.
Producent:
BTL

Lasery wysokoenergetyczne

laser,wysokoenergetyczny,btl 6000,hil,12w,btl,

Laser wysokoenergetyczny btl-6000 hil 12w

BTL laser,wysokoenergetyczny,btl 6000,hil,12w,btl,
Laser wysokoenergetyczny to nowoczesny aparat do laseroterapii o mocy 12 W wyposażony...
Laser wysokoenergetyczny to nowoczesny aparat do laseroterapii o mocy 12 W wyposażony w kolorowy 5,7" ekran LCD. Optymalny stosunek pochłaniania oraz głębokości przenikania z wykorzystaniem długości fali 1064 nm, pozwala na skuteczne uśmierzanie bólu dzięki tworzeniu fotomechanicznej fali wewnątrz tkanek. Rewolucyjna technologia charakteryzująca się głębszą penetracją tkanki. Duża głębokość przenikania wiązki o mocy wynoszącej do 12 W. Aparat pracuje na różnych głębokościach przenikania. Maksymalny efekt terapeutyczny uzyskuje się dzieki wykorzystaniu długości fal 810/980 oraz 1064 nm. Laser umozliwia bezbolesne i bezoperacyjne leczenie bez skutków ubocznych. Rezultaty potwierdzone klinicznie przy leczeniu przewlekłych zwyrodnień stawów, urazów mięśni oraz ścięgien, bólów mięśniowo-powięziowych oraz chorób skóry. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
79920,00 zł
laser,wysokoenergetyczny,btl 6000,hil,7w,btl,

Laser wysokoenergetyczny btl-6000 hil 7w

BTL laser,wysokoenergetyczny,btl 6000,hil,7w,btl,
Laser wysokoenergetyczny to nowoczesny aparat do laseroterapii o mocy 7 W wyposażony...
Laser wysokoenergetyczny to nowoczesny aparat do laseroterapii o mocy 7 W wyposażony w kolorowy 5,7" ekran LCD. Optymalny stosunek pochłaniania oraz głębokości przenikania z wykorzystaniem długości fali 1064 nm, pozwala na skuteczne uśmierzanie bólu dzięki tworzeniu fotomechanicznej fali wewnątrz tkanek. Rewolucyjna technologia charakteryzująca się głębszą penetracją tkanki. Duża głębokość przenikania wiązki o mocy wynoszącej do 7 W. Aparat pracuje na różnych głębokościach przenikania. Maksymalny efekt terapeutyczny uzyskuje się dzięki wykorzystaniu długości fal 810/980 oraz 1064 nm. Laser umożliwia bezbolesne i bezoperacyjne leczenie bez skutków ubocznych. Rezultaty potwierdzone klinicznie przy leczeniu przewlekłych zwyrodnień stawów, urazów mięśni oraz ścięgien, bólów mięśniowo-powięziowych oraz chorób skóry. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
39960,00 zł

Laser wysokoenergetyczny btl 6000 hil12wLaser wysokoenergetyczny stanowi rewolucyjną technologią w dziedzinie laseroterapii. Oferuje on wiele zastosowań w bezbolesnym leczeniu wielu schorzeń. W wielu wypadkach pozwala na uniknięcie operacji oraz nie wykazuje skutków ubocznych po terapii. Laser wysokoenergetyczny zapewnia głęboką penetrację tkanki, szybkie efekty terapeutyczne oraz rezultaty potwierdzone klinicznie.

 

Laser wysokoenergetyczny - co to jest?

Laser wysokoenergetyczny BTL HIL to nowoczesna technologia wykorzystująca wysoką moc pozwalającą na głęboką penetrację tkanek. Oparta jest ona na sprawdzonej terapii laserowej o niskiej mocy, jednak wykorzystuje do 50 razy więcej energii niż zimna laseroterapia. Dodatkowo urządzenia do laseroterapii wysokoenergetycznej są lekkie oraz łatwe w transporcie. Co więcej, posiadają dotykowy ekran oraz gotowe wbudowane programy terapeutyczne umożliwiające szybkie dopasowanie parametrów terapii do schorzenia pacjenta.

Laser wysokoenergetyczny zapewnia bezbolesną oraz nieinwazyjną terapię przeciwbólową, przeciwobrzękową oraz przeciwzapalną. Głębokość penetracji tkanki jest na tyle głęboka, że terapia umożliwia stymulowanie oraz leczenie dowolnego obszaru w obrębie ciała objętego dysfunkcją lub bólem. Urządzenie do laseroterapii wysokoenergetycznej (BTL HIL) wyposażone jest w dodatkowe akcesoria (nakładki dystansowe) umożliwiające wykonanie zabiegu. Znajdują one zastosowanie w przypadku stanu ostrego, gdy niewskazane jest nadmierne przegrzewanie tkanki.

