.
Producent:
DAREX

Fotele masujące

fotel,masujący,florencja,darex

Fotel do masażu Florencja

DAREX fotel,masujący,florencja,darex
Fotel FLORENCJA to uosobienie luksusu w każdym centymetrze. Zakres masażu to aż...
Fotel FLORENCJA to uosobienie luksusu w każdym centymetrze. Zakres masażu to aż 49 cali czyli 125 cm co daje wynik aż o 60% większy niż w przypadku standardowych foteli masujących. Fotel posiada możliwość ułożenia użytkownika w opracowanej specjalnie przez NASA pozycji Zero - Gravity. Podnóżek wyposażony w opcję automatycznej detekcji stóp jest w stanie również zmienić swoją długość (zwiększyć ją o maksymalnie 18cm) dopasowując się tym samym do wzrostu użytkownika. Dzięki wbudowanym głośnikom i modułowi bluetooth można urozmaicić relaks w fotelu za pomocą ulubionych utworów muzycznych. Okolice lędźwi oraz łydki mogą być rozgrzewane dzięki zastosowaniu podgrzewacza z włókien węglowych.
24500,00 zł
fotel,masujący,werona.darex

Fotel Werona

DAREX fotel,masujący,werona.darex
Fotel Werona to urządzenie oferujące luksusowy wygląd oraz wysoką jakość. Szeroki zakres...
Fotel Werona to urządzenie oferujące luksusowy wygląd oraz wysoką jakość. Szeroki zakres masażu (L-shape) zapewnia wysoką skuteczność przeprowadzanej terapii. Oprócz czterech automatycznych programów użytkownik ma możliwość manualnego wyboru techniki masażu, wśród których znajdują się: ugniatanie, oklepywanie, shiatsu, synchroniczny. Oprócz wyboru techniki masażu w trybie manualnym można również ustawić intensywność oraz miejsce masażu.
8600,00 zł
fotel,do,masażu,na,monety,darex

Fotel do masażu na monety

DAREX fotel,do,masażu,na,monety,darex
Fotel do masażu na monety to idealne rozwiązanie do biur, poczekalni czy...
Fotel do masażu na monety to idealne rozwiązanie do biur, poczekalni czy centrów handlowych. Elegancki ponadczasowy design z łatwością zaadoptuje się do każdego wnętrza. Fotel posiada 30 programów do wyboru. Oprócz wyboru rodzaju masażu, należy również zdefiniować czas pracy fotela oraz ilość monet lub żetonów potrzebnych do jego uruchomienia.
11300,00 zł
fotel lizbona,fotel masujący,fotel,fotel do masażu,fotele masujące,darex

Fotel do masażu lizbona

DAREX fotel lizbona,fotel masujący,fotel,fotel do masażu,fotele masujące,darex
Fotel do masażu lizbona to idealne połączenie luksusu oraz relaksu, które gwarantuje...
Fotel do masażu lizbona to idealne połączenie luksusu oraz relaksu, które gwarantuje nietuzinkowe doznania oraz satysfakcję. Dla zwiększenia wygody użytkowania w fotelu Lizbona opracowano specjalny mechanizm rozsuwający fotel, który sprawia, że minimalna wymagana odległość dzieląca urządzenie od ściany to zaledwie 10 cm.
29500,00 zł
fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców

Fotel do masażu Madryt

DAREX fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców
Fotel do masażu Madryt, to znakomity produkt oferujący różne rodzaje masażu, od...
Fotel do masażu Madryt, to znakomity produkt oferujący różne rodzaje masażu, od pielęgnacyjnego, przez odchudzający i rozciągający po wyciszający i regeneracyjny. Obsługiwany za pomocą pilota, zapewnia dostęp do każdej funkcji i zmianę programu masującego wedle upodobań.
18500,00 zł
fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców

Fotel do masażu Barcelona

DAREX fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców
Fotel do masażu Barcelona, to bogato wyposażony, nowoczesny fotel masujący, oferujący różnorodne...
Fotel do masażu Barcelona, to bogato wyposażony, nowoczesny fotel masujący, oferujący różnorodne techniki masażu.
14000,00 zł
fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców

Fotel do masażu Floryda

DAREX fotel do masażu,fotel,fotel masujący,fotel darex,fotel do masażu pleców
Fotel do masażu Floryda, jest komfortowym fotelem, zaliczającym się do grupy produktów...
Fotel do masażu Floryda, jest komfortowym fotelem, zaliczającym się do grupy produktów luksusowych.
45000,00 zł

fotel do masażu masujący dragon darex

Fotele masujące często postrzegane są jako przejaw luksusu czy zbędnej ekstrawagancji. Wynika to zapewne z zasadniczo wysokiej ceny takiego urządzenia - jednak każdy kto kiedykolwiek miał przyjemność takiego fotela użyć rozumie, że są one tego warte. 

 

Oczywiście w sprzedaży dostępne są fotele masujące, których ceny nie osiągają niebotycznych kwot i zazwyczaj to po nie sięgają osoby nieprzekonane ideą zakupu droższego mebla. Warto jednak pamiętać, że fotel masujący to nie zwykły mebel wypoczynkowy, a coś znacznie więcej. Ich zadaniem jest zapewnić użytkownikowi miejsce stworzone do głębokiego relaksu. Miejsce, w którym będzie mógł odprężyć się i zregenerować siły po ciężkim dniu. 

