Producent:
BEURER

Depilatory

-10%
depilator,golarka,depilatory,peeling,depilacja,beurer,hl 70,hl70,golarki,
Promocja

Depilator Beurer HL 70 3 w 1

BEURER depilator,golarka,depilatory,peeling,depilacja,beurer,hl 70,hl70,golarki,
Depilator Beurer HL 70 3 w 1 to wielofunkcyjne urządzenie gwarantujące zaskakujące...
Depilator Beurer HL 70 3 w 1 to wielofunkcyjne urządzenie gwarantujące zaskakujące efekty.
258,88 zł 287,65 zł
-10%
zestaw uzupełniający,wosk do depilatora,wosk,wosk depilacyjny,wosk beurer,
Promocja

Zestaw uzupełniający do depilatora woskowego Beurer HL 40

BEURER zestaw uzupełniający,wosk do depilatora,wosk,wosk depilacyjny,wosk beurer,
Zestaw uzupełniający do depilatora woskowego Beurer HL 40...
Zestaw uzupełniający do depilatora woskowego Beurer HL 40
68,12 zł 75,69 zł
nasadka do peelingu,beurer,nasadka,golarka hl 35,zestaw uzupełniający,

Nasadka do peelingu Beurer HL 35

BEURER nasadka do peelingu,beurer,nasadka,golarka hl 35,zestaw uzupełniający,
Nasadka do peelingu Beurer HL 35...
Nasadka do peelingu Beurer HL 35
75,07 zł
depilator,depilator beurer,beurer,ipl velvet skin pro,skin pro,depilator do nóg,depilator do ciała,

Depilator Beurer IPL Velvet Skin Pro

BEURER depilator,depilator beurer,beurer,ipl velvet skin pro,skin pro,depilator do nóg,depilator do ciała,
Depilator Beurer IPL Velvet Skin Pro  pozostawia jedwabiście gładką skórę i pozwala...
Depilator Beurer IPL Velvet Skin Pro  pozostawia jedwabiście gładką skórę i pozwala cieszyć się nią przez długi czas. Innowacyjna technologia depilacji światłem pozwala zredukować owłosienie ciała o połowę już po 3 użyciach.
1663,97 zł
depilator,depilator beurer,beurer,ipl pure skin pro,skin pro,depilator do nóg,depilator do ciała,

Depilator Beurer IPL Pure Skin Pro

BEURER depilator,depilator beurer,beurer,ipl pure skin pro,skin pro,depilator do nóg,depilator do ciała,
Depilator Beurer IPL Pure Skin Pro to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które...
Depilator Beurer IPL Pure Skin Pro to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które pozwoli cieszyć się gładką skórą dłużej.
645,50 zł
depilator,depilator beurer,beurer,ipl 10000,salonpro system,salon pro system,depilator do nóg,depilator do ciała,

Depilator Beurer IPL 10000 + SalonPro System

BEURER depilator,depilator beurer,beurer,ipl 10000,salonpro system,salon pro system,depilator do nóg,depilator do ciała,
Depilator Beurer IPL 10000 + SalonPro System to urządzenie gwarantujące efekty rodem...
Depilator Beurer IPL 10000 + SalonPro System to urządzenie gwarantujące efekty rodem z salonu kosmetycznego bez potrzeby wychodzenia z domu. Niezwykła precyzja oraz ergonomia pracy dzięki niezwykle dużej powierzchni naświetlania.
1777,05 zł
golarka damska,beurer,golarka beurer,hl 35,hl35,

Golarka damska Beurer HL 35

BEURER golarka damska,beurer,golarka beurer,hl 35,hl35,
Golarka damska Beurer HL 35  to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli cieszyć się...
Golarka damska Beurer HL 35  to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli cieszyć się gładką skórą w kilka chwil.
218,25 zł
nasadka do golenia,beurer,golarka beurer,hl 35,hl35,

Nasadka do golenia Beurer HL 35

BEURER nasadka do golenia,beurer,golarka beurer,hl 35,hl35,
Nasadka do golenia Beurer HL 35...
Nasadka do golenia Beurer HL 35
75,07 zł
depilator,golarka,depilator woskowy,beurer,hl 40,hl40,depilatory,golarki,

Depilator woskowy Beurer HL 40

BEURER depilator,golarka,depilator woskowy,beurer,hl 40,hl40,depilatory,golarki,
Depilator woskowy Beurer HL 40 gwarantuje niesamowite efekty rodem z salonu kosmetycznego....
Depilator woskowy Beurer HL 40 gwarantuje niesamowite efekty rodem z salonu kosmetycznego. Wysokiej jakości zabieg bez wychodzenia z domu jest teraz na wyciągnięcie ręki.
224,79 zł

 

depilator beurer ipl velvet skin proDepilator to urządzenie, które jednych przyprawia o uśmiech innych natomiast o dreszcze. Jedni cieszą się z efektów jakie gwarantuje używanie depilatora inni natomiast na samą myśl o jego użyciu dostają ciarek. Kluczową rolę odgrywa tutaj pierwszy kontakt z takim urządzeniem. Niestety wiele osób posiada bardzo bolesne doświadczenia związane z używaniem depilatorów, a w większości wynikają one z faktu zakupu złego urządzenia lub jego złego użytkowania. 

