.
Producent:
BEURER

Hydromasaż

masażer,urządzenie masujące,aparat masujący,hydromasażer,stóp,fb 12,fb12,

Hydromasażer stóp FB 12

BEURER masażer,urządzenie masujące,aparat masujący,hydromasażer,stóp,fb 12,fb12,
Hydromasażer stóp FB 12 to model którego konstrukcja umożliwia wygodne użytkowanie nawet...
Hydromasażer stóp FB 12 to model którego konstrukcja umożliwia wygodne użytkowanie nawet osobom z dużymi stopami dzięki odpowiednio dużej przestrzeni. Hydromasażer posiada trzy funkcje: masaż bąbelkowy, wibracyjny oraz możliwość utrzymywania temperatury wody w stałej wartości.
210,28 zł
masażer,masaż,urządenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb 20,fb20,

Hydromasażer stóp FB 20

BEURER masażer,masaż,urządenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb 20,fb20,
Hydromasażer stóp FB 20 gwarantuje relaks i odprężenie bez wychodzenia z domu....
Hydromasażer stóp FB 20 gwarantuje relaks i odprężenie bez wychodzenia z domu. Z jego pomocą można w łatwy sposób wykonać masaż wibracyjny bądź bąbelkowy. Urządzenie posiada również możliwość utrzymania temperatury wody na stałym poziomie co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
278,62 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,składany,hydromasaż,hydromasażer,stóp,fb 30,fb30,beurer,

Składany hydromasażer stóp FB 30

BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,składany,hydromasaż,hydromasażer,stóp,fb 30,fb30,beurer,
Składany hydromasażer stóp FB 30 to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Możliwość...
Składany hydromasażer stóp FB 30 to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Możliwość złożenia urządzenia pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Urządzenie pozwala na wykonanie masażu bąbelkowego bądź wibracyjnego.
281,14 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb50,fb 50,

Hydromasażer stóp FB 50

BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb50,fb 50,
Hydromasażer stóp FB 50 to urządzenie, które pozwala na wykonanie masażu wibracyjnego...
Hydromasażer stóp FB 50 to urządzenie, które pozwala na wykonanie masażu wibracyjnego bądź bąbelkowego. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w 6 zintegrowanych magnesów, których obecność umożliwia wykonanie masażu magnetycznego. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy.
806,30 zł
hydromasażer,hydro masażer,hydromasażery,masażer stóp,hydromasażer stóp,fb 21,fb21,

Hydromasażer stóp Beurer FB 21

BEURER hydromasażer,hydro masażer,hydromasażery,masażer stóp,hydromasażer stóp,fb 21,fb21,
Hydromasażer stóp Beurer FB 21 to wspaniałe rozwiązanie dla ludzi lubiących urządzenia...
Hydromasażer stóp Beurer FB 21 to wspaniałe rozwiązanie dla ludzi lubiących urządzenia praktyczne, a jednocześnie funkcjonalne.
283,86 zł
masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb35,fb 35,

Hydromasażer stóp FB 35

BEURER masażer,masaż,urządzenie do masażu,hydromasażer,stóp,fb35,fb 35,
Hydromasażer stóp FB 35 to wysokiej jakości urządzenie, gwarantujące relaks i odprężenie...
Hydromasażer stóp FB 35 to wysokiej jakości urządzenie, gwarantujące relaks i odprężenie na najwyższym poziomie. Gumowe, antypoślizgowe nóżki sprawiają, że użytkowanie produktu jest bezpieczne, dodatkowo praktyczny uchwyt pozwala na łatwe transportowanie urządzenia.
306,16 zł

hydromasażer do stóp fb20Hydromasaż to stosowana od wielu lat forma masażu wodnego. Na przestrzeni lat zyskiwał on coraz większą popularność, nie trudno się dziwić zważywszy na to, że hydromasaż stał się łatwo dostępną, a jednocześnie wysoce skuteczną formą masażu. W odpowiedzi na rosnącą popularność hydromasaży zaczęło pojawiać się coraz więcej urządzeń, które umożliwiały wykonanie takiego masażu w domu. 

 

Hydroterapię stosuje się jako jedną z metod rehabilitacji. Jest to też znakomity zabieg relaksacyjny. Hydromasaż pozwala rozluźnić napięte mięśnie, redukuje też bóle stawów czy bóle wynikające ze stałych napięć mięśni. Hydromasaż ma szereg zalet leczniczych dlatego często lekarze zalecają go swoim pacjentom w formie terapii. Zalecany jest osobom cierpiącym na: migreny, zaburzenia snu, stany depresyjne, chroniczne zmęczenie, nadciśnienie, problemy z układem ruchu lub przewodem pokarmowym. Hydromasaż znajduje swoje zastosowanie również jako znakomity sposób walki z otyłością czy cellulitem. 

