Producent:
KETTLER

Akcesoria do drabinek gimnastycznych

stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej,stacja,poręczami,do,drabinki,gimnastycznej,kettler

Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej

KETTLER stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej,stacja,poręczami,do,drabinki,gimnastycznej,kettler
Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej to idealny dodatek do drabinki gimnastycznej...
Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej to idealny dodatek do drabinki gimnastycznej dający możliwość wykonywania ćwiczeń w pozycji pionowej. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
659,00 zł

stacja kettler z poręczami do drabinki gimnastycznejAkcesoria do drabinek gimnastycznych to sprzęt dodatkowy do ćwiczeń gimnastycznych stosowanych w leczeniu rehabilitacyjnym lub do samodzielnego wykonywania w warunkach domowych.

Ćwiczenia na drabince gimnastycznej przeznaczone są do usprawniania kondycji pacjentów zakwalifikowanych do leczenia rehabilitacyjnego, ale również dla osób chcących zadbać o swoją kondycję fizyczną w ramach rekreacji ruchowej. Drabinki gimnastyczne stanowią nieopisaną pomoc w odzyskiwaniu sprawności fizycznej czy też korygowaniu wad postawy. Treningi na drabinkach gimnastycznych są dedykowane zarówno do użytkowania przez dzieci, jak i dorosłych, bez specjalnych wskazań wiekowych.

Wśród akcesoriów do drabinek gimnastycznych znajdą Państwo między innymi stacje z poręczami umożliwiające ćwiczenie w pozycji pionowej, czy też drążki do podciągania. Solidna konstrukcja i wyselekcjonowane materiały użyte do tworzenia akcesoriów zapewniają ich trwałość i niezawodność. Akcesoria do drabinek gimnastycznych posiadają możliwość dostosowania do użytkownika według indywidualnego zapotrzebowania. Dobrze zaprojektowane akcesoria do drabinek gimnastycznych umożliwiają osiąganie satysfakcjonujących efektów treningowych. Trening na drabince gimnastycznej ogranicza bóle stawów i kręgosłupa, maksymalizuje siłę osłabionych mięśni i znacznie poprawia zakres ruchu w stawach. Systematycznie wykonywane na drabince gimnastycznej ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią motywacją pacjenta daje ogromne możliwości w drodze do przywrócenia sprawności i funkcjonalności pacjentów urazowych, będących po zabiegach operacyjnych, czy też dzieci, u których zostały stwierdzone wady postawy.

Drabinki do ćwiczeń wraz z akcesoriami dodatkowymi to jeden z najbardziej popularnych sprzętu rehabilitacyjnego i dających duże możliwości treningowych, z możliwością trenowania praktycznie wszystkich partii ciala. Drabinki rehabilitacyjne doskonale sprawdzą się w każdym gabinecie rehabilitacyjnym, gdzie łatwo je przystosować nawet do najmniejszej przestrzeni. Dodatkowo, drabinki rehabilitacyjne nie wymagają ponoszenia wysokich kosztów utrzymania, łatwo je zamontować i mogą być regularnie dezynfekowane. Drabinki gimnastyczne z drążkiem lub bez, dostępne są w różnych wymiarach. Pozwala to dopasować je do potrzeb pacjentów, wielkości gabinetu oraz sali gimnastycznej. Dodatkowo producenci dostarczający drabinki rehabilitacyjne oferują także do nich liczne akcesoria. Mogą to być: kółka gimnastyczne, sznurki do wspinania czy drążki do podciągania. 

Drabinka rehabilitacyjna do ćwiczeń pozwala na rozciągnięcie oraz wzmocnienie ciała. Dotyczy to głównie mięśni brzucha, tułowia oraz ramion. Dodatkowo drabinki do rehabilitacji ułatwiają przeprowadzenie pełnej terapii, w którą można zaangażować także mięśnie dolnej i górnej części nóg oraz pośladków. Regularne wykonywanie ćwiczeń na drabinkach powoduje wzmocnienie mięśni głębokich oraz powierzchownych, pozwala na stworzenie solidnego gorsetu mięśni tułowia, przeprowadzeni stretchingu oraz uzyskanie  poprawy wyglądu sylwetki.

Drabinka gimnastyczna idealnie sprawdza się zarówno podczas prowadzenia rehabilitacji, jak i treningu ogólnorozwojowego. Umożliwia ona wzmocnienie mięśni oraz wpływa na poprawę ogólnej kondycji organizmu. Wykorzystywana jest także przez terapeutów do prowadzenia zajęć korekcyjnych z dziećmi. Drewniane drabinki do ćwiczeń pozwalają na przeprowadzenie usprawniania całego ciała. Umożliwiają one wzmocnienie mięśni dolnej części brzucha, kończyn górnych, kończyn dolnych, pleców oraz mięśni piersiowych i partii brzucha Drabinki rehabilitacyjne idealnie nadają się także do przeprowadzenia rozgrzewki..

Wykonując ćwiczenia na drabinkach, zawsze warto zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa - prawidłowy chwyt, tak aby cztery palce znajdowały się od góry szczebelka, a kciuk domykał chwyt z dołu. Prawidłowe chwytanie zapobiega powstawaniu urazów podczas ćwiczeń. Chwyt ten sprawdza się także w trakcie ćwiczeń na drabinkach z akcesoriami takimi jak kółka oraz trapez do wykonywania zwisów. Kolejną ważną kwestią jest również prawidłowe ułożenie stopy na drabince  - powinna się ona opierać o szczebelek w jej centralnym miejscu.

Dla dzieci polecane są takie ćwiczenia jak półzwisy i zwisy tyłem, które zapobiegają powstawaniu skoliozy oraz wzmacniają mięśnie ramion, stawów łokciowych oraz nadgarstków. Drabinki gimnastyczne umożliwiają także wykonywanie opadów tułowia połączonych z rozciąganiem mięśni piersiowych. Są one szczególnie wskazane przy plecach wklęsło-okrągłych. Osoby dorosłe mogą natomiast wykonywać różnego typu ćwiczenia ułatwiające powrót do pełnej sprawności po wypadkach, udarach oraz urazach ortopedycznych.

Akcesoria do drabinki gimnastycznej - wysokiej jakości akcesoria stworzone z myślą o zapewnieniu urozmaiconego efektywnego treningu. Solidna konstrukcja i wyselekcjonowane materiały użyte do tworzenia akcesoriów zapewniają ich wysoką trwałość i niezawodność. W naszej ofercie znajdą Państwo drążki do podciągania, stacje z poręczami do drabinek gimnastycznych, 

Depilator woskowy Beurer HL 40

BEURER depilator,golarka,depilator woskowy,beurer,hl 40,hl40,depilatory,golarki,
Depilator woskowy Beurer HL 40 gwarantuje niesamowite efekty rodem z salonu kosmetycznego....
224,79 zł

Velodes® Soap 500 ml

MEDISEPT dezynfekcja,dezynfekcyjny,emulsja do mycia ciała,velodes soap,5 l,velodes soap 500 ml,
Velodes® Soap 500 ml...
19,73 zł

Waga medyczna płaska Seca 875

SECA waga medyczna,seca 875,waga,łazienkowa,medyczna,waga lekarska,waga płaska, waga legalizowana
Waga medyczna płaska seca 875 to wysoce skuteczne i niezawodne rozwiązanie wysokiej...
980,64 zł

Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1

JUVENTAS asystor,stomatologiczny,dentystyczy,juventas,jas-a1
Asystor stomatologiczny Juventas JAS-A1 to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego. Służy do...
1311,00 zł

Oczyszczacz powietrza z wielopoziomową filtracją Aseptica Clinic

ASEPTICA sterylizator powietrza,sterylizatory powietrza,aseptica,sterylizator aseptica,aseptica clinic
Oczyszczacz powietrza z wielopoziomową filtracją Aseptica Clinic jest funkcjonalnym i praktycznym urządzeniem...
562,91 zł

Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Medisept 50 szt.

MEDISEPT dezynfekcja,dezynfekcyjny,chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni,50 szt,medisept,
Chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni Medisept 50 szt....
19,09 zł

Stetoskop Little Doctor LD Prof-I żółty

Little Doctor stetoskop,stetoskopy,stetoskop little doctor,little doctor,stetoskop,słuchawki lekarza,
Stetoskop Little Doctor LD Prof-I żółty...
35,00 zł

Rękojeść bateryjna standard f.o XHL

HEINE rękojeść,bateryjna,standard,f.o,xhl,
Rękojeść bateryjna standard F.O XHL stworzona do precyzyjnej diagnostyki została zaopatrzona w...
620,94 zł

Analizator składu masy ciała Seca 535

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciała,
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 jest połączeniem klasycznego kardiomonitora z funkcjonalnością...
34560,00 zł

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

SECA waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez...
750,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 525

SECA analizator,masy ciała,analizator ciała,seca 525,seca,525,
Analizator składu masy ciała SECA 525 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach....
25704,00 zł

Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem Seca 799

SECA waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa z wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki...
1499,00 zł

Analizator składu masy ciała Seca 515

SECA analizator ciała,analizator,seca,
Analizator składu masy ciała SECA mBCA 515 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości,...
48384,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

SECA waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej...
3290,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004