Producent:
Wybierz producenta

Stoły do badań niemowląt

stolik,medyczny,do badania niemowląt,juventas,stb3

Stolik do badań niemowląt Juventas StB3

JUVENTAS stolik,medyczny,do badania niemowląt,juventas,stb3
Stolik do badań niemowląt Juventas StB3 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB3 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
1100,00 zł
stolik,do badań niemowląt,medyczny,juventas,stb2

Stolik do badań niemowląt Juventas StB2

JUVENTAS stolik,do badań niemowląt,medyczny,juventas,stb2
Stolik do badań niemowląt Juventas StB2 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB2 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
876,00 zł
stoli,medyczny,do badań niemowląt,juventas,stb1

Stolik do badań niemowląt Juventas StB1

JUVENTAS stoli,medyczny,do badań niemowląt,juventas,stb1
Stolik do badań niemowląt Juventas StB1 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni,...
Stolik do badań niemowląt Juventas StB1 przeznaczony jest do placówek medycznych, przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Stolik medyczny osłonięty z 3 stron pianką zapewnia bezpieczeństwo najmniejszych pacjentów.
814,00 zł
brak obrazka stół do przewijania niemowląt,stół do badań niemowląt,przewijak,przewijak medyczny,

Przewijak Corradomed

CORRADOMED brak obrazka stół do przewijania niemowląt,stół do badań niemowląt,przewijak,przewijak medyczny,
Przewijak Corradomed sprawdzi się w wielu placówkach medycznych i nie tylko. ...
Przewijak Corradomed sprawdzi się w wielu placówkach medycznych i nie tylko.
526,50 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn,u.b.m,ubm

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn,u.b.m,ubm
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN przeznaczony do wykonywania czynności związanych...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
609,00 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn-p,u.b.m,ubm

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN-P

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt,sbn-p,u.b.m,ubm
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - P przeznaczony do wykonywania...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - P przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
709,00 zł
stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt

Stół do badań i przewijania niemowląt SBN-S

U.B.M stół do badań i przewijania niemowląt,stół,do,badań,i,przewijania,niemowląt
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - S przeznaczony do wykonywania...
Stół do badań i przewijania niemowląt SBN - S przeznaczony do wykonywania czynności związanych z higieną i pielęgnacją niemowląt. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
1019,00 zł

stół do badań i przewijania niemowląt sbn pStół do badania niemowląt należy do grupy mebli medycznych, które stanowią podstawowy element wyposażenie gabinetu pediatry. Lekarz ten podczas wizyt kontrolnych oprócz osłuchiwanie dziecka sprawdza często takie parametry jak ruchomość stawów, obecność wzorców ruchowych, dodatkowo kontroluje rozwój psychoruchowy niemowląt, a także sprawdza wygląd skóry czy obecność uzębienia. Z oczywistych względów badanie fizykalne niemowlęcia najłatwiej jest przeprowadzić w pozycji leżącej. Do tego celu idealnie sprawdzi się profesjonalny stolik do badania niemowląt.

Stoliki do badań niemowląt dostępne są w kilku wersjach oferujących różnego typu funkcje. Jednak nie zależnie od modelu każdy stół do badania niemowląt posiada z trzech stron boki osłonięte pianką. Stanowią one zabezpieczenie dziecka przed przypadkowym upadkiem oraz zapobiegają urazom główki w czasie jego przemieszczania się po przewijaku lub podczas niekontrolowanej zmiany pozycji. Dodatkowo blat obłożony został wysoką pianką stanowiącą miękkie podłoże oraz skuteczną amortyzację. Całość obita jest estetyczną, nieprzemakalną ekologiczną skórą. Ma to szczególne znaczenie w aspekcie utrzymania czystości oraz konieczności częstej dezynfekcji stolika.

Nowoczesne stoliki do badań niemowląt posiadają podstawę wykonaną z wytrzymałych stalowych profili zapewniające ich długi okres eksploatacji. Dodatkowo każdy stolik wyposażony jest w możliwość regulacji stopek, co gwarantuje stabilność przewijaka podczas badania dziecka nawet na nierównej powierzchni. Poza podstawową wersją stoliki do badań niemowląt dostępne są także w wersji z dodatkowym wyposażeniem. W naszym asortymencie dostępny jest stolik do badań niemowląt z półką znajdującą się pod blatem stolika. Może posłużyć ona jako miejsce do przechowywania podręcznych przedmiotów takich jak podkłady, ceratki czy niewielkie zabawki, którymi można uspokoić dziecko podczas badania. Bardziej rozbudowaną funkcję oferuje stolik do badań niemowląt z szafką. Pozwala ona bowiem przechować większe przedmioty, a nawet nieduże urządzenia medyczne. Ponadto każdy stolik może zostać zaopatrzony w dodatkowe wyposażenie takie jak półka boczna, kółka jezdne ułatwiające przemieszczanie stolika czy też praktyczną wysuwaną półkę. Wszystkie stoliki do badań niemowląt w tym także stół do badań niemowląt z półką dolną, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych tapicerki. Pozwala to na ich dopasowanie do estetyki wystroju gabinetu lekarza.

