ZAMKNIJ ZAMKNIJ

Oto porządna dawka pomysłów na prezenty dla seniorów. Rodziców i dziadków, którym chcemy podarować zdrowie i radość życia. Naszym zdaniem najbardziej ucieszą się ze sprzętów medycznych. 

Plusem naszych propozycji prezentowych dla seniora jest także fakt, że przydadzą się całej rodzinie. Spersonalizowane prezenty nie zawsze są praktyczne, natomiast sprzęt medyczny to za każdym razem strzał w dziesiątkę.

 

Ciśnieniomierze 

Nadciśnienie tętnicze to choroba, którą przede wszystkim warunkuje wiek. Dlatego tak istotne jest, by emeryci mogli spokojnie, w zaciszu własnego domu kontrolować ciśnienie krwi. Bez codziennych wizyt w przychodniach. 

Najważniejsze, żeby ciśnieniomierz, który wybierzemy na prezent, był wielofunkcyjny, łatwy i komfortowy w obsłudze. Wszystko dlatego, że osoby starsze często zgłaszają  tego problemy dotyczące umiejętności obsługi tego typu urządzeń. 

Idealny ciśnieniomierz dla seniora do użytku domowego to taki sprzęt, który ma m.in. duży i czytelny wyświetlacz. Na przykład ciśnieniomierz automatyczny Beurer BM 35 cisnieniomierz beurer bm35z bardzo intuicyjną budową. Włącznik do pomiaru ciśnienie jest duży i wyróżnia się na tle innych “guzików”. Odczyt pomiaru również jest bardzo łatwy, ponieważ sprzęt od razu pokazuje najważniejsze wartości. Natomiast duży wyświetlacz pomaga sprawdzić wynik badania. Ciśnieniomierz posiada pamięć dla dwóch użytkowników, co jest jego dodatkowym atutem.

Jeśli senior, którego chcemy obdarować często podróżuje, przyda mu się ciśnieniomierz nadgarstkowy. Taki sprzęt zajmuje mało miejsca i jest idealnym rozwiązaniem przy doraźnej kontroli ciśnienia. W tym przypadku polecamy ciśnieniomierz OMRON RS1cisnieniomierz omron rs1 Jeden, prosty w obsłudze przycisk, pamięć ostatniego pomiaru oraz czujnik informujący o źle założonym mankiecie pomogą użytkownikowi łatwo zmierzyć ciśnienie. 

prezent na dzien babci i dziadka

 

 Koce i maty rozgrzewające

Nie jest tajemnicą, że im jesteśmy starsi, tym mamy większe problemy z krążeniem. Częściej też dopadają nas infekcje. Aby nie tracić ciepłoty ciała lub szybko rozgrzać się w chłodne dni, warto mieć odpowiednie gadżety. Dlatego prezentem, który ucieszy seniora z pewnością będzie polarowy koc rozgrzewającykoc rozgrzewajacy hd75 Beurer, który można prać w pralce. Jest ultra-bezpieczny. Dlaczego? Wyłącza się samoistnie po 3ch godzinach, nie ma więc mowy, że my zaśniemy a koc będzie wciąż grzał. Posiada 6 trybów regulacji temperatury, dlatego nie dojdzie do przegrzania czy poparzenia. 

Można się nim okryć, owinąć lub potraktować go jako wkład ogrzewający do łóżka. 

A propos wkładów rozgrzewających - to również częste wybory prezentowe. Taki wkład także może pełnić rolę koca lub peleryny, nadaje się też do prania w pralce. Został wyposażony w specjalne mocowania do materaca, by nie przesuwał się podczas spania. Wkład rozgrzewający Beurer TS 15 wklad rozgrzewajacy do lozka ts15ma podświetlany pilot do sterowania temperatury, więc gwarantuje wygodną obsługę nawet w nocy, bez włączania światła. Babcia i dziadek z takiego prezentu na pewno będą zadowoleni. 

 

Babcia lub dziadek lubią spędzać zimowe wieczory w fotelu z książką lub przed telewizorem? A może praktykują spacery, po których wracają przemarznięci? W takim razie świetnym prezentem będzie but rozgrzewający Beurer  FW 20 cosy but rozgrzewajacy beurer fw 20 cosyw rozmiarze “oversize”. Wkładamy do niego obie stopy, włączamy, a ciepłe, miękkie, grzejące futerko od razu podnosi nam temperaturę. Jeśli babcia lub dziadek mają problemy ze stawami i krążeniem, na pewno docenią taki prezent.

serce na dzien babci i dziadka

 Masażery w prezencie dla babci i dziadka

Masaż działa nie tylko odprężająco, ale także zmniejsza ból, poprawia krążenie, niweluje napięcie mięśniowe. Drobnym ale wdzięcznym prezentem będzie masażer na baterie Beurer MG 16.masazer mg16 red Można zabrać go wszędzie i jest bardzo poręczny. Wymasuje kark, ramiona, stopy czy nogi.

 

Jeśli babcia lub dziadek potrzebują masażera z większymi możliwościami - nie ma problemu! Mamy jeszcze kilka ciekawych propozycji. Na przykład masażer MG 21,masazer mg 21 który ma długi uchwyt, dzięki czemu dosięgniemy nim bez problemu odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W zestawie z masażerem znajdziemy trzy nasadki do masażu o różnym kształcie wypustek. Poza standardowym masażem wibracyjnym, urządzenie posiada również opcję grzania. 

Wielu seniorów wybiera również nasze wanienki do hydromasażu. Ciepła kąpiel z solami świetnie odpręża, rozluźnia, a także wpływa zbawiennie na krążenie. Szeroką gamę hydromasażerów znajdziecie TUTAJ.

W naszym sklepie znajdziecie jeszcze więcej inspiracji prezentowych dla babć i dziadków. Jeśli wciąż nie wiecie co im kupić, napiszcie do nas lub zadzwońcie. Z chęcią pomożemy! 

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny