Producent:
Wybierz producenta

Stanowiska, fotele do pobierania krwi

fotel,stanowisko,do pobierania krwi,juventas,jfk1

Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1

JUVENTAS fotel,stanowisko,do pobierania krwi,juventas,jfk1
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1 to mebel medyczny przeznaczony do...
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 1 to mebel medyczny przeznaczony do przeprowadzania zabiegów wkłucia i iniekcji. Stanowi element wyposażenia placówek medycznych, takich jak: gabinety lekarskie, przychodnie, szpitale oraz laboratoria. Fotel zabiegowy posiada stabilną stalową konstrukcję i regulowane podłokietniki, które zapewniają wygodę umożliwiając ustawienie na dwóch płaszczyznach: góra-dół i na boki, zarówno dla prawej jak i lewej ręki. Siedzisko, oparcie i podłokietniki stanowiska do pobierania krwi pokryte są materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej i łatwym do czyszczenia.
791,00 zł
fotel,do pobierania krwi,stanowisko,juventas,jfk2

Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2

JUVENTAS fotel,do pobierania krwi,stanowisko,juventas,jfk2
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2 to mebel medyczny przeznaczony do...
Fotel do pobierania krwi Juventas JFK 2 to mebel medyczny przeznaczony do wyposażenia gabinetów medycznych w celu wykonywania procedur wkłucia i iniekcji. Ergonomiczne oparcie i regulowane podłokietniki krzesła do pobierania krwi zapewniają komfort użytkowania w czasie zabiegu. Stalowa konstrukcja fotela medycznego, pokryta lakierem proszkowym, zabezpiecza przed szybszą korozją i niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Siedzisko, oparcie i podłokietniki obszyte są materiałem skóropodobnym lub winylowym o wzmocnionej odporności, które nadają się do łatwego czyszczenia i są dostępne w różnych wariantach kolorów.
935,00 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1  to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-1  to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
445,50 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-2,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-2,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2 to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-2 to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
499,50 zł
fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-3,

Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3

CORRADOMED fotel do pobierania krwi,krzesło do pobierania krwi,fotel,stanowisko do pobierania krwi,stanowisko medyczne,fotel medyczny,cor-3,
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3 to praktyczny mebel, który od lat...
Fotel do pobierania krwi Corradomed COR-3 to praktyczny mebel, który od lat sprawdza się w gabinetach zabiegowych na całym świecie.
472,50 zł
stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-01,ubm

Stanowisko do pobierania krwi ST - 01

U.B.M stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-01,ubm
Stanowisko do pobierania krwi ST - 01 niesamowicie wygodne stanowisko stworzone, by...
Stanowisko do pobierania krwi ST - 01 niesamowicie wygodne stanowisko stworzone, by ułatwić zabieg iniekcji. Jest funkcjonalny dzięki możliwości regulacji poszczególnych elementów. Możliwość wykonywania zabiegu zarówno na prawej jak i na lewej ręce. Maksymalne obciążenie to 120 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
645,00 zł
stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-02,ubm

Stanowisko do pobierania krwi ST - 02

U.B.M stanowisko do pobierania krwi,stanowisko,do,pobierania,krwi,st-02,ubm
Stanowisko do pobierania krwi ST - 02 niesamowicie wygodne stanowisko daje możliwość...
Stanowisko do pobierania krwi ST - 02 niesamowicie wygodne stanowisko daje możliwość wykonywania zabiegu zarówno na prawej jak i na lewej ręce. Jest funkcjonalny dzięki możliwości regulacji poszczególnych elementów. Maksymalne obciążenie to 120 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
645,00 zł
fotel,do,pobierania,krwi,fl1,fl,1,ubm

Fotel do pobierania krwi FL - 1

U.B.M fotel,do,pobierania,krwi,fl1,fl,1,ubm
Fotel do pobierania krwi FL - 1 posiada szerokie spektrum zastosowań. Może...
Fotel do pobierania krwi FL - 1 posiada szerokie spektrum zastosowań. Może być używany zarówno w celu pobierania krwi jak i wykonywania zabiegów laryngologicznych. Posiada możliwość regulacji elementów. Maksymalne obciążenie to 120 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
965,00 zł

stanowisko do poboru krwi ubm st 02Stanowiska do pobierania krwi używane są w laboratoriach, szpitalach, przychodniach, a także domach opieki. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie uzasadnione jest wykonywanie zabiegów polegających na pobieraniu krwi do badania. Posiadają one wszystkie niezbędne funkcje do codziennej pracy z pacjentem. Dodatkowo wykonane są z solidnych materiałów gwarantujących ich wieloletnią trwałość oraz zapewnią wygodę dla pacjentów przez cały okres użytkowania.