 

Większość foteli masujących posiada konstrukcję umożliwiającą użytkownikowi ułożenie się w pozycji „zero-gravity”. Pozycja ta została opracowana przez naukowców NASA. Ich badania opierały się na poszukiwaniu najbardziej optymalnej dla astronautów pozycji ciała. Poszukiwania te rozpoczęto, gdyż astronauci podczas startu czy lądowania narażeni są na potężne przeciążenia, które zagrażają ich zdrowiu w znacznym stopniu. Szczególnie narażony jest kręgosłup oraz inne elementy układu ruchu. Pozycja zero-gravity pomaga w znacznej mierze rozwiązać ten problem, gdyż zapewnia ona minimalny ucisk mięśni na kręgosłup. 

 

Pozycja zero-gravity wykorzystywana jest jednak nie tylko w kosmosie, ale też właśnie przy produkcji luksusowych mebli wypoczynkowych takich jak fotele masujące. Ich specjalna konstrukcja już zapewnia głęboki relaks i odprężenie, a funkcja masażu pomaga spotęgować te uczucia. 

 

Fotele masujące tapicerowane są wysokiej jakości materiałami, które są przyjemne w dotyku, a jednocześnie trwałe. Konstrukcja, wypełnienie oraz obicie fotela różnią się jednak w zależności od modelu czy producenta. 

 

Każdy model różni się też oferowanymi funkcjami i możliwościami. Przykładowe funkcje foteli masujących to:

 

  • Wbudowane głośniki bluetooth, które umożliwiają słuchanie ulubionych utworów podczas używania fotela. Funkcja ta dodatkowo pomaga zwiekszyć poczucie relaksu. Zależnie od osobistych preferencji możemy słuchać ulubionej muzyki lub relaksujących dźwięków natury. 
  • Masaż od stóp do głów. Niektóre fotele nie posiadają lub mają bardzo słabo rozbudowaną przestrzeń do masażu łydek i stóp. Fotel z funkcją masażu stóp, wyposażony będzie w funkcjonalny podnóżek umożliwiający kompleksowy masaż łydek oraz stóp.
  • Masaż kolan to kolejna funkcja, jaką można spotkać w fotelach masujących. Jest ona niezwykle przydatna, gdyż ze względu na konstrukcje fotela kolana bywają często pomijane podczas masażu. 
  • Niektóre fotele masujące posiadają możliwość ustawienia ich zaraz przy samej ścianie. Jest to świetne udogodnienie, ułatwiające obsługę fotela. Modele, które nie posiadają tej funkcji trzeba ustawić w odległości około metra od ścian i innych przedmiotów, które uniemożliwiają ich rozłożenie, co może bywać niezwykle problematyczne zważywszy na ogromną ilość wolnej przestrzeni potrzebną do ustawienia fotela. Dlatego fotele posiadające tę funkcję to znakomite rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni. Fotel podczas rozkładania wysunie się do przodu zamiast do tyłu. Ustawiając fotel warto jednak nie dosuwać go do samej ściany, a zostawić kilkucentymetrowy odstęp. Niektóre modele choć nie wymagają, aż 60 cm odstępu warto jest jednak ustawić w odległości około 5 cm od ściany. 
  • System trójwymiarowego masażu pozwala dotrzeć głębiej do każdego miejsca na ciele. Taka technologia pozwala wykonać kompleksowy masaż całego ciała. Zapewnia to znakomite efekty, pozwala rozluźnić mięśnie i zrelaksować się. 
  • Spora ilość modeli oferuje bardzo szeroki zakres masażu. Wybierając odpowiedni dla siebie fotel należy kierować się głównie partiami ciała na których masażu szczególnie nam zależy. 
  • Funkcja podgrzewania to znakomity dodatek do fotela masującego. Ciepło nie tylko pomoże się rozgrzać i rozluźnić mięśnie, ale też pozwoli wzmocnić efektywność wykonywanego masażu. 
  • Wiele różnych technik oraz typów masażu do wyboru sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

 

Fotele masujące to znakomity wybór dla osób, które potrzebują relaksu i rozluźnienia. Dla tych, którym zależy na jednoczesnym masażu wielu partii ciała. Fotele masujące, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko trwałość, ale też elegancki wygląd. Modele foteli masujących zróżnicowane są pod względem designu. Niektóre z nich to uosobienie klasyki inne zaś urzekają futurystycznym wyglądem. Każdy z nich wykonany jest z dbałością o szczegóły oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. 

 

Dostępne są też fotele masujące na żetony. Najczęściej spotyka się je w galeriach handlowych jednak fotel masujący na żetony to również znakomity pomysł dla poczekalni czy dużych firm. Skorzystanie z fotela masującego na żetony to również znakomity sposób na sprawdzenie możliwości takiego urządzenia przed zakupem. Jednak warto zaznaczyć, że fotel masujący na żetony zazwyczaj jest uproszczoną wersją i nie posiada on tak wielu funkcji jak pozostałe modele. 

 

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
6030,00 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
5096,00 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
104,55 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
93,30 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200, jest 7-elektrodowym kablem, który w...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004