Producent:
JUVENTAS

Stoliki i wózki medyczne wielofunkcyjne

wózek,do przewozu chorych,juventas,jwz02

Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ02

JUVENTAS wózek,do przewozu chorych,juventas,jwz02
Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ02 to mebel medyczny stosowany do przewożenia...
Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ02 to mebel medyczny stosowany do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej w szpitalach i klinikach medycznych. Regulowany wózek do przewożenia chorych z systemem kółek jezdnych z funkcją hamowania umożliwia uzyskanie u chorego pozycji Trendelenburga. Wózek szpitalny do przewozu chorych wyposażony w płytę HPL przezierną dla promieni RTG. Materiał skóropodobny tapicerki wózka szpitalnego do transportu pacjentów jest dostępny w 25 kolorach.
5618,00 zł
wózek,do przewozu chorych,juventas,jwz01

Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ01

JUVENTAS wózek,do przewozu chorych,juventas,jwz01
Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ01 to mebel medyczny przeznaczony do przewożenia pacjentów w...
Wózek do przewozu chorych Juventas JWZ01 to mebel medyczny przeznaczony do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej w szpitalach i klinikach. Wózek do przewozu chorych z systemem kół jezdnych składa się z wymiennego materaca z uchwytami osadzonego na stalowej podstawie. Wózek do transportu chorych wyposażony jest w płytę HPL przezierną dla promieni RTG. Tapicerka łóżka do transportu chorych wykonana jest z materiału skóropodobnego dostępnego w 25 różnych kolorach. 
5618,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JWW-A2 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JWW-A2 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JWW-A2 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów  lub odpadów medycznych.
2625,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas,jww-a3

Wózek wielofunkcyjny JWW-A3 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas,jww-a3
Wózek wielofunkcyjny JWW-A3 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JWW-A3 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych.
2993,00 zł
wózek,wielofunkcyjny,medyczny,oddziałowy,juvw1,juventas

Wózek wielofunkcyjny JUVW1 Juventas

JUVENTAS wózek,wielofunkcyjny,medyczny,oddziałowy,juvw1,juventas
Wózek wielofunkcyjny JUVW1 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JUVW1 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych.
1836,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JUVW2 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JUVW2 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JUVW2 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych
1529,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JWW-A1 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JWW-A1 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JWW-A1 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych
2384,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JUVW3 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JUVW3 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JUVW3 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych.
1982,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JUVW4 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JUVW4 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JUVW4 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych
2363,00 zł
wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas

Wózek wielofunkcyjny JUVW5 Juventas

JUVENTAS wózek,medyczny,wielofunkcyjny,na kółkach,oddziałowy,juventas
Wózek wielofunkcyjny JUVW5 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do...
Wózek wielofunkcyjny JUVW5 Juventas to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego. Służy do przechowywania oraz przewozu aparatury medycznej oraz wszelkiego rodzaju materiałów medycznych.
2608,00 zł
wózek,szpitalny,na brudną bieliznę,z kółkami,juventas

Wózek do brudnej bielizny WZ1 Juventas

JUVENTAS wózek,szpitalny,na brudną bieliznę,z kółkami,juventas
Wózek do brudnej bielizny WZ1 Juventas jest niezbędny na każdym oddziale szpitalnym....
Wózek do brudnej bielizny WZ1 Juventas jest niezbędny na każdym oddziale szpitalnym. Służy do tymczasowego przechowywania zużytej bielizny.
780,00 zł
wózek,do brudnej bielizny,szpitalny,juventas

Wózek do brudnej bielizny WZ2 Juventas

JUVENTAS wózek,do brudnej bielizny,szpitalny,juventas
Wózek do brudnej bielizny WZ2 Juventas jest niezbędny na każdym oddziale szpitalnym....
Wózek do brudnej bielizny WZ2 Juventas jest niezbędny na każdym oddziale szpitalnym. Służy do tymczasowego przechowywania zużytej bielizny.
950,00 zł

stolik oddziałowy wielofunkcyjny medyczny seria mb 3Stoliki medyczne wielofunkcyjne to podstawowe wyposażenie każdego oddziału szpitalnego, kliniki czy też domu opieki. Wszystkie te placówki w codziennej pracy wykorzystują między innymi wózki do brudnej bielizny ułatwiające funkcjonowanie personelu medycznego. W ofercie sklepu dostępny jest zarówno wózek do brudnej bielizny II częściowy oraz wózek I częściowy. Przystosowane są one do mocowania pojemnych 120 litrowych worków przeznaczonych na zużyte ubrania oraz mokrą pościel. Wózki do brudnej bielizny umożliwiają transport nie tylko odzieży medycznej, ale także zbiórkę odpadów. Posiadają one wytrzymałą konstrukcję, ochronną ramę oraz plastikowe osłony i kółka jezdne z hamulcem. Podwójny wózek do transportu brudnej bielizny wyposażony jest w dodatkowy statyw na worek, co umożliwia przewóz dwóch niezależnych typów materiałów. Wózki medyczne do przewozu bielizny są bardzo intensywnie eksploatowane, dlatego też wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwych w czyszczeniu i dezynfekcji. Charakteryzują się one łatwością otwierania i zamykania klapy. Dodatkowo posiadają obręcz wózka wyposażoną w klipsy zaciskowe zapobiegające zsuwaniu się worka.

Wózki medyczne wielofunkcyjne ułatwiają rutynowe czynności wykonywane w szpitalach. Są one pomocne podczas przewożenia leków, materiałów opatrunkowych oraz aparatury medycznej. Stanowią one kompaktowe zagospodarowanie mniejszych przestrzeni oraz zapewniają kompleksowy transport artykułów medycznych. Wykonane są one ze stalowej konstrukcji, korpusu z płyt wiórowych oraz kolorowych frontów odpornych na ścieranie i zabrudzenia.

Wszystkie nowoczesne wózki medyczne wielofunkcyjne wyposażone są w szafki oraz pojemne szuflady mieszczące niezbędne przedmioty wykorzystywane zarówno podczas obchodu, jak i pracy w gabinecie zabiegowym. Niektóre wózki posiadają zamek stanowiący zabezpieczenie szuflad oraz antypoślizgowe maty zapobiegające przemieszczaniu się zawartości podczas transportu. Dodatkowo wózek wielofunkcyjny na kółkach może posiadać praktyczne akcesoria takie jak uchwyt na tace lub miskę zabiegową przydatne podczas zmiany opatrunków, a także praktyczny uchwyt na jednorazowe rękawice. Istnieje także możliwość zamontowania funkcjonalnych koszów na odpady lub wielofunkcyjnych koszyków na akcesoria medyczne. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że wózek wielofunkcyjny medyczny staje się niezastąpionym elementem wyposażenia ułatwiającym prace na oddziale szpitalnym.

Wózek do przewozu chorych w pozycji leżącej lub siedzącej

Wózki do przewozu chorych sprawdzają się zarówno jako wózki na SOR oraz jako wózki do transportu pacjentów na terenie szpitala. Podstawową zaletą wózków jest łatwość ich przemieszczania. Wózek do przewozu chorych zawdzięcza swoją zwrotność dużym kołom, które w łatwy sposób pokonują przeszkody i nierówności. Niektóre łóżka mogą opcjonalnie posiadać dodatkowe piąte koło do jazdy na wprost. W znaczący sposób zwiększa ono możliwość manewrowania wózkiem. Dodatkowo wózek do transportu chorych posiada z każdej strony centralną blokadę kół, która zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się łóżka z przewożonym pacjentem. Wózek do transportu pacjentów oferuje często szeroki wachlarz różnego typu regulacji w celu dostosowania odpowiedniej pozycji chorego do aktualnych potrzeb. Jedną z nich jest możliwość hydraulicznej regulacji wysokości wózka. Natomiast pozostałe regulacje obejmują zmianę kąta nachylenia oparcia, segmentu uda oraz podudzia. Dodatkowo wózek do przewozu chorych powinien posiadać opcję wykonywania przechyłów wzdłużnych (pozycja Trendelenburga oraz anty-Trendelenburga) stosowanych podczas czynności reanimacyjnych pacjenta. 