 

Lata temu zanim hydromasaż zdobył tak wielką popularność, zabieg ten wykonywany był jedynie w sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych czy wybranych salonach spa. Jednak wraz z rosnącą popularnością tego zabiegu stał się on nie tylko szerze dostępny, ale też niedługo potem rynek zaczęły zalewać coraz to nowsze rozwiązania, które pozwalały wykonać hydromasaż w warunkach domowych.

 

Możliwość wykonania hydromasażu w warunkach domowych okazało się niezwykle popularną alternatywą dla zabiegów wykonywanych w salonach spa. Nie trudno się temu dziwić gdyż skuteczność hydroterapii uzależniona jest od regularności wykonywania hydromasażu, co w profesjonalnych salonach wiązało się z niemałą opłatą za każdą wizytę. Dlatego też pojawiająca się coraz większa ilość alternatywnych rozwiązań dała konsumentom możliwość wyboru urządzenia, które odpowiadało nie tylko ich oczekiwaniom, ale również ich portfelom. 

 

 

Wśród szerokiej oferty urządzeń do hydromasażu pojawiały się małe przenośne produkty w przystępnych cenach. Należały do nich między innymi maty do hydromasażu, które można z łatwością umieścić na dnie wanny. Produkt ten mimo iż skuteczny w swojej prostocie posiadał masę mankamentów, które okazywały się być nieznośne dla konsumentów. Głównym aspektem okazywał się przede wszystkim niski komfort użytkowania takiej maty. 

 

Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem okazały się być wanny oraz kabiny prysznicowe z hydromasażem. Wanny czy kabiny w przeciwieństwie do zwykłych mat mogą posiadać dysze w kilku różnych punktach. Umiejscowienie dysz w kilku różnych strefach wanny czy kabiny zapewnia masaż większej ilości punktów na ciele, a co za tym idzie masaż jest bardziej dokładny i skuteczny. Dodatkowo korzystanie z wanny czy kabiny prysznicowej z hydromasażem gwarantuje znacznie wyższy komfort użytkowania niż zwykła mata, jedyny oczywisty minus to wysoki koszt zakupu. Podczas gdy zwykłe wanny czy kabiny prysznicowe to koszt rzędu kilkuset złotych, wersje wzbogacone o opcję hydromasażu zaczynają się zazwyczaj powyżej tysiąca złotych. Jest to dość znacząca różnica dlatego nadal większość konsumentów woli pozostawać przy tańszych przenośnych rozwiązaniach.

 

Wiele z tych rozwiązań zostało na przestrzeni lat usprawnione bądź zupełnie o nich zapomniano. Jednak największą popularnością jak do tej pory cieszą się hydromasażery do stóp. Jest to przenośne urządzenie przypominające miskę. W zależności od modelu oraz producenta oferują one różne funkcje dodatkowe. Większość tych urządzeń oprócz hydromasażu stóp posiada funkcję podgrzewania lub utrzymywania temperatury wody. Niektóre modele posiadają oddzielne komory na stopy oraz pozwalają ustalić różne temperatury wody oraz inne ustawienia dla każdej z komór. 

 

Część urządzeń posiada składaną konstrukcję co ułatwia ich przechowywanie, co dodatkowo sprawia, że jest to znakomite rozwiązanie szczególnie dla osób, które posiadają ograniczoną przestrzeń mieszkalną. 

 

Hydromasażer stóp to sprawdzony sposób na relaks oraz poprawę krążenia w całym organizmie. Jest to znakomity wybór dla osób, które chcą cieszyć się relaksacyjnymi oraz zdrowotnymi benefitami jakie daje hydromasaż jednocześnie nie wydając fortuny czy nie będąc zmuszonym do przeprowadzenia remontu łazienki. 

 

Hydromasażer stóp jest niewielki, zajmuje mało przestrzeni i jest łatwy w przechowywaniu. Wiele dodatkowych funkcji urozmaici i podniesie komfort użytkowania. Hydromasaż jako sprawdzony sposób na poprawę krążenia będzie znakomitym urządzeniem dla osób, które większą część dnia spędzają na stojąco. Jest to też dobry wybór dla osób o słabym krążeniu, osób starszych czy osób u których często pojawiają się obrzęki stóp. 

 

Hydromasażer stóp może być świetnym prezentem dla babci lub dziadka. Sprawdzi się też jako upominek dla rodziców czy zapracowanej drugiej połówki. Hydromasażer to znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby. 

 

Urządzenia do hydromasażu. Sklep internetowy Kredos.pl.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
6030,00 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
5096,00 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
104,55 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
93,30 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200, jest 7-elektrodowym kablem, który w...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004