.
Producent:
BEURER

Pielęgnacja ciała

masaż,masażer,masażery,beurer,masażer,pielęgnacja ciała,cellulite,releazer

Masażer Beurer cellulite releaZer Compact

BEURER masaż,masażer,masażery,beurer,masażer,pielęgnacja ciała,cellulite,releazer
Masażer Beurer cellulite releaZer Compact...
Masażer Beurer cellulite releaZer Compact
329,62 zł
masaż,masażer,masażery,beurer,masażer,pielęgnacja ciała,cellulite,releazer

Masażer Beurer cellulite releaZer CM 100

BEURER masaż,masażer,masażery,beurer,masażer,pielęgnacja ciała,cellulite,releazer
Masażer Beurer cellulite releaZer to wysokiej jakości innowacyjne urządzenie o niepozornym wyglądzie....
Masażer Beurer cellulite releaZer to wysokiej jakości innowacyjne urządzenie o niepozornym wyglądzie.
475,04 zł
aparat,masażu,antycelulitowego,celulit,masaż,masażer,cm50,cm 50,

Aparat do masażu antycellulitowego CM 50

BEURER aparat,masażu,antycelulitowego,celulit,masaż,masażer,cm50,cm 50,
Aparat do masażu antycellulitowego CM 50 to poręczne urządzenie, które mimo niepozornych...
Aparat do masażu antycellulitowego CM 50 to poręczne urządzenie, które mimo niepozornych wymiarów sprawdza się znakomicie. Urządzenie wyprofilowane zostało tak, by jego ergonomiczny kształt z łatwością dopasowywał się do dłoni użytkownika.
209,41 zł

szczotka do ciala beurer fc 55Pielęgnacja ciała to szerokie pojęcie, które obejmuje każdy najdrobniejszy jego element. Jednak warto skupić się osobno na pielęgnacji twarzy czy włosów, a oddzielnie na pielęgnacji pozostałych części ciała. Bardzo często np. podczas pielęgnacji twarzy zapomina się o skórze dekoltu, która jest przecież równie ważna. Pominięta podczas rytuałów pielęgnacyjnych skóra szyi i dekoltu szybciej wykaże oznaki starzenia, których staramy się uniknąć. Dodatkowo może to tworzyć niezdrowy kontrast w porównaniu z wypielęgnowaną i gładką cerą. 

Kolejnym przykładem takiej wybiórczej pielęgnacji jest ochrona przed promieniami uv. Któż choć raz nie popełnił tego błędu? Zdecydowana większość osób np. podczas pobytu na plaży pamięta o ochronie przeciwsłonecznej ciała, zapominając o twarzy. Niektórzy nawet jeśli pamiętają o twarzy zapominają o tym, że włosy również narażone są na promieniowanie. Natomiast w odwrotnym przypadku latem, kiedy w planach pojawia się cokolwiek innego niż plażowanie krem z filtrem ląduje zazwyczaj wyłącznie na buzi. Nieliczni pamiętają o tym aby chronić wszystkie odsłonięte części ciała. 
Ze względu właśnie na takie nieścisłości warto jest postrzegać pielęgnacje ciała jako kilka oddzielnych elementów, aby należycie skupić się na każdym z nich nie pomijając już więcej niczego co istotne. Jednocześnie pamiętając, że skóra pokrywająca ludzkie ciało jest w niektórych miejscach cieńsza, a w innych grubsza. Np. skóra pod oczami jest bardzo cienka, a skóra na łokciach czy stopach jest znacznie grubsza.
Cienka skóra wymaga dużo nawilżenia, inaczej będzie wrażliwa i podatna na podrażnienia. Za to skóra na łokciach, kolanach czy stopach jest bardzo podatna na rogowacenie. 

Odpowiednia pielęgnacja tych miejsc pozwoli sprawić, że skóra będzie gładka, elastyczna i będzie wyglądała znacznie lepiej. W przypadku łokci i kolan stosowanie peelingu podczas kąpieli oraz balsamu nawilżającego powinno wystarczyć, natomiast w przypadku stóp i pięt sprawa ma się nieco inaczej. Stopy jako podstawa całego organizmu mają spory udział w wydzielaniu z organizmu toksyn. W akupunkturze odgrywają kluczową rolę, mówi się nawet, że masaż odpowiednich punktów na stopach może mieć wpływ na cały organizm. Dlatego dbanie o ich dobrą kondycję nie ma jedynie zalet wizualnych, ale też zdrowotne. Tutaj kluczową rolę mogą odegrać specjalne kąpiele stóp. W tym celu najlepiej sprawdzą się specjalne wanienki z hydromasażem. Hydromasaż stóp nie tylko ma właściwości lecznicze, ale też relaksujące. Dla dodatkowych efektów można też zastosować odpowiednie dla oczekiwanego efektu sole kąpielowe - oczywiście upewniając się wcześniej, że mogą one być używane w posiadanym przez nas urządzeniu. Różne sole posiadają różne właściwości dlatego warto określić czy zależy nam na nawilżeniu, eksfoliacji skóry, czy może jej odżywieniu. Niektóre sole sprzyjają też odprężeniu, warto je więc stosować po długim i ciężkim dniu.

