.
Producent:
PHILIPS

Ultrasonografy

usg,ultrasonograf,clearvue 650,aparat usg,doppler,usg doppler,

Aparat USG Philips Clearvue 650

PHILIPS usg,ultrasonograf,clearvue 650,aparat usg,doppler,usg doppler,
Aparat USG Philips ClearVue 650 to profesjonalny ultrasonograf wielonarządowy umożliwiający dokładne obrazowanie...
Aparat USG Philips ClearVue 650 to profesjonalny ultrasonograf wielonarządowy umożliwiający dokładne obrazowanie w diagnostyce położniczo-ginekologicznej. Urządzenie gwarantuje wysoką jakość obrazu. Rzeczywiste odwzorowanie gwarantuje precyzję wykonywanych badań. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
0,00 zł
aparat usg,ultrasonograf,clearvue550,usg,usg brzucha

Aparat USG Philips ClearVue 550

PHILIPS aparat usg,ultrasonograf,clearvue550,usg,usg brzucha
Aparat USG Philips ClearVue 550 to niezawodny aparat wykorzystywany w profesjonalnej diagnostyce...
Aparat USG Philips ClearVue 550 to niezawodny aparat wykorzystywany w profesjonalnej diagnostyce klinicznej głównie położniczo-ginekologicznej. Sprawdza się znakomicie w obrazowaniu narządów również w wielu innych dziedzinach medycyny.
0,00 zł
usg,ultrasonograf,philips,clearvue 350

Aparat USG philips clearvue 350

PHILIPS usg,ultrasonograf,philips,clearvue 350
Aparat USG PHILIPS ClearVue 350 oferuje perfekcyjny obraz w urządzeniu o niewielkich...
Aparat USG PHILIPS ClearVue 350 oferuje perfekcyjny obraz w urządzeniu o niewielkich rozmiarach. Ultasonograf jest intuicyjny i nieskomplikowany w użytkowaniu. Posiada interfejs wspólny dla różnych aparatów firmy Philips, wyposażony w logicznie pogrupowane elementy sterujące, dzięki czemu użytkownik ma do nich bardzo łatwy dostęp. Wszystkie funkcje sterujące obrazowaniem uruchamiane są jednym przyciskiem. Zgodnie z panującą tendencją gabaryty aparatu USG zostały zmniejszone do minimum, przy zachowaniu najlepszych cech urządzenia. Technologia Active Array pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazowania, poprzez przeniesienie beamformera wprost do głowicy. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. UWAGA!!! Czas realizacji zamówienia - min. 6 tygodni.
0,00 zł
aparat usg,ultrasonograf,philips,hd5,usg

Aparat USG philips hd5

PHILIPS aparat usg,ultrasonograf,philips,hd5,usg
Aparat USG Philips HD5 jest doskonale wyposażonym ultasonografem USG z funkcją kolorowego...
Aparat USG Philips HD5 jest doskonale wyposażonym ultasonografem USG z funkcją kolorowego Dopplera, który oferuje wyjątkową jakość obrazu oraz szeroki zakres możliwości - wszystko w przystępnej cenie. Ulepszone funkcje przetwarzania obrazu i przepływu pracy systemu zapewniają ogromną pewność diagnostyczną oraz wydajność pracy. HD5 to ultrasonograf o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie oraz kompaktowej budowie, która pozwala na łatwe przenoszenie i stosowanie go w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Ponadto, jego prosta konstrukcja oraz najwyższej jakości ergonomia pozwala lekarzom skupić się na pacjencie. System oferuje również szeroką gamę opcji łączności i zarządzania danymi. UWAGA!!! Czas realizacji zamówienia - min. 6 tygodni.
0,00 zł

aparat usg philips ClearVue 350

Ultrasonografy to urządzenia, które z wykorzystaniem ultradźwięków są w stanie zobrazować narządy wewnętrzne co umożliwia lekarzowi dokładną diagnostykę. Dodatkowo ultrasonografy wykorzystywane są w. ginekologii w celu kontroli rozwoju płodu. 

 

Ultrasonografia to metoda obrazowania narządów wewnętrznych za pomocą fal ultradźwiękowych. Metoda ta jest całkowicie bezbolesna oraz bezinwazyjna. Dodatkowo w przeciwieństwie do chociażby promieniowania rentgenowskiego fale ultradźwiękowe nie są szkodliwe dla organizmu dlatego badanie usg można powtarzać tak często jak tylko zachodzi potrzeba. 

