ZAMKNIJ ZAMKNIJ

pulsoksymetr z pasem piersiowym beurer pm 90

Czujniki aktywności to urządzenia służące do rejestrowania pomiarów dotyczących ruchu użytkownika w ciągu całej doby i z pamięcią do 30 dni w celu dostarczenia informacji umożliwiającej kontrolowanie zdrowia, ale również dbałość o utrzymanie prawidłowej sylwetki.

Czujnik aktywności łącząc się z nadgarstkiem użytkownika monitoruje przez skórę parametry, takie jak: liczba wykonanych kroków, przebyte odległości, ilość spalonych kalorii, parametry tętna i ciśnienia krwi, czy też ilość spalonych kalorii i tkanki tłuszczowej. Czujniki aktywności mogą być także wyposażone w funkcję łączności ze smartfonem, co umożliwia systematyczne ustalanie swoich celów do regulacji tych parametrów. Czujnik aktywności wówczas pokazuje osiągnięcie lub nie osiągnięcie dziennych celów.

Czujniki aktywności to świetne urządzenia motywujące do dbania o prawidłowy tryb życia i ułatwiający osiąganie efektów dietetycznych i aktywnościowych, które dostarczają rzetelną informację, jeżeli użytkowane są w prawidłowy sposób. Należy pamiętać, że aby czujnik aktywności odczytywał precyzyjnie dane tętna, powinien być zapięty na nadgarstku, tak aby się nie poruszał i nie przesuwał. Nie zaleca się także noszenia czujnika aktywności w miejscu pokrytym tatuażem. Prawidłowe odczyty danych mogą być także zakłócone w przypadku już istniejących problemów kardiologicznych użytkownika.

Przy redukcji lub budowaniu masy ciała i rozwijaniu kondycji podczas aktywności sportowych kontrolowanie tętna jest bardzo pomocne w celu uzyskaniu coraz lepszych wyników potreningowych.

W sklepie medycznym KREDOS znajdą Państwo duży wybór czujników aktywności i innych akcesoriów marki BEURER.

Czujniki aktywności

Manager picia Beurer DM 20

Dostępność: out of stock

Manager picia Beurer DM 20, to wyjątkowy pomocnik przypominający o odpowiednim...

158,21 zł

Czujnik aktywności Beurer AS 80 Bluetooth

Dostępność: in stock

Czujnik aktywności Beurer AS 80 Bluetooth

170,15 zł

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny