.
Producent:
Wybierz producenta

Stanowiska, fotele do pobierania krwi

fotele do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,stanowiska do pobierania krwi,fotel zabiegowy

Fotel do pobierania krwi Metalowiec FK-02

Metalowiec fotele do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,stanowiska do pobierania krwi,fotel zabiegowy
Fotel do pobierania krwi Metalowiec FK-02, znajduje się praktycznie w każdej placówce...
Fotel do pobierania krwi Metalowiec FK-02, znajduje się praktycznie w każdej placówce medycznej, posiadającej laboratorium lub gabinet zabiegowy. Służy do pomocy przy wykonywaniu zabiegów iniekcji.
1263,60 zł
fotel,stanowisko,do pobierania krwi,juventas,jfk1

Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1

JUVENTAS fotel,stanowisko,do pobierania krwi,juventas,jfk1
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1 to mebel medyczny przeznaczony do...
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1 to mebel medyczny przeznaczony do przeprowadzania zabiegów wkłucia i iniekcji. Stanowi element wyposażenia placówek medycznych, takich jak: gabinety lekarskie, przychodnie, szpitale oraz laboratoria. Fotel zabiegowy posiada stabilną stalową konstrukcję i regulowane podłokietniki, które zapewniają wygodę umożliwiając ustawienie na dwóch płaszczyznach: góra-dół i na boki, zarówno dla prawej jak i lewej ręki. Siedzisko, oparcie i podłokietniki stanowiska do pobierania krwi pokryte są materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej i łatwym do czyszczenia.
1345,50 zł
fotel,do pobierania krwi,stanowisko,juventas,jfk2

Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2

JUVENTAS fotel,do pobierania krwi,stanowisko,juventas,jfk2
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2 to mebel medyczny przeznaczony do...
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2 to mebel medyczny przeznaczony do wyposażenia gabinetów medycznych w celu wykonywania procedur wkłucia i iniekcji. Ergonomiczne oparcie i regulowane podłokietniki krzesła do pobierania krwi zapewniają komfort użytkowania w czasie zabiegu. Stalowa konstrukcja fotela medycznego, pokryta lakierem proszkowym, zabezpiecza przed szybszą korozją i niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Siedzisko, oparcie i podłokietniki obszyte są materiałem skóropodobnym lub winylowym o wzmocnionej odporności, które nadają się do łatwego czyszczenia i są dostępne w różnych wariantach kolorów.
1589,90 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1  to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1  to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
680,94 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-2,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-2,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2 to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2 to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
737,10 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-3,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-3,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3 to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3 to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
709,02 zł
stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-01,ubm

Stanowisko do pobierania krwi ST - 01

U.B.M stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-01,ubm
Stanowisko do pobierania krwi ST - 01 niesamowicie wygodne stanowisko stworzone, by...
Stanowisko do pobierania krwi ST - 01 niesamowicie wygodne stanowisko stworzone, by ułatwić zabieg iniekcji. Jest funkcjonalny dzięki możliwości regulacji poszczególnych elementów. Możliwość wykonywania zabiegu zarówno na prawej jak i na lewej ręce. Maksymalne obciążenie to 120 kg.
988,42 zł
stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-02,ubm

Stanowisko do pobierania krwi ST - 02

U.B.M stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-02,ubm
Stanowisko do pobierania krwi ST - 02 niesamowicie wygodne stanowisko daje możliwość...
Stanowisko do pobierania krwi ST - 02 niesamowicie wygodne stanowisko daje możliwość wykonywania zabiegu zarówno na prawej jak i na lewej ręce. Jest funkcjonalny dzięki możliwości regulacji poszczególnych elementów. Maksymalne obciążenie to 120 kg.
988,42 zł
fotel,do,pobierania,krwi,fl1,fl,1

Fotel do pobierania krwi FL - 1

U.B.M fotel,do,pobierania,krwi,fl1,fl,1
Fotel do pobierania krwi FL - 1 posiada szerokie spektrum zastosowań. Może...
Fotel do pobierania krwi FL - 1 posiada szerokie spektrum zastosowań. Może być używany zarówno w celu pobierania krwi jak i wykonywania zabiegów laryngologicznych. Posiada możliwość regulacji elementów. Maksymalne obciążenie to 120 kg.
1395,58 zł

stanowisko do poboru krwi ubm st 02Stanowiska do pobierania krwi używane są w laboratoriach, szpitalach, przychodniach, a także domach opieki. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie uzasadnione jest wykonywanie zabiegów polegających na pobieraniu krwi do badania. Posiadają one wszystkie niezbędne funkcje do codziennej pracy z pacjentem. Dodatkowo wykonane są z solidnych materiałów gwarantujących ich wieloletnią trwałość oraz zapewnią wygodę dla pacjentów przez cały okres użytkowania.

Stanowisko do pobierania krwi w gabinecie zabiegowym 

Stanowiska do pobierania krwi znajdują zastosowanie w gabinetach zabiegowych w różnych placówkach medycznych. Są one dostępne w wielu kolorach tapicerki skóropodobnej, co pozwala na ich dopasowanie do estetyki gabinetu. Dodatkowo posiadają jeden lub dwa podłokietniki z opcją ich regulacji w dwóch płaszczyznach – góra-dół i na boki. Niektóre modele mogą być wyposażone w funkcjonalny zagłówek oraz specjalną półkę boczną na przybory medyczne niezbędne podczas pobierania krwi lub wykonywania zastrzyków.