Oprócz kąpieli solnych warto też zadbać o odpowiednią kondycję skóry pięt, co dodatkowo poprawi ich wygląd. Szczególnie latem, kiedy nosi się więcej odkrytego obuwia sucha skóra pięt może nawet powodować kompleksy. Aby temu zapobiec warto używać tarek do stóp. Elektryczne tarki do pięt to jedna z wielu różnych funkcjonujących nazw takiego urządzenia. Jednak niezależnie od nazwy najważniejsza jest jego główna funkcja - usunięcie zrogowaciałego naskórka. Regularne użytkowanie takiego urządzenia nie tylko zapewni bardziej estetyczny wygląd pięt, ale też będzie miało dużo zalet zdrowotnych.

O ile skóra, w niektórych partiach ciała wymaga większej uwagi nie należy zapominać o tych z pozoru nieistotnych obszarach. Po kąpieli warto stosować balsamy, masła, pianki, kremy czy inne produkty nawilżające i odżywcze, pamiętając o równomiernym ich stosowaniu na całej powierzchni skóry. Skóra pozbawiona nawilżenia i odpowiednich elementów odpowiadających za jej nawilżenie i jej dobrą kondycję będzie zdecydowanie bardziej skłonna do rozstępów. Rozstępy są bardzo popularnym powodem kompleksów. Problem ten wbrew pozorom dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niestety niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że z rozstępami podobnie jak z chorobą - łatwiej zapobiegać niż leczyć. 

Dbając o odpowiedni poziom odżywienia i nawilżenia skóry sprawia się, że jest ona bardziej elastyczna i skłonna do regeneracji. Zmniejsza to prawdopodobieństwo powstawania, nie tylko rozstępów, ale również innych niepożądanych zmian skóry. 

Zaraz obok rozstępów, cellulit zajmuje swoje miejsce w statystykach najczęstszych powodów kompleksów. Wiele kobiet zmaga się z problemem tzw. "pomarańczowej skórki". Niestety zapobieganie powstawaniu cellulitu nie jest już takie proste. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest to problem spotykający osoby z nadwagą. Często osoby szczupłe, a nawet cierpiące na niedowagę zmagają się z cellulitem. Może on powstawać z różnych powodów, jednym z nich jest np. stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Jednak istnieją sposoby pozwalające pozbyć się nawet uciążliwego cellulitu. Spektrum możliwych rozwiązań jest wbrew pozorom dość szerokie. Poczynając od skomplikowanych zabiegów w salonach kosmetycznych po te prostsze wykonywane w domowym zaciszu. 
Zasadnicza większość tych metod opiera się na wykorzystaniu technik masażu, czy zastosowaniu ciepła. Niestety żadna z tych metod nie przynosi trwałych efektów po jednorazowym zastosowaniu. Wszystkie zabiegi oferowane w salonach kosmetycznych wykonywane są seriami. Dlatego też w perspektywie seria takich zabiegów wiąże się ze stosunkowo sporymi kosztami. Bardziej ekonomiczne rozwiązanie to wykonywanie regularnych masaży w miejscach występowania cellulitu. Jedyne co jest do tego potrzebne to odpowiednie urządzenie. Wybór takich urządzeń jest bardzo szeroki, a ich ceny nadal pozostają niższe niż cena jednego zabiegu w salonie kosmetycznym. Urządzenia te to najczęściej masażery, które z pozoru różnią się wyglądem jednocześnie posiadając bardzo podobne elementy konstrukcji. Takie masażery zazwyczaj wyposażone są w ergonomiczny uchwyt, który ma zapewnić wygodę i stabilny chwyt podczas użytkowania. Ich najważniejszym elementem są wypustki masujące - w zależności od urządzenia wykonane są one z różnych materiałów np. gumy czy silikonu. Są one elastyczne na tyle, aby zapewnić większy komfort podczas użytkowania, ale jednocześnie nie obniżyć skuteczności wykonywanego masażu. 

Oprócz klasycznych masażerów bardzo popularne są też bańki chińskie lub inaczej bańki do masażu. Zyskały one sporą popularność jednak ich używanie wymaga odpowiedniej wiedzy, aby wykluczyć ewentualne skutki niepożądane dlatego znaczna większość osób rezygnuje z ich stosowania. Wykonując masaż antycellulitowy należy się dokładnie zapoznać z instrukcją każdego urządzenia oraz metodami wykonywania masażu. 

Odpowiednio dobrane urządzenie i zaledwie kilka minut dziennie, może sprawić, że nasza skóra będzie w znakomitej kondycji, a samopoczucie znacznie się polepszy. Może to też znakomicie wpłynąć na poprawę zdrowia oraz zwiększyć pewność siebie.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
6030,00 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
5096,00 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
104,55 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
93,30 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200, jest 7-elektrodowym kablem, który w...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004