Stanowisko do pobierania krwi w gabinecie zabiegowym 

Stanowiska do pobierania krwi znajdują zastosowanie w gabinetach zabiegowych w różnych placówkach medycznych. Są one dostępne w wielu kolorach tapicerki skóropodobnej, co pozwala na ich dopasowanie do estetyki gabinetu. Dodatkowo posiadają jeden lub dwa podłokietniki z opcją ich regulacji w dwóch płaszczyznach – góra-dół i na boki. Niektóre modele mogą być wyposażone w funkcjonalny zagłówek oraz specjalną półkę boczną na przybory medyczne niezbędne podczas pobierania krwi lub wykonywania zastrzyków.

Fotel do pobierania krwi rozkładany charakteryzuje się regulowanym oparciem w zakresie od 93° do 180°. Rozwiązanie to umożliwia komfortowe dopasowanie pozycji pacjenta zwłaszcza w sytuacji, gdy sygnalizuje on epizody zasłabnięcia. Tradycyjny fotel laboratoryjny do pobierania krwi waży około 15 kg, posiada siedzisko o szerokości około 80 cm oraz wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Jednak na rynku dostępne są także fotele do pobierania krwi przystosowane do obsługi pacjentów o wadze nawet do 150 kg. Modele te posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością.

Jaki fotel do pobierania krwi wybrać?

Decydując się na zakup foteli do pobierania krwi, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim powinny one posiadać przemyślaną konstrukcję, zapewniać bezpieczeństwo pacjentom podczas badania oraz umożliwiać wykonywanie ergonomicznej pracy pielęgniarkom. Najlepiej w tej funkcji sprawdzą się fotele zabiegowe o prostej konstrukcji, które zapewniają szybkie i proste wykonywanie czynności. Ponadto, fotel zabiegowy do pobierania krwi ze względu na bardzo dużą ilość osób, które z niego korzystają, powinien być szczególnie łatwy w czyszczeniu oraz dezynfekcji.

Fotel do pobierania krwi używany w codziennej pracy personelu medycznego powinien wyróżniać się odpowiednio zaprojektowanymi udogodnieniami. Jednym z nich jest specjalnie przystosowany podłokietnik. Pozwala on na ustabilizowanie ręki podczas badania. Może być też swobodnie regulowany w zakresie 180°, podwyższany oraz obniżany. Występuje on z jednej lub z dwóch stron fotela zabiegowego. Kolejną praktyczną opcją, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupu stanowiska do pobierania krwi, jest szeroki zagłówek. Umożliwia on stabilne oparcie głowy oraz daje większą pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony sprawnie i bezpiecznie. Takie rozwiązanie oferuje między innymi fotel do pobierania krwi fl-1 marki U.B.M.

Warto także zadbać, aby fotele medyczne do pobierania krwi posiadały specjalną półkę boczną. Przeznaczona jest ona na podręczne przedmioty wykorzystywane przez pielęgniarkę podczas pobierania krwi. Półka swobodnie pomieści probówki na krew, stazę, płyn do dezynfekcji skóry czy też plaster do przyklejenia opatrunku. Właściwie dostosowane stanowisko do pobierania krwi i iniekcji pozwala na wykorzystywanie go przez długie lata bez obaw o bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów.

Fotele do pobierania krwi i iniekcji – Jak przygotować się do pobierania krwi?

Pobieranie krwi przeprowadzane jest w gabinecie zabiegowym znajdującym się na terenie przychodni, laboratorium medycznego, kliniki lub szpitala. Wykonywane jest ono w pozycji siedzącej. Do tego celu przeznaczony jest specjalny fotel do pobierania krwi i dokonywania iniekcji. Przed przystąpieniem do zabiegu pielęgniarka przygotowuje odpowiedni jednorazowy sprzęt medyczny zapewniający bezpieczeństwo oraz ochronę dla pacjenta. Dodatkowo dezynfekuje odpowiednim środkiem miejsce wkłucia, aby nie doszło do przypadkowego zakażenia drobnoustrojami. Wszystkie czynności medyczne wykonywane przez personel placówki podczas pobierania krwi do badania przeprowadzane są w jednorazowych rękawiczkach.

Także pacjent, zanim usiądzie na fotel do pobierania krwi i iniekcji powinien odpowiednio przygotować się do zabiegu. Już w dzień poprzedzający wykonanie badania należy unikać wysiłku fizycznego, ciężko strawnych potraw oraz spożywania alkoholu. Po 12-godzinnej przerwie w jedzeniu należy zgłosić się do punktu pobrań. Najlepiej wybrać godziny poranne ze względu na fakt, iż wiele substancji wyzwala się w organizmie w zależności od pory dnia, emocji, wysiłku fizycznego, a nawet pory roku. Należą do nich hormony tarczycy oraz wartości żelaza, fosforu czy też erytropoetyny.

Przed przestąpieniem do badania krwi należy wypić niewielką ilość wody. Może to być szklanka wody mineralnej niegazowanej. Pozwoli to rozrzedzić krew, a tym samym ułatwi przeprowadzenie badania. Każdy pacjent, zanim zajmie stanowisko do pobierania krwi powinien wypocząć w poczekalni około 15 minut przed badaniem. Wysiłek fizyczny oraz stres powodują bowiem przesunięcie płynów w obrębie organizmu, ich utratę z potem oraz zmianę stężenia hormonów. Dodatkowo na badanie krwi należy przyjść wyspanym oraz wcześniej skonsultować z lekarzem konieczność chwilowego odstawienia przyjmowanych leków.

W kategorii produktów stanowiska, fotele do pobierania krwi w sklepie KREDOS znajdują się profesjonalne meble medyczne. Oprócz leżanki, parawanu czy stolików medycznych wielofunkcyjnych w gabinetach zabiegowych podstawowe wyposażenie powinny stanowić profesjonalne fotele do pobierania krwi. Producenci tych urządzeń dbają o ich wysoką jakość oraz spełnienie ścisłych norm sanitarnych. Dotyczy to także dostępnych w naszym sklepie foteli zabiegowych takich marek jak U.B.M, CORRADOMED czy też firmy JUVENTAS. Fotele do pobierania krwi są niezastąpione w codziennej pracy wielu placówek zdrowia.

Fotel lekarski Corradomed Cor-4

CORRADOMED fotel lekarski,krzesło lekarskie,fotel medyczny,fotem corradomed,corradomed
Fotel lekarski Corradomed Cor-4 sprawdzi się znakomicie jako wyposażenie wielu placówek medycznych,...
253,69 zł
Promocja

Aparaty słuchowe Beurer HA 80 Paar

BEURER aparat słuchowy,aparat cyfrowy słuchowy,aparat słuchowy beurer,aparat słuchu,beurer
Aparaty słuchowe Beurer HA 80 Paar...
548,34 zł 609,27 zł

Rękojeść bateryjna diodowa LED

HEINE laryngoskop,rękojeść,heine
Rękojeść Laryngoskopu światłowodowa, bateryjna diodowa LED 2,5V, bez ładowarki. Rękojeść do laryngoskopów...
1030,89 zł

Stetoskop z podwójną głowicą Rossmax EB 200 niebieski

ROSSMAX stetoskop,stetoskopy,stetoskop rossmax,rossmax,stetoskop,słuchawki lekarza,
Stetoskop z podwójną głowicą Rossmax EB 200 niebieski...
49,00 zł

Ssak chirurgiczny Ogarit SO-5/70 Tornado

Ogarit ssak,medyczny,chirurgiczny,tornado,ogarit,so5/70
Ssak chirurgiczny Ogarit SO-5/70 Tornado służy do odsysania podczas operacji na blokach...
0,00 zł

Leżanka drewniana Juventas HERA

JUVENTAS leżanka,drewniana,z drewna bukowego,juventas,hera
Leżanka drewniana Juventas HERA dzięki dzielonemu blatowi idealnie sprawdzi się w gabinetach...
1286,00 zł

Fotel do dializ Juventas JFD 1

JUVENTAS fotel,medyczny,do dializ,szpitalny,jfd1
Fotel do dializ Juventas JFD 1 do użytkowania w szpitalach i gabinetach...
6300,00 zł

Termometr typu smoczek Beurer BY 20

BEURER termometr,termometry,termometr smoczek,beurer,dla dzieci,dla dziecka,beurer,by20,by 20,
Termometr typu smoczek Beurer BY 20...
50,71 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004