.
Producent:
Wybierz producenta

Stoły do badań niemowląt

stolik do badań niemowląt,stół do badania niemowląt,stolik do przewijania niemowląt,stolik do przewijania niemowlaków

Stolik do badań niemowląt Metalowiec

Metalowiec stolik do badań niemowląt,stół do badania niemowląt,stolik do przewijania niemowląt,stolik do przewijania niemowlaków
Stolik do badań niemowląt Metalowiec, jest nieodłącznym elementem wyposażenia oddziałów pediatrycznych, przychodni...
Stolik do badań niemowląt Metalowiec, jest nieodłącznym elementem wyposażenia oddziałów pediatrycznych, przychodni czy gabinetów lekarskich. Jego zadaniem jest zapewnienie najmłodszym pacjentom bezpieczeństwa w trakcie przewijania i w czasie badań.
912,60 zł
stolik,medyczny,do badania niemowląt,juventas,stb3

Stolik do badań niemowląt Juventas StB3

JUVENTAS stolik,medyczny,do badania niemowląt,juventas,stb3
Stolik do badań niemowląt Juventas StB3 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB3 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
1438,00 zł
stolik,do badań niemowląt,medyczny,juventas,stb2

Stolik do badań niemowląt Juventas StB2

JUVENTAS stolik,do badań niemowląt,medyczny,juventas,stb2
Stolik do badań niemowląt Juventas StB2 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB2 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
1145,00 zł
stoli,medyczny,do badań niemowląt,juventas,stb1

Stolik do badań niemowląt Juventas StB1

JUVENTAS stoli,medyczny,do badań niemowląt,juventas,stb1
Stolik do badań niemowląt Juventas StB1 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB1 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
1064,00 zł
brak obrazka stół do przewijania niemowląt,stół do badań niemowląt,przewijak,przewijak medyczny,

Przewijak Corradomed

CORRADOMED brak obrazka stół do przewijania niemowląt,stół do badań niemowląt,przewijak,przewijak medyczny,
Przewijak Corradomed sprawdzi się w wielu placówkach medycznych i nie tylko. ...
Przewijak Corradomed sprawdzi się w wielu placówkach medycznych i nie tylko.
737,10 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN przeznaczony do wykonywania czynności związanych...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt.
1061,42 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn-p

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN-P

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn-p
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - P przeznaczony do wykonywania...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - P przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt.
1259,39 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN-S

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - S przeznaczony do wykonywania...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - S przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt.
1780,27 zł

stół do badań i przewijania niemowląt sbn pStół do badania niemowląt należy do grupy mebli medycznych, które stanowią podstawowy element wyposażenie gabinetu pediatry. Lekarz ten podczas wizyt kontrolnych oprócz osłuchiwanie dziecka sprawdza często takie parametry jak ruchomość stawów, obecność wzorców ruchowych, dodatkowo kontroluje rozwój psychoruchowy niemowląt, a także sprawdza wygląd skóry czy obecność uzębienia. Z oczywistych względów badanie fizykalne niemowlęcia najłatwiej jest przeprowadzić w pozycji leżącej. Do tego celu idealnie sprawdzi się profesjonalny stolik do badania niemowląt.

Stoliki do badań niemowląt dostępne są w kilku wersjach oferujących różnego typu funkcje. Jednak nie zależnie od modelu każdy stół do badania niemowląt posiada z trzech stron boki osłonięte pianką. Stanowią one zabezpieczenie dziecka przed przypadkowym upadkiem oraz zapobiegają urazom główki w czasie jego przemieszczania się po przewijaku lub podczas niekontrolowanej zmiany pozycji. Dodatkowo blat obłożony został wysoką pianką stanowiącą miękkie podłoże oraz skuteczną amortyzację. Całość obita jest estetyczną, nieprzemakalną ekologiczną skórą. Ma to szczególne znaczenie w aspekcie utrzymania czystości oraz konieczności częstej dezynfekcji stolika.