Fotel do pobierania krwi rozkładany charakteryzuje się regulowanym oparciem w zakresie od 93° do 180°. Rozwiązanie to umożliwia komfortowe dopasowanie pozycji pacjenta zwłaszcza w sytuacji, gdy sygnalizuje on epizody zasłabnięcia. Tradycyjny fotel laboratoryjny do pobierania krwi waży około 15 kg, posiada siedzisko o szerokości około 80 cm oraz wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Jednak na rynku dostępne są także fotele do pobierania krwi przystosowane do obsługi pacjentów o wadze nawet do 150 kg. Modele te posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością.

Jaki fotel do pobierania krwi wybrać?

Decydując się na zakup foteli do pobierania krwi, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim powinny one posiadać przemyślaną konstrukcję, zapewniać bezpieczeństwo pacjentom podczas badania oraz umożliwiać wykonywanie ergonomicznej pracy pielęgniarkom. Najlepiej w tej funkcji sprawdzą się fotele zabiegowe o prostej konstrukcji, które zapewniają szybkie i proste wykonywanie czynności. Ponadto, fotel zabiegowy do pobierania krwi ze względu na bardzo dużą ilość osób, które z niego korzystają, powinien być szczególnie łatwy w czyszczeniu oraz dezynfekcji.

Fotel do pobierania krwi używany w codziennej pracy personelu medycznego powinien wyróżniać się odpowiednio zaprojektowanymi udogodnieniami. Jednym z nich jest specjalnie przystosowany podłokietnik. Pozwala on na ustabilizowanie ręki podczas badania. Może być też swobodnie regulowany w zakresie 180°, podwyższany oraz obniżany. Występuje on z jednej lub z dwóch stron fotela zabiegowego. Kolejną praktyczną opcją, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupu stanowiska do pobierania krwi, jest szeroki zagłówek. Umożliwia on stabilne oparcie głowy oraz daje większą pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony sprawnie i bezpiecznie. Takie rozwiązanie oferuje między innymi fotel do pobierania krwi fl-1 marki U.B.M.

Warto także zadbać, aby fotele medyczne do pobierania krwi posiadały specjalną półkę boczną. Przeznaczona jest ona na podręczne przedmioty wykorzystywane przez pielęgniarkę podczas pobierania krwi. Półka swobodnie pomieści probówki na krew, stazę, płyn do dezynfekcji skóry czy też plaster do przyklejenia opatrunku. Właściwie dostosowane stanowisko do pobierania krwi i iniekcji pozwala na wykorzystywanie go przez długie lata bez obaw o bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów.

Fotele do pobierania krwi i iniekcji – Jak przygotować się do pobierania krwi?

Pobieranie krwi przeprowadzane jest w gabinecie zabiegowym znajdującym się na terenie przychodni, laboratorium medycznego, kliniki lub szpitala. Wykonywane jest ono w pozycji siedzącej. Do tego celu przeznaczony jest specjalny fotel do pobierania krwi i dokonywania iniekcji. Przed przystąpieniem do zabiegu pielęgniarka przygotowuje odpowiedni jednorazowy sprzęt medyczny zapewniający bezpieczeństwo oraz ochronę dla pacjenta. Dodatkowo dezynfekuje odpowiednim środkiem miejsce wkłucia, aby nie doszło do przypadkowego zakażenia drobnoustrojami. Wszystkie czynności medyczne wykonywane przez personel placówki podczas pobierania krwi do badania przeprowadzane są w jednorazowych rękawiczkach.

Także pacjent, zanim usiądzie na fotel do pobierania krwi i iniekcji powinien odpowiednio przygotować się do zabiegu. Już w dzień poprzedzający wykonanie badania należy unikać wysiłku fizycznego, ciężko strawnych potraw oraz spożywania alkoholu. Po 12-godzinnej przerwie w jedzeniu należy zgłosić się do punktu pobrań. Najlepiej wybrać godziny poranne ze względu na fakt, iż wiele substancji wyzwala się w organizmie w zależności od pory dnia, emocji, wysiłku fizycznego, a nawet pory roku. Należą do nich hormony tarczycy oraz wartości żelaza, fosforu czy też erytropoetyny.

Przed przestąpieniem do badania krwi należy wypić niewielką ilość wody. Może to być szklanka wody mineralnej niegazowanej. Pozwoli to rozrzedzić krew, a tym samym ułatwi przeprowadzenie badania. Każdy pacjent, zanim zajmie stanowisko do pobierania krwi powinien wypocząć w poczekalni około 15 minut przed badaniem. Wysiłek fizyczny oraz stres powodują bowiem przesunięcie płynów w obrębie organizmu, ich utratę z potem oraz zmianę stężenia hormonów. Dodatkowo na badanie krwi należy przyjść wyspanym oraz wcześniej skonsultować z lekarzem konieczność chwilowego odstawienia przyjmowanych leków.

W kategorii produktów stanowiska, fotele do pobierania krwi w sklepie KREDOS znajdują się profesjonalne meble medyczne. Oprócz leżanki, parawanu czy stolików medycznych wielofunkcyjnych w gabinetach zabiegowych podstawowe wyposażenie powinny stanowić profesjonalne fotele do pobierania krwi. Producenci tych urządzeń dbają o ich wysoką jakość oraz spełnienie ścisłych norm sanitarnych. Dotyczy to także dostępnych w naszym sklepie foteli zabiegowych takich marek jak U.B.M, CORRADOMED czy też firmy JUVENTAS. Fotele do pobierania krwi są niezastąpione w codziennej pracy wielu placówek zdrowia.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5420,52 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
4207,14 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
97,95 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
302,40 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)...
81,00 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
350,00 zł

Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004