Producent:
HEINE

Lampy czołowe lekarskie

lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,

Lampa czołowa diodowa ml4 led na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem gniazdkowym i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Transformator gniazdkowy zapewnia nieograniczony czas użytkowania.
5148,67 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,transformator,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym, komplet z akumulatorem kieszonkowym mpack, transformatorem i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,transformator,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem kieszonkowym...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem kieszonkowym mPack, transformatorem i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Akumulator kieszonkowy mPack zapewnia 8,5 godziny użytkowania.
6719,27 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,unplugged,transformator,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na czepcu mpack unplugged transformatorem i regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,mpack,unplugged,transformator,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z akumulatorem na czepcu mPack unplugged, transformatorem i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Akumulator na czepcu mPack unplugged zapewnia 3,5 godziny użytkowania.
7038,87 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,z,akumulatorem,

Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem en 50 unplugged i dwoma bateriami mpack unplugged regulacją jasności

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,diodowa,ml4,led,na,czepcu,z,akumulatorem,
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem EN...
Lampa czołowa diodowa ML4 LED na czepcu profesjonalnym komplet z transformatorem EN 50 unplugged i dwoma bateriami mPack unplugged i regulacją jasności. Sprzęt ten stworzony został do profesjonalnego użytku, gwarantuje on oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4.500 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło.
9701,88 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,ramce,okularowej,

Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mpack mini w pochewce i transformatorem E4-USB sznureczek przytrzymujący w walizeczce

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,ramce,okularowej,
Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mPack mini w pochewce...
Led microlight 2 na ramce okularowej s-frame z mPack mini w pochewce i transformatorem E4-usb sznureczek przytrzymujący w walizeczce gwarantuje oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4000 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło.
7006,19 zł
lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,lekkiej,opasce,

Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z Mpack mini w pochewce i transformatorem E4-USB w walizeczce

HEINE lampa czołowa,lampa,czołowa,microlight,2,na,lekkiej,opasce,
Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z mPack mini w pochewce...
Led microlight 2 na lekkiej opasce czołowej z mPack mini w pochewce i transformatorem E4 usb w walizeczce gwarantuje oświetlenie do 50 000 luxów oraz temperaturą koloru 4000 Kelvinów. Zapewnia dokładne i równomierne światło. Zastosowanie diody LED HQ zapewnia nawet 50 000 godzin pracy bez konieczności jej wymiany.
6199,74 zł
lampa czołowa,lapma światłowodowa,lampa,czołowa,światłowodowa,md,1000,

Lampa czołowa światłowodowa MD1000® na czepcu profesjonalnym

HEINE lampa czołowa,lapma światłowodowa,lampa,czołowa,światłowodowa,md,1000,
Lampa czołowa światłowodowa MD1000 na czepcu profesjonalnym zasilana jest za pomocą projektora...
Lampa czołowa światłowodowa MD1000 na czepcu profesjonalnym zasilana jest za pomocą projektora zimnego światła. Wyjątkowa optyka zapewnia skupione, jasne oświetlenie. Moc światła zależna jest od użytego projektora.
4193,72 zł

lampa czolowa lekarska led microlight 2 na lekkiej opasce5Lampa czołowa (latarka czołowa) to specjalistyczny sprzęt medyczny, który służy lekarzowi do dostarczania odpowiedniego światła w trakcie diagnostyki czy zabiegu potrzebnego do uzyskania precyzyjnego i bardzo dokładnego obrazu warunków anatomicznych pacjenta, umożliwiając zarówno uzyskanie jasnego oświetlenia , jak i bezcieniowego pola widzenia, stosowana głównie przez lekarzy laryngologów, pediatrów o raz lekarzy weterynarii.

 

Lampa czołowa, czyli tzw. latarka czołowa lub czołówka, stosowana jest w placówkach medycznych, szczególnie w gabinetach laryngologicznych, stomatologicznych i weterynaryjnych oraz na salach operacyjnych, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dobre i precyzyjne oświetlenie. Fenomen latarki czołowej polega na uwolnieniu rąk z obowiązku trzymania źródła światła. Poprzez pracę z latarką czołową zamontowaną na głowie umożliwiającą pozostawienie wolnych i gotowych do działania rąk podczas zabiegów i badań lekarskich, sprawia że wykonywane są w one pełnej kontroli nad tym, co dzieje się wokół, również w ciemności. Wolne ręce i latarka czołówka przydają się w szczególności tam, gdzie zachodzi konieczność przyjrzenia się badanemu lub operowanemu miejscu w wyjątkowo przejrzystych warunkach.

 

Lampa czołowa jest mocowana na elastycznym i regulowanym pasku zakładanym na głowę. Czołówka poprzez specjalne mocowanie z opaską na głowie lekarza specjalisty, w znacznym stopniu wpływa na poprawienie komfortu jego pracy. Lampa czołowa posiada możliwość regulacji kąta oświetlania w płaszczyźnie pionowej oraz natężenia światła, które podąża za spojrzeniem lekarza specjalisty. Dlatego też czołówka daje lekarzowi doskonały obraz w trakcie badania, oświetlając pole zgodnie z kierunkiem padania wzroku lub dając optymalne oświetlenie przedmiotów oglądanych z bliskiej odległości. 

 

Lampy czołowe lekarskie w zależności od modelu mogą być zasilane: bateryjnie, akumulatorowo lub przez zasilanie sieciowe. Latarki czołowe działające na baterie lub akumulatory umożliwiają noszenie ich w kieszeni i nie obciążanie głowy podczas długich zabiegów lub operacji. Zasilanie bateryjne i akumulatorowe czołówki pozwala na swobodę przemieszczania się oraz uniezależnienie od odległości od gniazda sieciowego. Zasilanie sieciowe zapewnia stałe źródło energii ale jest zależne od długości kabla i umiejscowienie gniazdka sieciowego.

 

Czołówki często są uzupełniane o dodatkowe akcesoria, takie jak lupy okularowe, które są przydatne do oglądu powiększonego obrazu - zwłaszcza w gabinetach laryngologicznych, czy stomatologicznych, gdzie wykonanie specjalistycznych procedur szczególnie często wymaga uzyskania precyzyjnego obrazu oglądanego miejsca.

 

Latarka czołowa laryngologiczna - diody LED czy zasilanie światłowodowe?

 

W gabinetach laryngologicznych zastosowanie lampy czołowej jest szczególnie ważne, a wyposażenie w nią gabinetu jest niezbędne. Wybierając lampę czołową laryngologiczną do wyposażenia gabinetu, w szczególności należy zwrócić uwagę na to, aby latarka czołowa posiadała lekką i ergonomiczną konstrukcję, zapewniającą komfort w użytkowaniu, z uwagi na jej usytuowanie bezpośrednio na głowie lekarza laryngologa. Szczególnie ważne przy wyborze czołówki jest również to, jakiego rodzaju światło wykorzystuje. Diagnostyka laryngologiczna wymaga silnego oświetlenia ze strumieniem jak najbliższym osiom wzrokowym obu oczu, dzięki któremu lekarz laryngolog bez trudu dostrzeże wszelkie zmiany chorobowe w określonych jamach ciała. Czołówki mogą być zasilane zarówno bezpośrednio z sieci, jak i za pomocą przenośnych urządzeń wyposażonych w pakiet akumulatorowy. 

 

Latarka czołowa wykorzystująca diody LED daje światło nie zniekształcające naturalnej kolorystyki oglądanego miejsca. Czołówka z oświetleniem LED pozwala na uzyskanie jednorodnego światła z doskonałym odwzorowaniem kolorów - w porównaniu do standardowego źródła światła, które nie oświetla pola z różną mocą w centrum i po brzegach. Zastosowanie w lampie czołowej diod LED pozwoliło na wydłużenie czasu pracy na jednym komplecie baterii lub akumulatorku, ze względu na ich niski pobór mocy. Diody LED dostarczają latarce czołowej światło, które jest wyjątkowo jasne i równomiernie rozłożone na całym polu oświetlenia. Latarki czołowe wyposażone w diody są lekkie i generują jasne światło, pobierając przy tym niewielką ilość energii elektrycznej. Latarka czołowa wykorzystująca diody LED wyróżnia się temperaturą barwową oraz najwyższym wskaźnikiem odwzorowania koloru (CRI). Dzięki oświetleniu LED latarka czołowa pozwala na zobaczenie naturalnych, nieprzekłamanych kolorów oświetlanego miejsca.

 

Z kolei latarka czołowa światłowodowa zasilana jest za pomocą projektora zimnego światła z regulacją położenia w płaszczyźnie pionowej i regulacją kąta zbieżności wiązki światła. Wyjątkowa optyka zapewnia skupione, jasne oświetlenie. Czołówka światłowodowa posiada możliwość podłączenia kamery CCD. Moc światła latarki czołowej zależna jest od użytego projektora. Latarki czołowe posiadają możliwość przypięcia go do fartucha. Latarki czołowe światłowodowe są doskonałe dla lekarzy, którzy cenią sobie mobilność i praktyczność podczas wykonywania procedur medycznych.

 

Promocja

Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20

BEURER zestaw uzupełniający do aspiratora,aspirator,aspirator beurer,zestaw do aspiratora,aspirator na 20,
Zestaw uzupełniający z silikonowymi nasadkami do NA 20...
34,22 zł 38,02 zł

Latarka diagnostyczna mini c

HEINE latarka,diagnostyczna,mini,c,latarka diagnostyczna,heine,
Latarka diagnostyczna mini c to latarka lekarska o wyjątkowo lekkiej i poręcznej...
224,45 zł
Promocja

Masażer spa MG 17

BEURER masażer,aparat do masażu,mg 17,mg17,masaż,
Masażer SPA MG 17 to urządzenie, które daje wiele możliwości. Cechą, która...
76,02 zł 84,46 zł

Waga łazienkowa szklana Beurer GS 400 czarna

BEURER waga szklana,waga beurer,beurer,waga łazienkowa,waga łazienkowa szklana,gs 400,
Waga łazienkowa szklana Beurer GS 400 czarna to połączenie stylu i funkcjonalności....
114,07 zł

Wałek rehabilitacyjny 60 x 50 cm Juventas

JUVENTAS wałek rehabilitacyjny,wl23,juventas
Wałek rehabilitacyjny 60 x 50 cm...
494,00 zł

Maseczka filtrująca FFP3 AM3 50 szt

Europrofil maseczka ochronna,maseczka fpp3,fpp3,maseczka,półmaska,maseczka medyczna,
Półmaska filtrująca FFP3 AM3 NR (50 szt) to produkt o niemal stuprocentowej...
383,00 zł

Aparat do masażu ostukującego MG 510 to go

BEURER masażer,urządzenie masujące,aparat do masażu,aparat,do,masażu,ostukującego,mg510,to go,
Aparat do masażu ostukującego MG 510 to go to praktyczne i niezawodne...
481,74 zł

Żel do higieny rąk Pro-chem SAFETY 500 ml

żel do rąk,żel do higieny rąk,żel antybakteryjny,żel do rąk antybakteryjny,żel z alkoholem,
Żel do higieny rąk Pro-chem SAFETY 500 ml to praktyczny produkt, zamknięty...
38,95 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004