Nowoczesne stoliki do badań niemowląt posiadają podstawę wykonaną z wytrzymałych stalowych profili zapewniające ich długi okres eksploatacji. Dodatkowo każdy stolik wyposażony jest w możliwość regulacji stopek, co gwarantuje stabilność przewijaka podczas badania dziecka nawet na nierównej powierzchni. Poza podstawową wersją stoliki do badań niemowląt dostępne są także w wersji z dodatkowym wyposażeniem. W naszym asortymencie dostępny jest stolik do badań niemowląt z półką znajdującą się pod blatem stolika. Może posłużyć ona jako miejsce do przechowywania podręcznych przedmiotów takich jak podkłady, ceratki czy niewielkie zabawki, którymi można uspokoić dziecko podczas badania. Bardziej rozbudowaną funkcję oferuje stolik do badań niemowląt z szafką. Pozwala ona bowiem przechować większe przedmioty, a nawet nieduże urządzenia medyczne. Ponadto każdy stolik może zostać zaopatrzony w dodatkowe wyposażenie takie jak półka boczna, kółka jezdne ułatwiające przemieszczanie stolika czy też praktyczną wysuwaną półkę. Wszystkie stoliki do badań niemowląt w tym także stół do badań niemowląt z półką dolną, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych tapicerki. Pozwala to na ich dopasowanie do estetyki wystroju gabinetu lekarza.

Stolik do przewijania niemowląt do szpitali, przychodni oraz innych placówek medycznych

 Stół do badań i przewijania niemowląt znajduje praktyczne zastosowanie nie tylko w gabinecie lekarza czy w pokoju zabiegowym pielęgniarki, ale także na oddziałach szpitalnych dla najmłodszych pacjentów, w poczekalniach przychodni dziecięcych oraz w toaletach do nich przynależących. Stoliki do przewijania niemowląt stanowią nieocenioną pomoc nie tylko dla personelu medycznego, ale także dla rodziców przebywających z dziećmi w placówkach medycznych. Stolik do przewijania dziecka pozwala w wygodny sposób rozebrać niemowlę z wierzchniego ubrania po przybyciu do placówki oraz równie komfortowo przygotować je do ponownego wyjścia na zewnątrz.

Dodatkowo stolik do przewijania niemowląt usprawnia dokonywanie czynności higienicznych oraz pielęgnacyjnych. Zapewnia on zarówno wygodę oraz bezpieczeństwo niemowlaka podczas zmiany pieluszki czy podmywania. Jednak najważniejszym aspektem dla każdego rodzica oraz opiekuna są względy bezpieczeństwa. Zatem stolik pod przewijak musi być stabilny oraz utrzymać ciężar dziecka i dodatkowych akcesoriów. Oferowane przez nasz sklep stoły do przewijania niemowląt posiadają dopuszczalne obciążenie do 100 kg, stanowiąc tym samym gwarancję wytrzymałości nawet dla większych dzieci.

Kolejnym ważnym aspektem jest łatwość obsługi oraz utrzymania czystości. Funkcję tą zapewnia odpowiednie dopasowanie wysokości przewijaka czy też możliwość sięgnięcia jedną ręką po potrzebne akcesoria znajdujące się na podręcznej półce. Przewijak medyczny dla niemowląt zapewnia też łatwe czyszczenie powierzchni nawet w awaryjnych sytuacjach związanych z „niechcianą niespodzianką” ze strony maluszka. Przewijak do przychodni musi charakteryzować się także odpowiednimi wymiarami, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Optymalna wielkość, jaką powinien mieć stolik do badania niemowląt spełniająca oczekiwania zarówno rodziców, jak i personelu medycznego to około 75x100 cm. Wymiar ten pozwala na komfortowe wykonanie wszystkich niezbędnych czynności medycznych oraz pielęgnacyjnych u dziecka. Jeżeli w dalszym ciągu posiadają Państwo dylemat, jaki przewijak dla niemowlaka będzie odpowiedni do Państwa placówki medycznej, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

W kategorii stoły do badań niemowląt KREDOS znajduje się szeroki asortyment mebli dedykowanych pielęgnacji najmłodszych pacjentów. Nasz sklep oferuje stół do badań i przewijania niemowląt, praktyczny przewijak do przychodni czy też stolik do badania niemowląt. Cena tych produktów podyktowana jest głównie wysoką jakością wykonania, dużą funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem produktów. Naszym klientom zapewniamy meble medyczne tylko renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem wśród największych placówek medycznych w Polsce.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
6030,00 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
5096,00 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
104,55 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
93,30 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200, jest 7-elektrodowym kablem, który w...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004