Wózki medyczne wielofunkcyjne wykorzystywane do przewozu chorych często umożliwiają współpracę łóżka z aparaturą do obrazowania promieniami rentgenowskimi. Rozwiązanie to pozwala na monitorowanie pacjentów aparatem RTG z ramieniem C. Aby tak się stało wózki do przewozu chorych powinny być wyposażone w segment leża wykonany z płyty laminowanej HPL przeziernej dla promieni rentgenowskich. Mogą także posiadać ruchomą tacę na kasetę umożliwiającą wykonanie zdjęć RTG na całej długości leża. 

Warto pamiętać, iż wózek do transportu chorych w pozycji leżącej dzięki zastosowaniu specjalnego materaca zapewnia osobie przewożonej wygodę oraz komfort podczas przemieszczania się czy też w trakcie oczekiwania na zabieg. Dodatkowo boczne opuszczane barierki, stanowią zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem z wózka w trakcie transportu. Obecnie, leże czterosegmentowe to najczęściej wybierany wózek do transportu chorych. Cena takiego wózka zależna jest nie tylko od rodzaju producenta, ale przede wszystkim od ilości oferowanych funkcji. Profesjonalne wózki do przewozu chorych mogą posiadać bowiem dodatkowe wyposażenie w postaci kosza na butle z tlenem, pasów do mocowania pacjenta czy też wieszaki na kroplówkę lub podkłady. Dodatkowo wózki mogą być wyposażone w specjalne kosze na ubrania pacjenta. Te wszystkie praktyczne funkcje posiada dostępny w naszym sklepie internetowym wózek do przewozu chorych JWZ 02, a także wózek JWZ 01 firmy JUVENTAS.

W kategorii stoliki i wózki medyczne wielofunkcyjne sklepu KREDOS znajdą Państwo szereg nowoczesnych oraz profesjonalnych wózków medycznych idealnie odpowiadających na zapotrzebowanie placówek medycznych. Zarówno wózki, jak i stoliki wielofunkcyjne medyczne dostępne są w wielu wariantach wizualnych i wielkościowych. Wózki wyposażone są w liczne udogodnienia usprawniające codzienną pracę pielęgniarek, lekarzy, a także personelu pomocniczego.

Promocja

Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20

BEURER zestaw uzupełniający do aspiratora,aspirator,aspirator beurer,zestaw do aspiratora,aspirator na 20,
Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20...
34,22 zł 38,02 zł

Latarka diagnostyczna mini c

HEINE latarka,diagnostyczna,mini,c,latarka diagnostyczna,heine,
Latarka diagnostyczna mini c to latarka lekarska o wyjątkowo lekkiej i poręcznej...
224,45 zł
Promocja

Masażer spa MG 17

BEURER masażer,aparat do masażu,mg 17,mg17,masaż,
Masażer SPA MG 17 to urządzenie, które daje wiele możliwości. Cechą, która...
76,02 zł 84,46 zł

Waga łazienkowa szklana Beurer GS 400 czarna

BEURER waga szklana,waga beurer,beurer,waga łazienkowa,waga łazienkowa szklana,gs 400,
Waga łazienkowa szklana Beurer GS 400 czarna to połączenie stylu i funkcjonalności....
114,07 zł

Wałek rehabilitacyjny 60 x 50 cm Juventas

JUVENTAS wałek rehabilitacyjny,wl23,juventas
Wałek rehabilitacyjny 60 x 50 cm...
494,00 zł

Maseczka filtrująca FFP3 AM3 50 szt

Europrofil maseczka ochronna,maseczka fpp3,fpp3,maseczka,półmaska,maseczka medyczna,
Półmaska filtrująca FFP3 AM3 NR (50 szt) to produkt o niemal stuprocentowej...
383,00 zł

Aparat do masażu ostukującego MG 510 to go

BEURER masażer,urządzenie masujące,aparat do masażu,aparat,do,masażu,ostukującego,mg510,to go,
Aparat do masażu ostukującego MG 510 to go to praktyczne i niezawodne...
481,74 zł

Żel do higieny rąk Pro-chem SAFETY 500 ml

żel do rąk,żel do higieny rąk,żel antybakteryjny,żel do rąk antybakteryjny,żel z alkoholem,
Żel do higieny rąk Pro-chem SAFETY 500 ml to praktyczny produkt, zamknięty...
38,95 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004