.
Producent:
Wybierz producenta

Maty masujące

mata do masażu shiatsu,masaż,masażer,beurer,masażer beurer,mg 315

Mata do masażu shiatsu Beurer MG 315

BEURER mata do masażu shiatsu,masaż,masażer,beurer,masażer beurer,mg 315
Mata do masażu shiatsu Beurer MG 315...
Mata do masażu shiatsu Beurer MG 315
1376,63 zł
mata,masująca,3 D,darex,darex 3d,mata masująca darex,mata darex

Mata masująca 3D

DAREX mata,masująca,3 D,darex,darex 3d,mata masująca darex,mata darex
Mata masująca 3D to wysokiej jakości sprzęt wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które...
Mata masująca 3D to wysokiej jakości sprzęt wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają komfort użytkowania oraz trwałość. Mata posiada możliwość wykonania masażu w technice ostukującej. Poprzez tryb manualny mamy możliwość wyboru obszaru masażu.
2600,00 zł
mata masująca,mata pneumatyczna,mata shiatsu,mata mg,mg 320,mg320,hd 3 w 1,

Mata do masażu shiatsu Beurer MG 320 HD 3 w 1

BEURER mata masująca,mata pneumatyczna,mata shiatsu,mata mg,mg 320,mg320,hd 3 w 1,
Mata do masażu shiatsu Beurer MG 320 HD 3 w 1 jest...
Mata do masażu shiatsu Beurer MG 320 HD 3 w 1 jest praktyczna i funkcjonalna. Wykonana z wysokiej jakości materiałów pomaga zapewnić komfort podczas użytkowania.
1492,96 zł
masażer,mata do masażu,mata do jogi,joga,mata beurer,

Mata do jogi i stretchingu Beurer MG 280

BEURER masażer,mata do masażu,mata do jogi,joga,mata beurer,
Mata do jogi i stretchingu Beurer MG 280 to niezwykła innowacja w...
Mata do jogi i stretchingu Beurer MG 280 to niezwykła innowacja w swojej dziedzinie. Połączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami.
1642,26 zł
masaż,masażer,mata do masażu,wibracyjnego,wibracje,mg 155,mg155,beurer,

Mata do masażu wibracyjnego MG 155

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,wibracyjnego,wibracje,mg 155,mg155,beurer,
Mata do masażu wibracyjnego MG 155 sprawdzi się idealnie nawet w podróży...
Mata do masażu wibracyjnego MG 155 sprawdzi się idealnie nawet w podróży dzięki adapterowi samochodowemu. Urządzenie oferuje 3 strefy masażu oraz 2 intensywności drgań.
290,83 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,mg 206,mg206,

Mata do masażu shiatsu MG 206

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,mg 206,mg206,
Mata do masażu MG 206 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie...
Mata do masażu MG 206 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie dobrze zorganizowany czas, w którym będzie również miejsce na chwilę odprężenia. Cechą, która wyróżnia matę MG 206 jest funkcja minutnika pozwalająca na odmierzanie czasu korzystania z urządzenia.
533,21 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,

Mata do masażu shiatsu MG 205

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,shiatsu,mg 205,
Mata do masażu shiatsu MG 205 to wysokiej jakości urządzenie renomowanej firmy...
Mata do masażu shiatsu MG 205 to wysokiej jakości urządzenie renomowanej firmy Beurer. Mata wyposażona jest w 4 obracające się parami głowice do masażu shiatsu. Ta forma masażu jest wysoce ceniona ze względu na swoje właściwości zdrowotne i relaksacyjne.
523,50 zł
masaż, masażer ,urządzenie do masażu, mata do masażu

Mata do masażu shiatsu MG 254

BEURER masaż, masażer ,urządzenie do masażu, mata do masażu
Mata do masażu shiatsu MG 254 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących...
Mata do masażu shiatsu MG 254 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie elegancje i funkcjonalność. Mata wyposażona jest w 4 głowice do masażu pleców oraz dwie głowice do masażu karku. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
988,85 zł
masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,

Mata do masażu shiatsu MG 260 – HD 2 w 1 (czarny)

BEURER masaż,masażer,mata do masażu,urządzenie masujące,mata,masująca,
Mata do masażu shiatsu MG 260 - HD 2 w 1 czarny...
Mata do masażu shiatsu MG 260 - HD 2 w 1 czarny to wygodna mata do masażu, która gwarantuje relaks i odprężenie. Do masażu karku przeznaczone są dwie obracające się głowice, natomiast cztery kolejne głowice poruszają się wzdłuż kręgosłupa. Dostępne są dwie prędkości masażu.
1147,84 zł
mata masująca,mata do masażu,shiatsu,mg 295,mg295,

Mata do masażu shiatsu MG 295 - HD-3D (czarna)

BEURER mata masująca,mata do masażu,shiatsu,mg 295,mg295,
Mata do masażu shiatsu MG 295 - HD-3D czarna to eleganckie urządzenie,...
Mata do masażu shiatsu MG 295 - HD-3D czarna to eleganckie urządzenie, które oprócz zalet jakie niesie w sferze zdrowotnej posiada również niezaprzeczalne walory estetyczne. Mata wyposażona jest w 2 głowice przeznaczone do masażu karku, oraz 4 głowice poruszające się wzdłuż kręgosłupa.
1405,71 zł

mata do masażu shiatsu mg 206Maty masujące to produkty, których głównym zadaniem jest zapewnienie relaksu poprzez rozluźnienie napiętych mięśni i ukojenie bólu. Maty masujące są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń do masażu ponieważ posiadają szereg istotnych zalet. 

 

Maty masujące w przeciwieństwie do poduszek masujących czy masażerów mogą jednocześnie masować całą powierzchnię pleców. Jest to bardzo istotna funkcja, która sprawia, że maty masujące są bardzo często i chętnie wybierane. Tak duża powierzchnia masażu jest w stanie zapewnić lepsze wrażenia oraz szybciej i sprawniej uśmierzyć ból pleców. 

 

Mata masująca jest również często wybierana ze względu na to, że w zestawieniu z większością akcesoriów do masażu znajduje się ona w najlepszej półce cenowej. Fotele do masażu choć charakteryzują się największą skutecznością masażu i największym jego obszarem niestety wiążą się z kosztem rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Natomiast poduszki masujące czy masażery to koszt kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Tymczasem maty masujące to koszt kilkuset do tysiąca złotych. Maty masujące można więc zakupić już w cenie poduszki masującej czy masażera jednocześnie otrzymując znacznie większy obszar masażu w tej samej cenie. Dlatego też to właśnie maty masujące cieszą się tak dużym zainteresowaniem. 

 

Maty masujące są też często kupowane ze względu na łatwość użytkowania. Większość modeli wyposażana jest w specjalne uchwyty, które pomagają ustabilizować matę na ulubionym krześle czy fotelu, aby zapobiegać jej zsuwaniu się. Dzięki temu można dowolnie używać maty na ulubionych meblach wypoczynkowych podczas oglądania telewizji, czytania książki czy zwyczajnie relaksując się. Matę można wygodnie umocować, aby nie przemieszczała się w trakcie użytkowania, a po zakończeniu użytkowanie można matę zdjąć i przełożyć na inny mebel lub schować. Maty w zależności od modelu będą się różnie składać, jednak większość z nich nadal składa się to stosunkowo niewielkich wymiarów, które ułatwiają jej przechowywanie. 

 

Możliwość przenoszenia maty i używania jej na wiele różnych sposobów ograniczona jest jedynie bliskością źródła zasilania. Jednak i na to producenci znaleźli znakomite rozwiązanie. Niektóre modele wyposażone są w zasilanie akumulatorowe bądź możliwość zasilania z gniazdka w samochodzie. Jest to wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób zabieganych, które dużo czasu w ciągu dnia spędzają w samochodzie. Pozwoli to ukoić ból kręgosłupa i rozluźnić zmęczone mięśnie podczas wykonywania codziennych czynności - taka oszczędność czasu jest szczególnie istotna dla osób mających wyjątkowo napięty grafik.

 

Maty masujące w zależności od modelu czy producenta będą się różniły parametrami i funkcjami. Jedną z istotniejszych funkcji jest możliwość podgrzewania masowanego obszaru. Jest to funkcja, która gwarantuje dodatkowe możliwości i zapewnia jeszcze lepsze rezultaty wykonywanego masażu. Funkcja podgrzewania ma znakomity wpływ na poprawę krążenia co sprawia, że masaż ma dodatkowe cechy lecznicze. Ciepło oddziałujące na podgrzewany obszar dodatkowo wpływa też znakomicie na rozluźnienie napiętych mięśni, co w efekcie pozwala znacznie szybciej otrzymać poczucie ukojenia i relaksu. Funkcja ta pomaga też zwiększyć skuteczność masażu, pozwala otrzymać pierwsze efekty znacznie szybciej oraz zwiększa efektywność i jakość wykonywanego zabiegu. 

 

Maty masujące mogą wykorzystywać różne techniki i sposoby masażu. Niekiedy konkretny model ogranicza się wyłącznie do jednej techniki inne natomiast posiadają wiele możliwych programów i ustawień. Te bardziej zaawansowane modele poleca się raczej osobom bardzo wymagającym lub w przypadkach kiedy z maty będzie korzystała więcej niż jedna osoba. Dzięki temu każdy może odnaleźć program dostosowany do jego aktualnych potrzeb i wymagań. Możliwość sterowania matą i zmiany ustawień różni się pomiędzy modelami jednak funkcje te najczęściej obejmują: zmianę prędkości masażu, timer, zmianę kierunku obrotu głowic masujących czy wybór rodzaju masażu. Funkcja timera jest przydatna szczególnie dla osób u których rozluźnienie spowodowane masażem potrafi powodować nieoczekiwane drzemki - oczywiście nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie świadczy to o wysokiej skuteczności działania maty - tak czy inaczej funkcja czasowego wyłączania jest wtedy bardzo przydatna.

 

Przed zakupem maty warto jest określić swoje preferencje i oczekiwania. Ilość potencjalnych przyszłych użytkowników jest istotnym czynnikiem, który w dużej mierze już zawęża krąg poszukiwań. Następnie warto zastanowić się czy mata będzie używana wyłącznie w warunkach domowych czy jednak zależy nam na zasilaniu akumulatorowym, które gwarantuje jej większą mobilność. Oczywiście budżet przewidziany na zakup maty masującej jest jednym z kluczowych czynników. Warto też określić czy decydujemy się na zakup maty ponieważ doskwiera nam dokuczliwy ból pleców czy raczej jest to wyłącznie kwestia relaksu i odprężenia. Szczere odpowiedzi na powyższe pytania powinny znacznie zawęzić krąg wyszukiwania i ułatwić wybór idealnej maty do masażu. 

 

Zobacz maty masujące (do masażu) dostępne w naszym sklepie internetowym Kredos.pl.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5420,52 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
4207,14 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
97,95 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
302,40 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)...
81,00 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
350,00 zł

Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004