ZAMKNIJ ZAMKNIJ

fotel do masażu masujący dragon darex

Fotele masujące często postrzegane są jako przejaw luksusu czy zbędnej ekstrawagancji. Wynika to zapewne z zasadniczo wysokiej ceny takiego urządzenia - jednak każdy kto kiedykolwiek miał przyjemność takiego fotela użyć rozumie, że są one tego warte. 

 

Oczywiście w sprzedaży dostępne są fotele masujące, których ceny nie osiągają niebotycznych kwot i zazwyczaj to po nie sięgają osoby nieprzekonane ideą zakupu droższego mebla. Warto jednak pamiętać, że fotel masujący to nie zwykły mebel wypoczynkowy, a coś znacznie więcej. Ich zadaniem jest zapewnić użytkownikowi miejsce stworzone do głębokiego relaksu. Miejsce, w którym będzie mógł odprężyć się i zregenerować siły po ciężkim dniu. 

 

Większość foteli masujących posiada konstrukcję umożliwiającą użytkownikowi ułożenie się w pozycji „zero-gravity”. Pozycja ta została opracowana przez naukowców NASA. Ich badania opierały się na poszukiwaniu najbardziej optymalnej dla astronautów pozycji ciała. Poszukiwania te rozpoczęto, gdyż astronauci podczas startu czy lądowania narażeni są na potężne przeciążenia, które zagrażają ich zdrowiu w znacznym stopniu. Szczególnie narażony jest kręgosłup oraz inne elementy układu ruchu. Pozycja zero-gravity pomaga w znacznej mierze rozwiązać ten problem, gdyż zapewnia ona minimalny ucisk mięśni na kręgosłup. 

 

Pozycja zero-gravity wykorzystywana jest jednak nie tylko w kosmosie, ale też właśnie przy produkcji luksusowych mebli wypoczynkowych takich jak fotele masujące. Ich specjalna konstrukcja już zapewnia głęboki relaks i odprężenie, a funkcja masażu pomaga spotęgować te uczucia. 

 

Fotele masujące tapicerowane są wysokiej jakości materiałami, które są przyjemne w dotyku, a jednocześnie trwałe. Konstrukcja, wypełnienie oraz obicie fotela różnią się jednak w zależności od modelu czy producenta. 

 

Każdy model różni się też oferowanymi funkcjami i możliwościami. Przykładowe funkcje foteli masujących to:

 

  • Wbudowane głośniki bluetooth, które umożliwiają słuchanie ulubionych utworów podczas używania fotela. Funkcja ta dodatkowo pomaga zwiekszyć poczucie relaksu. Zależnie od osobistych preferencji możemy słuchać ulubionej muzyki lub relaksujących dźwięków natury. 
  • Masaż od stóp do głów. Niektóre fotele nie posiadają lub mają bardzo słabo rozbudowaną przestrzeń do masażu łydek i stóp. Fotel z funkcją masażu stóp, wyposażony będzie w funkcjonalny podnóżek umożliwiający kompleksowy masaż łydek oraz stóp.
  • Masaż kolan to kolejna funkcja, jaką można spotkać w fotelach masujących. Jest ona niezwykle przydatna, gdyż ze względu na konstrukcje fotela kolana bywają często pomijane podczas masażu. 
  • Niektóre fotele masujące posiadają możliwość ustawienia ich zaraz przy samej ścianie. Jest to świetne udogodnienie, ułatwiające obsługę fotela. Modele, które nie posiadają tej funkcji trzeba ustawić w odległości około metra od ścian i innych przedmiotów, które uniemożliwiają ich rozłożenie, co może bywać niezwykle problematyczne zważywszy na ogromną ilość wolnej przestrzeni potrzebną do ustawienia fotela. Dlatego fotele posiadające tę funkcję to znakomite rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni. Fotel podczas rozkładania wysunie się do przodu zamiast do tyłu. Ustawiając fotel warto jednak nie dosuwać go do samej ściany, a zostawić kilkucentymetrowy odstęp. Niektóre modele choć nie wymagają, aż 60 cm odstępu warto jest jednak ustawić w odległości około 5 cm od ściany. 
  • System trójwymiarowego masażu pozwala dotrzeć głębiej do każdego miejsca na ciele. Taka technologia pozwala wykonać kompleksowy masaż całego ciała. Zapewnia to znakomite efekty, pozwala rozluźnić mięśnie i zrelaksować się. 
  • Spora ilość modeli oferuje bardzo szeroki zakres masażu. Wybierając odpowiedni dla siebie fotel należy kierować się głównie partiami ciała na których masażu szczególnie nam zależy. 
  • Funkcja podgrzewania to znakomity dodatek do fotela masującego. Ciepło nie tylko pomoże się rozgrzać i rozluźnić mięśnie, ale też pozwoli wzmocnić efektywność wykonywanego masażu. 
  • Wiele różnych technik oraz typów masażu do wyboru sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

 

Fotele masujące to znakomity wybór dla osób, które potrzebują relaksu i rozluźnienia. Dla tych, którym zależy na jednoczesnym masażu wielu partii ciała. Fotele masujące, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko trwałość, ale też elegancki wygląd. Modele foteli masujących zróżnicowane są pod względem designu. Niektóre z nich to uosobienie klasyki inne zaś urzekają futurystycznym wyglądem. Każdy z nich wykonany jest z dbałością o szczegóły oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. 

 

Dostępne są też fotele masujące na żetony. Najczęściej spotyka się je w galeriach handlowych jednak fotel masujący na żetony to również znakomity pomysł dla poczekalni czy dużych firm. Skorzystanie z fotela masującego na żetony to również znakomity sposób na sprawdzenie możliwości takiego urządzenia przed zakupem. Jednak warto zaznaczyć, że fotel masujący na żetony zazwyczaj jest uproszczoną wersją i nie posiada on tak wielu funkcji jak pozostałe modele. 

 

Fotele masujące

Fotel do masażu Florencja

Fotel FLORENCJA to uosobienie luksusu w każdym centymetrze. Zakres masażu to aż 49 cali...

24500,00 zł

Fotel Werona

Fotel Werona to urządzenie oferujące luksusowy wygląd oraz wysoką jakość. Szeroki zakres...

8600,00 zł

Fotel do masażu na monety

Fotel do masażu na monety to idealne rozwiązanie do biur, poczekalni czy centrów...

11300,00 zł

Fotel do masażu lizbona

Fotel do masażu lizbona to idealne połączenie luksusu oraz relaksu, które gwarantuje...

29500,00 zł

Fotel do masażu Madryt

Fotel do masażu Madryt, to znakomity produkt oferujący różne rodzaje masażu, od...

18500,00 zł

Fotel do masażu Barcelona

Fotel do masażu Barcelona, to bogato wyposażony, nowoczesny fotel masujący, oferujący...

14000,00 zł

Fotel do masażu Floryda

Fotel do masażu Floryda, jest komfortowym fotelem, zaliczającym się do grupy produktów...

45000,00 zł

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny