.
Producent:
HEINE

Lampy czołowe lekarskie

lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,

Lampa czołowa diodowa ml4 led na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 90 000 luxów oraz temperaturą koloru 5.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Transformator gniazdkowy zapewnia nieograniczony czas użytkowania.
6021,89 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,transformator,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym, komplet z akumulatorem kieszonkowym mpack, transformatorem i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,transformator,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem kieszonkowym...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem kieszonkowym mPack, transformatorem i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 90 000 luxów oraz temperaturą koloru 5.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Akumulator kieszonkowy mPack zapewnia 8,5 godziny użytkowania.
7859,43 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,unplugged,transformator,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na czepcu mpack unplugged transformatorem i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,unplugged,transformator,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na czepcu mPack unplugged, transformatorem i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 90 000 luxów oraz temperaturą koloru 5.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Akumulator na czepcu mPack unplugged zapewnia 3,5 godziny użytkowania.
8233,57 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,z,akumulatorem,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem en 50 unplugged i dwoma bateriami mpack unplugged regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,z,akumulatorem,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem EN...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem EN 50 unplugged i dwoma bateriami mPack unplugged i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 90 000 luxów oraz temperaturą koloru 5.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło.
11348,22 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,ramce,okularowej,

Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mpack mini w pochewce i transformatorem E4-USB sznureczek przytrzymujący w walizeczce

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,ramce,okularowej,
Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mPack mini w pochewce...
Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mPack mini w pochewce i transformatorem E4-usb sznureczek przytrzymujący w walizeczce gwarantuje oświetlenie do 55 000 luxów oraz temperaturą koloru 4000 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło.
8077,89 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,lekkiej,opasce,

Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z Mpack mini w pochewce i transformatorem E4-USB w walizeczce

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,lekkiej,opasce,
Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z mPack mini w pochewce...
Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z mPack mini w pochewce i transformatorem E4 usb w walizeczce gwarantuje oświetlenie do 55 000 luxów oraz temperaturą koloru 4000 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Zastosowanie diody LED HQ zapewnia nawet 50 000 godzin pracy bez konieczności jej wymiany.
7148,31 zł

lampa czolowa lekarska led microlight 2 na lekkiej opasce5Lampa czołowa (latarka czołowa) to specjalistyczny sprzęt medyczny, który służy lekarzowi do dostarczania odpowiedniego światła w trakcie diagnostyki czy zabiegu potrzebnego do uzyskania precyzyjnego i bardzo dokładnego obrazu warunków anatomicznych pacjenta, umożliwiając zarówno uzyskanie jasnego oświetlenia , jak i bezcieniowego pola widzenia, stosowana głównie przez lekarzy laryngologów, pediatrów o raz lekarzy weterynarii.

 

Lampa czołowa, czyli tzw. latarka czołowa lub czołówka, stosowana jest w placówkach medycznych, szczególnie w gabinetach laryngologicznych, stomatologicznych i weterynaryjnych oraz na salach operacyjnych, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dobre i precyzyjne oświetlenie. Fenomen latarki czołowej polega na uwolnieniu rąk z obowiązku trzymania źródła światła. Poprzez pracę z latarką czołową zamontowaną na głowie umożliwiającą pozostawienie wolnych i gotowych do działania rąk podczas zabiegów i badań lekarskich, sprawia że wykonywane są w one pełnej kontroli nad tym, co dzieje się wokół, również w ciemności. Wolne ręce i latarka czołówka przydają się w szczególności tam, gdzie zachodzi konieczność przyjrzenia się badanemu lub operowanemu miejscu w wyjątkowo przejrzystych warunkach.

 

Lampa czołowa jest mocowana na elastycznym i regulowanym pasku zakładanym na głowę. Czołówka poprzez specjalne mocowanie z opaską na głowie lekarza specjalisty, w znacznym stopniu wpływa na poprawienie komfortu jego pracy. Lampa czołowa posiada możliwość regulacji kąta oświetlania w płaszczyźnie pionowej oraz natężenia światła, które podąża za spojrzeniem lekarza specjalisty. Dlatego też czołówka daje lekarzowi doskonały obraz w trakcie badania, oświetlając pole zgodnie z kierunkiem padania wzroku lub dając optymalne oświetlenie przedmiotów oglądanych z bliskiej odległości. 

 

Lampy czołowe lekarskie w zależności od modelu mogą być zasilane: bateryjnie, akumulatorowo lub przez zasilanie sieciowe. Latarki czołowe działające na baterie lub akumulatory umożliwiają noszenie ich w kieszeni i nie obciążanie głowy podczas długich zabiegów lub operacji. Zasilanie bateryjne i akumulatorowe czołówki pozwala na swobodę przemieszczania się oraz uniezależnienie od odległości od gniazda sieciowego. Zasilanie sieciowe zapewnia stałe źródło energii ale jest zależne od długości kabla i umiejscowienie gniazdka sieciowego.

 

Czołówki często są uzupełniane o dodatkowe akcesoria, takie jak lupy okularowe, które są przydatne do oglądu powiększonego obrazu - zwłaszcza w gabinetach laryngologicznych, czy stomatologicznych, gdzie wykonanie specjalistycznych procedur szczególnie często wymaga uzyskania precyzyjnego obrazu oglądanego miejsca.

 

Latarka czołowa laryngologiczna - diody LED czy zasilanie światłowodowe?

 

W gabinetach laryngologicznych zastosowanie lampy czołowej jest szczególnie ważne, a wyposażenie w nią gabinetu jest niezbędne. Wybierając lampę czołową laryngologiczną do wyposażenia gabinetu, w szczególności należy zwrócić uwagę na to, aby latarka czołowa posiadała lekką i ergonomiczną konstrukcję, zapewniającą komfort w użytkowaniu, z uwagi na jej usytuowanie bezpośrednio na głowie lekarza laryngologa. Szczególnie ważne przy wyborze czołówki jest również to, jakiego rodzaju światło wykorzystuje. Diagnostyka laryngologiczna wymaga silnego oświetlenia ze strumieniem jak najbliższym osiom wzrokowym obu oczu, dzięki któremu lekarz laryngolog bez trudu dostrzeże wszelkie zmiany chorobowe w określonych jamach ciała. Czołówki mogą być zasilane zarówno bezpośrednio z sieci, jak i za pomocą przenośnych urządzeń wyposażonych w pakiet akumulatorowy. 

 

Latarka czołowa wykorzystująca diody LED daje światło nie zniekształcające naturalnej kolorystyki oglądanego miejsca. Czołówka z oświetleniem LED pozwala na uzyskanie jednorodnego światła z doskonałym odwzorowaniem kolorów - w porównaniu do standardowego źródła światła, które nie oświetla pola z różną mocą w centrum i po brzegach. Zastosowanie w lampie czołowej diod LED pozwoliło na wydłużenie czasu pracy na jednym komplecie baterii lub akumulatorku, ze względu na ich niski pobór mocy. Diody LED dostarczają latarce czołowej światło, które jest wyjątkowo jasne i równomiernie rozłożone na całym polu oświetlenia. Latarki czołowe wyposażone w diody są lekkie i generują jasne światło, pobierając przy tym niewielką ilość energii elektrycznej. Latarka czołowa wykorzystująca diody LED wyróżnia się temperaturą barwową oraz najwyższym wskaźnikiem odwzorowania koloru (CRI). Dzięki oświetleniu LED latarka czołowa pozwala na zobaczenie naturalnych, nieprzekłamanych kolorów oświetlanego miejsca.

 

Z kolei latarka czołowa światłowodowa zasilana jest za pomocą projektora zimnego światła z regulacją położenia w płaszczyźnie pionowej i regulacją kąta zbieżności wiązki światła. Wyjątkowa optyka zapewnia skupione, jasne oświetlenie. Czołówka światłowodowa posiada możliwość podłączenia kamery CCD. Moc światła latarki czołowej zależna jest od użytego projektora. Latarki czołowe posiadają możliwość przypięcia go do fartucha. Latarki czołowe światłowodowe są doskonałe dla lekarzy, którzy cenią sobie mobilność i praktyczność podczas wykonywania procedur medycznych.

 

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
6030,00 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
5096,00 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
104,55 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
93,30 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel do holtera Aspekt KRH 703 v.200, jest 7-elektrodowym kablem, który w...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004