 

Ze względu na szerokie możliwości diagnostyczne ultrasonografy stosowane są w wielu różnorodnych dziedzinach medycyny. Zapewne najczęściej aparaty usg kojarzone są z ginekologią, w której stosowane są w okresowych badaniach profilaktycznych lub do kontrolowania kolejnych etapów rozwoju płodu. 

 

Ultrasonografy to urządzenia znakomicie sprawdzające się w diagnostyce chorób układu pokarmowego. W przypadku pojawienia się u pacjenta jakichkolwiek niedogodności związanych z trawieniem czy bólem w okolicy jamy brzusznej warto najpierw w celach diagnostycznych wykonać badania usg. Badanie ultrasonografem w przeciwieństwie do chociażby badania gastroskopowego nie jest tak nieprzyjemne i nie powoduje dodatkowego stresu. Zasadniczo badanie usg jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne. Pozwala w łatwy sposób zobrazować narządy znajdujące się w jamie brzusznej oraz ocenić czy ich wielkość i struktura są prawidłowe. W przypadku zauważenia niepokojących niejednoznacznych zmian pacjent kierowany jest do dalszej diagnostyki. 

 

Podobne zastosowanie ultrasonografy znajdują w ginekologii. Badanie usg w ginekologii może być wykonywane transwaginalnie w celu profilaktycznej kontroli macicy oraz pozostałych elementów kobiecego układu rozrodczego. Jednak ultrasonografy w ginekologii można stosować również w celu kontroli rozwijającego się płodu. Badanie usg w ciąży pozwala określić wielkość płodu, a tym samym wyznaczyć prawdopodobny czas poczęcia oraz planowany termin porodu. Dodatkowo pozwala kontrolować czy płód rozwija się prawidłowo, a w odpowiednim czasie badanie usg pozwala również odkryć płeć dziecka. 

 

Ultrasonografy wykorzystuje się również do badań różnych narządów i gruczołów. Umożliwia to ich zobrazowanie oraz określenie ich wielkości czy struktury. Badanie usg wykonywane regularnie w celach profilaktycznych może pozwolić na wczesne wykrycie niepokojących zmian i podjęcie odpowiednich działań. 

 

Istnieje również badanie nazywane ultrasonografią dopplerowską - pozwala ono ocenić grubość naczyń krwionośnych ich drożność oraz tempo przepływu krwi. Ultrasonografia dopplerowska to badanie często stosowane w kardiologii czy chirurgii naczyniowej. 

 

W zależności od sposobu czy miejsca wykonywania badania stosuje się różne głowice usg. Każda z głowic różni się nieco od siebie konstrukcyjnie i posiada różne zastosowanie.

 

Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiednie przygotowanie do badania. Pierwszym bardzo ważnym krokiem przed przystąpieniem do jakichkolwiek badań jest sprawdzenie przeciwskazań do ich wykonania. Jako, że badanie usg jest badaniem bezinwazyjnym, bezpiecznym i bezbolesnym zasadniczo nie ma więc żadnych przeciwskazań do jego wykonania. 

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem jest zadbanie o to, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia zakłóceń podczas badania. Jak tego dokonać? Przede wszystkim wybierając się na badania należy unikać w dniu jego wykonywania palenia papierosów oraz stosowania gum do żucia. Następnie warto też na kilka dni przed badaniem spożywać tabletki takie jak np. espumisan czyli leki które pomagają usunąć zalegające w jelitach gazy. Warto również unikać napojów gazowanych. Jeśli podczas badania obrazowany będzie również pęcherz moczowy wtedy lekarz zaleca wypicie przed badaniem około 1,5 l wody co pozwala wypełnić pęcherz i ułatwia jego prawidłowe zobrazowanie. 

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5420,52 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
4207,14 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, jest niezbędnym elementem, wchodzącym...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do użytku...
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel, przeznaczony jest do współpracy z...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07, to bardzo wygodny i poręczny...
97,95 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.301 to elektrokardiograf umożliwiający wykonania badania w zakresie...
3700,00 zł

Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102

ASPEL aparat ekg,elektrokardiograf,ekg,mint,ascard,
Aparat Ekg AsCard Mint v.07.102 to 1-kanałowy aparat EKG umożliwiający wykonywanie elektrokardiogramu...
2710,00 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z...
58,00 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET, dedykowany jest do elektrokardiografów firmy Aspel, z...
499,00 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy), to bardzo wygodny futerał,...
81,00 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11, jest niezbędnym elementem wyposażenia aparatu EKG. Używany w...
350,00 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422, to produkt, dedykowany do modeli AsPekt 703 i Aspel...
350,00 zł

Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH 712 v.200 - zatrzask, to niezbędny produkt, do przeprowadzenia badania...
350,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004