Stolik do przewijania niemowląt do szpitali, przychodni oraz innych placówek medycznych

 Stół do badań i przewijania niemowląt znajduje praktyczne zastosowanie nie tylko w gabinecie lekarza czy w pokoju zabiegowym pielęgniarki, ale także na oddziałach szpitalnych dla najmłodszych pacjentów, w poczekalniach przychodni dziecięcych oraz w toaletach do nich przynależących. Stoliki do przewijania niemowląt stanowią nieocenioną pomoc nie tylko dla personelu medycznego, ale także dla rodziców przebywających z dziećmi w placówkach medycznych. Stolik do przewijania dziecka pozwala w wygodny sposób rozebrać niemowlę z wierzchniego ubrania po przybyciu do placówki oraz równie komfortowo przygotować je do ponownego wyjścia na zewnątrz.

Dodatkowo stolik do przewijania niemowląt usprawnia dokonywanie czynności higienicznych oraz pielęgnacyjnych. Zapewnia on zarówno wygodę oraz bezpieczeństwo niemowlaka podczas zmiany pieluszki czy podmywania. Jednak najważniejszym aspektem dla każdego rodzica oraz opiekuna są względy bezpieczeństwa. Zatem stolik pod przewijak musi być stabilny oraz utrzymać ciężar dziecka i dodatkowych akcesoriów. Oferowane przez nasz sklep stoły do przewijania niemowląt posiadają dopuszczalne obciążenie do 100 kg, stanowiąc tym samym gwarancję wytrzymałości nawet dla większych dzieci.

Kolejnym ważnym aspektem jest łatwość obsługi oraz utrzymania czystości. Funkcję tą zapewnia odpowiednie dopasowanie wysokości przewijaka czy też możliwość sięgnięcia jedną ręką po potrzebne akcesoria znajdujące się na podręcznej półce. Przewijak medyczny dla niemowląt zapewnia też łatwe czyszczenie powierzchni nawet w awaryjnych sytuacjach związanych z „niechcianą niespodzianką” ze strony maluszka. Przewijak do przychodni musi charakteryzować się także odpowiednimi wymiarami, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Optymalna wielkość, jaką powinien mieć stolik do badania niemowląt spełniająca oczekiwania zarówno rodziców, jak i personelu medycznego to około 75x100 cm. Wymiar ten pozwala na komfortowe wykonanie wszystkich niezbędnych czynności medycznych oraz pielęgnacyjnych u dziecka. Jeżeli w dalszym ciągu posiadają Państwo dylemat, jaki przewijak dla niemowlaka będzie odpowiedni do Państwa placówki medycznej, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

W kategorii stoły do badań niemowląt KREDOS znajduje się szeroki asortyment mebli dedykowanych pielęgnacji najmłodszych pacjentów. Nasz sklep oferuje stół do badań i przewijania niemowląt, praktyczny przewijak do przychodni czy też stolik do badania niemowląt. Cena tych produktów podyktowana jest głównie wysoką jakością wykonania, dużą funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem produktów. Naszym klientom zapewniamy meble medyczne tylko renomowanych producentów, którzy cieszą się uznaniem wśród największych placówek medycznych w Polsce.

Taśma kinezjologiczna Speed Economic 5E – żółta

5E taśma,kinezjologiczna,tejping,dla sportowców,na urazy,speed economic
Taśma kinezjologiczna Speed Economic – żółta, to bawełniana taśma przeznaczona dla sportowców...
21,00 zł

Poduszka do masażu shiatsu MG 149

BEURER masażer,poduszka do masażu,aparat masujący,aparat do masażu,masażer mg 149,mg149,
Poduszka do masażu shiatsu MG 149...
265,48 zł

Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1

JUVENTAS asystor,stomatologiczny,dentystyczy,juventas,jas-a1
Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1 to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego. Służy do...
1311,00 zł

Szafa czteroszufladowa do kartotek A4 KART-MAP

KART-MAP szafa,kartoteczna,medyczna,czteroszufladowa,a4,kartmap
Szafa czteroszufladowa do kartotek A4 KART-MAP to podstawowe wyposażenie każdej przychodni. Przystosowana...
1143,00 zł

Cardioteka - oprogramowanie v.001

ASPEL cardioteka,oprogramowanie ekg,v.001,
CardioTEKA to oprogramowanie do wykonywania elektrokardiograficznych badań spoczynkowych. Umożliwia rejestrację, analizę, pomiary...
1067,19 zł

Specjalna sól morska Beurer maremed 1250 g

BEURER specjalna sól morska,sól morska,beurer,maremed,sól,
Specjalna sól morska Beurer maremed 1250 g...
104,56 zł

Wanienka do parafiny Beurer MP 70

BEURER wanienka do parafiny,parafina,parafiny,rozpuszczanie,beurer,mp70,mp 70,
Wanienka do parafiny Beurer MP 70  to produkt umożliwiający wykonanie profesjonalnego zabiegu...
362,70 zł

Szczoteczka do twarzy Beurer FC 65 Pureo Deep Clear

BEURER szczoteczka do twarzy,masaż twarzy,beurer,szczoteczka beurer,fc 65,fc65,pureo deep clear,
Szczoteczka do twarzy Beurer FC 65 Pureo Deep Clear to urządzenie wykorzystujące...
217,21 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004