O Nas

O Nas

KREDOS lider w branży Sklepów Medycznych.

KREDOS działa w branży medycznej prowadząc handel sprzętem medycznym, np: holtery ciśnienia CR07, [url=http://kredos.pl/holtery-ekg]holtery EKG AsPEKT[/url], aparaty EKG AsCARD, ergospirometry, elektrokardiografy, zestawy do prób wysiłkowych CARDIOTEST oraz do rehabilitacji kardiologicznej AsTER, a także papier do aparatów EKG, kable, elektrody, pasy EKG marki ASPEL, BTL, ULTRAVIOL, SECA. Asortyment Sklepu Medycznego Kredos skierowanywcałości jest do NZOZ-ów, szpitali, sanatoriów i klinik przez internet na www.kredos.pl Kontakt z tym dystrybutorem ASPEL-a to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wygoda. W internetowym sklepie medycznym znajdziesz sprzęt medyczny do diagnostyki kardiologicznej. Należy znaleźć wymarzone urządzenie medyczne z katalogu, zamówić, zapłacić i czekać na dostawę od Kuriera. Każdy produkt medyczny na stronie www.kredos.pl jest dobrze opisany, ma kolorową grafikę i aktualną cenę. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż defibrylatorów AED, respiratorów, spirometrów AsPIRO D200, lamp i elektronicznych wag medycznych. Z każdym rokiem swej działalności zyskuje coraz większą rzeszę usatysfakcjonowanych klientów. Dysponujemy zespołem doświadczonych handlowców. Realizujemy indywidualne zamówienia na różnego rodzaju sprzęt i aparaturę medyczną. Zapraszamy do współpracy. Zadzwoń: 89 679 02 42
 

Nasze produkty są obecne we wszystkich jednostkach medycznym w Polsce, spełniają wysokie standardy oraz są bardzo wydajne. Lekarze i pielęgniarki chętnie po nie sięgają.

Mamy kompetentny zespół doświadczonych handlowców. Szkolimy lekarzy i pielęgniarki z prawidłowego użytkowania produktów medycznych zakupionych w sklepie medycznym. 

Uczymy analizować badania holterowskie marki AsPEKT. Prowadzimy szkolenia z badania wysiłkowego oraz rehabilitacji kardiologicznej. Nasi trenerzy rzeczowo objaśniają lekarzom tajniki diagnostyki kardiologicznej.

Nasz Zespół Doradców Medycznych