Zabieg depilacji niestety sam w sobie nie należy do najprzyjemniejszych wielu wręcz kojarzy się z bólem, jednak zastosowanie odpowiednich środków zapobiegawczych oraz odpowiednia technika użytkowania pozwolą zminimalizować nieprzyjemne uczucie. Przy bardzo wrażliwej skórze alternatywą dla depilatora może być wosk lub profesjonalny zabieg depilacji laserowej w salonach kosmetycznych, ale coraz częściej wystarcza wybór właściwego depilatora, który zmniejszy uczucie bólu i dyskomfortu przy usuwaniu włosów. Nowoczesne depilatory posiadają rozwiązania z funkcjami zmniejszającymi ból, wykorzystując do tego między innymi nawiew powietrza, chłodzenie skóry, generowanie impulsów elektrycznych oddziałujących na komórki nerwowe. Najczęściej wystarczy przed kupnem urządzenia poważnie zastanowić się nad stanem naszej skóry - czy nie jest zbyt wrażliwa lub podatna na uszkodzenia. Warto też określić jakich efektów oczekujemy przed wyborem odpowiedniego rodzaju depilatora. 

Depilator służy do depilacji (lub też epilacji), czyli mechanicznego usuwania owłosienia z ciała, które wraz z regularnym stosowaniem doprowadza do redukcji wzrostu włosów. Depilator do twarzy usuwa włosy razem z cebulkami, co umożliwia pozostawienie efektu na dłuższy odstęp czasu w porównaniu do standardowych maszynek do golenia, które je wyłącznie ścinają. Wśród dostępnych na rynku depilatorów rozróżnia się depilator laserowy, klasyczny, mechaniczny oraz depilatory IPL. Regulacja brwi co raz częściej odbywa się za pomocą bardzo precyzyjnych depilatorów zwanych też trymetrem. Trymer goli włosy, co sprawia, że usuwanie włosków jest łatwe i przyjemne. Trymer wyposażony jest w akumulator, który należy ładować. Urządzenie nie wyrywa włosów z cebulkami, a ucina je, przez co Trymer do nosa, brwi i uszu jest bardzo bezpieczny w depilacji. Trymer jest odmianą depilatora używanym głównie przez mężczyzn, który umożliwia delikatne usunięcie włosków z nosauszu i brwi.

Depilatory dzielą się na pęsetowe i dyskowe wyposażone w mechanizm oparty na pęsetach lub dyskach osadzonych na głowicy. Pęsety i dyski otwierając się, a następnie zamykając, w trakcie obrotu głowicy chwytają włoski. Zarówno depilatory pęsetowe, jak i dyskowe, wykazują dużą efektywność i są porównywalne względem siebie, natomiast to jaki rodzaj depilatora wybrać zależy od indywidualnych cech użytkownika - depilatory pęsetowe najlepiej sprawdzają się w usuwaniu cienkich lub rzadkich włosków, z kolei dyskowe depilatory klasyczne wyposażone w dyski mogą chwycić większą ilość włosków, przyspieszając przy tym zabieg depilacji. Zabieg depilacji można wykonać na wiele sposobów, jednak najbardziej popularną, wygodną i przynoszącą długotrwałe efekty metodą jest użycie depilatora. Istotne jest dobre dopasowanie modelu depilatora odpowiedniego do rodzaju skóry i potrzeb użytkownika.

Depilatory laserowe oraz depilatory IPL w ostatnim czasie zdecydowanie podbiły rynek urządzeń do depilacji oraz serca użytkowniczek. Głównie dlatego, że ich zastosowanie jest praktycznie całkowicie bezbolesne, a efekty utrzymują się niezwykle długo. Urządzenia te są dość podobne w swoim działaniu, a przez to bardzo często też mylone. Należy jednak pamiętać, że wbrew pozorom dzieli je bardzo wiele różnic. 

Depilatory laserowe emitują pojedynczą wiązkę światła o określonej długości fali. Energia ta wchłaniana jest przez odpowiedzialną za wzrost włosa brodawkę, która poprzez wzrost temperatury zostaje całkowicie zniszczona lub uszkodzona.

Depilatory IPL są wyposażone w lampę, która naświetla niewielki obszar naszej skóry, emitując światło w postaci impulsów świetlnych do spektrum fal o różnej długości. Fale te są wchłaniane przez cebulki włosowe, co skutkuje ich uszkodzeniem i zahamowaniem wzrostu włosa, dając efekt długotrwały. Taka metoda nazywana jest epilacją.

Podstawowymi różnicami pomiędzy tymi dwoma urządzeniami jest rodzaj wykorzystywanego światła. Podczas gdy depilatory IPL wykorzystują po prostu światło o wysokim natężeniu, depilatory laserowe jak sama nazwa wskazuje wykorzystuje wiązki laserowe.

Mówi się, że depilatory laserowe są znacznie skuteczniejsze niż depilatory IPL, ponieważ niszczy on brodawkę włosa całkowicie. Efekty takiej depilacji utrzymują się przez lata, a czasem nawet zdarza się, że włosy nie odrastają już nigdy. Natomiast w przypadku depilacji IPL zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie, aby otrzymać długotrwały efekt. Co prawda depilacja IPL jest nadal bardziej wydajna niż używanie standardowych golarek. Według badań, aby uzyskać skuteczność jednej depilacji laserowej należy powtórzyć depilację IPL około 3-4 razy w zależności od grubości włosa. Każdy zabieg stopniowo osłabia włos, już po pierwszym zabiegu rosną one wolniej i stają się słabsze. Zabieg ten powtarza się stosunkowo rzadko, bo co kilka tygodni, aż włosy przestają całkowicie rosnąć. Efekt ten może utrzymywać się nawet kilka lat. W kategorii skuteczności niewielką przewagą wygrywają więc depilatory laserowe. 

Jeśli jednak spojrzymy na czas pojedynczej depilacji tutaj zdecydowanie górę biorą depilatory IPL. Dzięki większej powierzchni naświetlania, pozwalają one wykonać depilację kilkukrotnie szybciej niż depilatory laserowe, które do skutecznego działania wymagają precyzyjnego ukierunkowania na pojedyncze włosy. Dla porównania depilacja pach depilatorem IPL zajmie mniej niż 5 minut podczas gdy depilatorem laserowym zajmie to około pół godziny. Depilowanie większych obszarów takich jak nogi może potrwać nawet półtorej godziny jeśli używamy depilatora laserowego. Podczas gdy depilacja tego samego obszaru depilatorem IPL zajmie mniej niż 20 minut. 

Oprócz czasu potrzebnego na wykonanie jednego zabiegu depilacji ważna jest też sama możliwość jej wykonania. Otóż depilatory laserowe niosą ze sobą spore ograniczenia dotyczące możliwości wykonania depilacji. Ograniczenia te dotyczą karnacji i kolorów włosów. Depilatory laserowe bedą skuteczne w zasadzie jedynie u osób, posiadających jasną karnacje i ciemne włoski. Znacznie lepiej wygląda sytuacja w przypadku depilatorów IPL, tutaj skuteczność depilacji obniży się przy bardzo opalonej cerze lub przy siwych lub rudych włoskach. Nie należy się opalać zarówno przed jak i po zabiegu depilacji światłem. Przed zabiegiem może to obniżyć jego skuteczność, natomiast po zabiegu może prowadzić to do powstania trwałych przebarwień na skórze. Po zabiegu depilacji światłem warto jest więc stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, jeśli miejsca poddane depilacji są odsłonięte i narażone na ekspozycję na promienie słoneczne. 

W sklepie medycznym KREDOS znajdą Państwo zapewniające trwałą depilację, wielofunkcyjne urządzenia do depilacji cenionej marki Beurer, która cieszy się pozytywną opinią wśród klientów.

Depilator woskowy Beurer HL 40

BEURER depilator,golarka,depilator woskowy,beurer,hl 40,hl40,depilatory,golarki,
Depilator woskowy Beurer HL 40 gwarantuje niesamowite efekty rodem z salonu kosmetycznego....
224,79 zł

Velodes® Soap 500 ml

MEDISEPT dezynfekcja,dezynfekcyjny,emulsja do mycia ciała,velodes soap,5 l,velodes soap 500 ml,
Velodes® Soap 500 ml...
19,73 zł

Waga medyczna płaska Seca 875

SECA waga medyczna,seca 875,waga,łazienkowa,medyczna,waga lekarska,waga płaska, waga legalizowana
Waga medyczna płaska seca 875 to wysoce skuteczne i niezawodne rozwiązanie wysokiej...
980,64 zł

Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1

JUVENTAS asystor,stomatologiczny,dentystyczy,juventas,jas-a1
Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1 to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego. Służy do...
1311,00 zł

Oczyszczacz powietrza z wielopoziomową filtracją Aseptica Clinic

ASEPTICA sterylizator powietrza,sterylizatory powietrza,aseptica,sterylizator aseptica,aseptica clinic
Oczyszczacz powietrza z wielopoziomową filtracją Aseptica Clinic jest funkcjonalnym i praktycznym urządzeniem...
562,91 zł

Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Medisept 50 szt.

MEDISEPT dezynfekcja,dezynfekcyjny,chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni,50 szt,medisept,
Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Medisept 50 szt....
19,09 zł

Stetoskop Little Doctor LD Prof-I żółty

Little Doctor stetoskop,stetoskopy,stetoskop little doctor,little doctor,stetoskop,słuchawki lekarza,
Stetoskop Little Doctor LD Prof-I żółty...
35,00 zł

Rękojeść bateryjna standard f.o XHL

HEINE rękojeść,bateryjna,standard,f.o,xhl,
Rękojeść bateryjna standard F.O XHL stworzona do precyzyjnej diagnostyki została zaopatrzona w...
620,94 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004