ZAMKNIJ ZAMKNIJ
Zbigniew Kadzewicz
Zbigniew Kadzewicz

Nazywam się Zbigniew Kadzewicz. Od 2012 roku pełnię funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie KREDOS. Zajmuję się tworzeniem oraz realizacją strategii firmy. Podejmuję decyzje inwestycyjne i rozwojowe, wpływające na kondycję finansową firmy oraz warunkujące jej harmonijny i dynamiczny rozwój. Nadzoruję pracę wszystkich działów, wspomagam procesy negocjacyjne z klientami i dostawcami. Tworzenie strategii firmy nie jest procesem jednorazowym, lecz winno być prowadzone systematycznie zależnie od kondycji i fazy rozwoju firmy. KREDOS jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się firma w branży medycznej.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty produktów medycznych, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stale rozwijamy ofertę produktową również w nowych kategoriach. Chcemy stworzyć taką ofertę, która jak najlepiej zabezpieczy potrzeby naszych klientów w zakresie artykułów medycznych.

Naszym celem jest profesjonalna sprzedaż urządzeń medycznych, które w pełni zaspokajają oczekiwania i potrzeby szpitali, klinik, NZOZ-ów i innych placówek medycznych w kraju i zagranicą. Moim głównym celem strategicznym jest zwiększenie udziału w rynku, zysków firmy i osiągnięcie pozycji lidera w dziedzinie sprzedaży produktów medycznych w Polsce i Europie.

Wartością każdej firmy są ludzie. To ludzie, nasi pracownicy, kształtują wizerunek firmy na zewnątrz. Priorytetowym ich zadaniem w KREDOS jest działanie etyczne z nastawieniem na zaspokajanie potrzeb i rozwiązywanie problemów człowieka - naszego klienta, jego środowiska, w odniesieniu do społeczności regionalnych i globalnych. Intensywne szkolenia wprowadzane w KREDOS mają podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności, tak by łatwiej osiągnąć przewagę konkurencyjną na bazie zdobytej wiedzy.

Mam nadzieję, że zarówno nasza oferta handlowa, jak i atrakcyjne warunki zakupu zachęcą Państwa do nawiązania z nami współpracy. Zapraszam do współpracy. Zadzwoń: +48 89 679 02 42

Nasze produkty są obecne we wszystkich jednostkach medycznym w Polsce, spełniają wysokie standardy oraz są bardzo wydajne. Lekarze i pielęgniarki chętnie po nie sięgają.

Mamy kompetentny zespół doświadczonych handlowców. Szkolimy lekarzy i pielęgniarki z prawidłowego użytkowania produktów medycznych zakupionych w sklepie medycznym. 

Uczymy analizować badania holterowskie marki AsPEKT. Prowadzimy szkolenia z badania wysiłkowego oraz rehabilitacji kardiologicznej. Nasi trenerzy rzeczowo objaśniają lekarzom tajniki diagnostyki kardiologicznej.

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny