ZAMKNIJ ZAMKNIJ

stolik oddziałowy wielofunkcyjny medyczny seria mb 3

Stolik pod aparaturę medyczną to profesjonalny mebel medyczny służący do przewozu narzędzi oraz aparatury medycznej, czyli różnego rodzaju narzędzi, sprzętu elektronicznego i specjalistycznych akcesoriów służących do diagnozowania lub leczenia pacjentów, a także monitorowania ich stanu po zabiegu. Stoliki pod aparaturę medyczną przeznaczone są do wyposażenia szpitali i innych placówek medycznych, w których wykorzystywana jest aparatura medyczna.

 

Profesjonalne wyposażenie jest podstawowym warunkiem prowadzenia skutecznych terapii w ośrodkach zdrowia. Stolik pod aparaturę medyczną jest niezbędnym elementem wyposażenia gabinetów lekarskich i zabiegowych w szpitalach, przychodniach i laboratoriach. Stolik pod aparaturę medyczną stosowany jest również w gabinetach fizjoterapeutycznych pod aparaty do fizykoterapii.

 

Profesjonalny stolik pod aparaturę medyczną jest stabilnym sprzętem, który pełni funkcję transportowania narzędzi i aparatury medycznej na terenie placówki medycznej, dlatego musi wyróżniać się mobilnością i łatwością przemieszczania. Stolik pod aparaturę medyczną posiada kółka jezdne z funkcją hamowania, tak aby możliwie najefektywniej zwiększyć zakres mobilności pod względem skrętów i komfortu przemieszczania. Stoliki pod aparaturę medyczną są zaprojektowane również z dbałością o zabezpieczanie aparatury medycznej przed ryzykiem zsunięcia ze stolika na ziemię. Konstrukcja stolików pod aparaturę medyczną zwykle posiada elementy wykonane ze stali lub aluminium lakierowanych proszkowo i składa się z kilku półek lub szuflad - w zależności od modelu ich wysokość może być opcjonalnie regulowana zarówno pod kątem regulacji rozstawu półek, jak też instalacji wyposażenia dodatkowego. Stoliki pod aparaturę medyczną posiadają możliwość montowania listwy zasilającej, wysięgników kabli lub kroplówki z hakami, miski ze stali nierdzewnej, uchwytu na żel, czy też wieszaka na papier, i innych elementów dodatkowych.

 

Stolik pod aparaturę medyczną ułatwia pracę lekarza, umożliwiając szybkie, sprawne i wygodne wykonywanie codziennych obowiązków. Stoliki pod aparaturę medyczną wpływają korzystnie na zapewnienie bezpieczeństwa oraz wygody podczas zabiegu. Miejsce badań i zabiegów musi być przestrzenią, gdzie zarówno pacjenci, jak i personel medyczny, mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie. Dlatego też, aby każde badanie lub zabieg przebiegały jednocześnie komfortowo, jak też sprawnie i szybko, warto zadbać o prawidłową aranżację przestrzeni, profesjonalne i funkcjonalne meble medyczne oraz nowoczesną aparaturę medyczną.

 

Serwis, konserwacja i wymiana aparatury medycznej

 

Aparatura medyczna, na którą składają się różnego rodzaju i zastosowania narzędzia, sprzęt elektroniczny oraz specjalistyczne akcesoria służące do diagnozowania, leczenia oraz monitorowania stanu pacjentów po wykonanych procedurach medycznych, aby osiągała najwyższy stopień skuteczności, wraz z rozwojem medycyny powinna być w miarę możliwości unowocześniana. Aparatura medyczna ze względu na swój istotny wpływ co do efektywności leczenia wymusza konieczność wymiany nie tylko z powodu wysokiego stopnia zużycia, ale również wraz z aktualnością ich nowoczesnych funkcji i rozwiązań technologicznych przez producentów. Dlatego też nieustannie trwają działania producentów aparatury medycznej pod kątem dokładności i wiarygodności pomiarów szeregu różnych sprzętów medycznych.

 

Również pod względem ekonomicznym dbanie o unowocześnianie aparatury medycznej w szpitalach jest bardzo istotne. Projektanci sprzętu medycznego usprawniają go nieustannie pod kątem dokładności i wiarygodności pomiarów. W przypadku tworzenia wyposażenia dodatkowego jednym z ważnych czynników branych pod uwagę jest ergonomia pracy, wpływając tym samym na większy komfort zarówno pacjenta, jak i lekarza.Wdrażanie nowych projektów podnoi wydajność i niezawodność aparatury, minimalizując tym samym częstotliwość i koszty serwisu. Ze względu na wysokie ceny aparatury medycznej do szpitala lub ośrodka, jej zakup może być dofinansowany ze środków unijnych przeznaczonych na nowoczesny sprzęt oraz modernizację szpitali i wsparcie placówek medycznych. Należy także pamiętać o możliwości serwisowania aparatury medycznej. Wsparcie serwisowe to kompleksowa usługa, która obejmuje montaż i instalację, kalibrację, doradztwo techniczne, szkolenia z zakresu użytkowania i konserwacji, okresowe przeglądy, pomiary bezpieczeństwa według obowiązujących norm, czy też naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

 

Stoliki pod aparaturę medyczną

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas StDR

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas StDR wykonany z drewna bukowego służy do przewozu...

765,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA III SZ

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA III SZ wykonany z aluminium służy do przewozu...

798,99 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA III

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA III wykonany z aluminium służy do przewozu...

682,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA II SZ

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA II SZ wykonany z aluminium służy do przewozu...

757,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA II

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SA II wykonany z aluminium służy do przewozu...

642,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM III SZ

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM III SZ wykonany z metalu służy do przewozu...

777,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM III

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM III wykonany z metalu służy do przewozu...

659,01 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 07

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 07 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

989,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM II SZ

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM II SZ wykonany z metalu służy do przewozu...

741,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM II

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas SM II wykonany z metalu służy do przewozu...

621,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 08

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 08 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1531,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 04

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 04 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1784,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 02

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 02 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1921,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 01

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 01 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1243,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 06

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 06 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1991,00 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 03

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 03 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1442,01 zł

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 05

Stolik pod aparaturę medyczną Juventas STA 05 służy do przewozu narzędzi oraz aparatury...

1373,00 zł

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny