczliwy gdyby dbali o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Coraz więcej producentów wprowadza linie męskich kosmetyków i urządzeń do pielęgnacji. Zazwyczaj utrzymane są one w ciemnym, surowym i prostym designie. Ma to przede wszystkim na celu zdementowanie przekonania jakoby dbanie o siebie było wyłącznie domeną kobiet i zaprzestaniu postrzegania tego jako oznakę zniewieścienia. Trzeba przyznać, że metoda ta wydaje się stopniowo działać, gdyż coraz więcej mężczyzn korzysta również z pielęgnacyjnych zabiegów w salonach kosmetycznych. 

Podstawowym elementem męskiej pielęgnacji powinien być przynajmniej krem nawilżający na noc, a na dzień krem z filtrem przeciwsłonecznym. Stosowanie kremu z filtrem UV jest niezwykle ważnym elementem i takowy krem powinien stosować każdy codziennie niezależnie od pory dnia czy roku. Regularne stosowanie filtrów UV pozwala ochronić skórę przed ryzykiem powstania nowotworu oraz opóźnia procesy starzenia się skóry. Świetnym przykładem są kraje azjatyckie, w których produkty posiadające filtry przeciwsłoneczne są nieodłącznym elementem codzienności, a odsetek zachorowań na nowotwór skóry jest niewyobrażalnie niski. Dlatego warto pamiętać, że zaledwie kilka minut pielęgnacji dziennie, ma wpływ nie tylko na lepszy wygląd, ale też na zdrowie. 

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5049,79 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
3699,17 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel. ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
79,90 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat EKG Aspel TOPAZ ECG v.101

ASPEL aparat ekg,aspel,ecg,topaz,elektrokardiograf,aparaty ekg,
Aparat EKG Aspel TOPAZ ECG v.101...
3056,40 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB...
47,52 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
384,48 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712 (rzepy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712...
63,96 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712 (napy)...
63,96 zł

Aparat ekg Aspel Green EKG v.06.101W weterynaryjny

ASPEL aparat ekg weterynaryjny,aparat weterynaryjny,aparat ekg,ekg,elektrokardiografy
Aparat ekg Aspel Green EKG v.06.101W weterynaryjny...
3835,57 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
399,60 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
351,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004