 

Lasery wysokoenergetyczne – efekt działania

Lasery wysokoenergetyczne podczas leczenia pozwalają uzyskać efekt przeciwzapalny oraz przeciwobrzękowy. Dzieje się to za sprawą redukcji rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz aktywacji drenażu limfatycznego tkanek. Dodatkowo w trakcie terapii uzyskiwany jest bardzo dobry efekt przeciwbólowy, poprzez pozytywne działanie wiązki na receptory bólowe.

Laser wysokoenergetyczny pozytywnie wpływa na aktywność naczyń włosowatych, tym samym przyśpiesza leczenie uszkodzonych tkanek oraz gojenie się ran. Co więcej, terapia jest stosowana do leczenia uszkodzeń nerwów. Dodatkowo biostymulacja zapewnia szybkie oraz skuteczne leczenie wrzodów, zapalenia błon śluzowych oraz odleżyn.

 

Laser wysokoenergetyczny na co pomaga

Laser wysokoenergetyczny wykorzystywany jest w wielu obszarach medycyny. Pomaga on w leczeniu zakażeń grzybiczych, wirusowych oraz bakteryjnych. Dodatkowo biostymulacja miejsc pooperacyjnych przyspiesza gojenie się ran. W rehabilitacji wykorzystywany jest także w leczeniu skutków złamań kości, po urazach ortopedycznych, uszkodzeniach więzadeł oraz zapaleniach ścięgien mięśniowych.

Biostymulacja wykorzystywana jest także podczas terapii pacjentów onkologicznych. Pomaga ona leczyć zmiany skórne oraz śluzowe takie jak zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zapalenie skóry wywołane radioterapią oraz zmiany miejsc pooperacyjnych. Dodatkowo laser wysokoenergetyczny wykorzystywany jest do walki z patologiami w obrębie stóp takich jak zapalenie kaletki, artretyzm, ostroga piętowa itp. Dzięki wykorzystaniu działania lasera możliwa jest też skuteczna walka z grzybicą paznokci, brodawkami podeszwowymi, czy też wrzodami stóp powstałymi w wyniku cukrzycy.

 

Laser wysokoenergetyczny – przeciwskazania i ograniczenia

Przeciwskazaniem do laseroterapii wysokoenergetycznej są termiczne uszkodzenia tkanki obejmującej leczenie, ciąża, padaczka oraz uszkodzenie wzroku. Dodatkowo leczenie laserem nie jest wskazane u osób z czynną gruźlicą płuc, skłonnością do krwawień, arytmią oraz niewydolnością serca. Istotną kwestią uniemożliwiającą wykonanie zabiegów za pomocą lasera jest także zaburzenie czucia w miejscu wykonywania zabiegu oraz implanty metalowe i elektroniczne.

Dodatkowe warto przestrzegać takich ograniczeń jak – nienaświetlanie skóry posmarowanej maścią lub kremem oraz miejsc na skórze, na których znajduje się tatuaż. Nie powinno się także naświetlać  okolicy ciała, w której umiejscowiony jest implant oraz okolicy nadbrzusza u kobiet w trakcie menstruacji.

 

Lasery terapeutyczne - lasery wysokoenergetyczne w fizjoterapii

Lasery wysokoenergetyczne stosujemy do wykonywania zabiegów w rehabilitacji oraz medycynie sportowej. Pozwalają one dostarczyć energię do głęboko położonych tkanek bez ryzyka poparzenia pacjenta podczas terapii. Dzieje się tak dlatego, że bardzo wysoka moc lasera (nawet do 12W) podawana jest w bardzo krótkich pakietach impulsów. Rozwiązanie to zapobiega kumulacji ciepła, a tym samym zapobiega poparzeniu obszaru ciała poddawanego naświetlaniu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod aplikacji wiązka lasera łatwej wnika w głąb ciała, dostarczając od 30 do 50 razy więcej energii niż laser niskoenergetyczny. Umożliwia to uzyskanie pożądanego efektu biostymulacji oraz regeneracji tkanek. Terapia laserem wysokoenergetycznym jest krótsza oraz szybsza w porównaniu z terapią laserem niskoenergetycznym. Wszystkie te rozwiązania zapewniają osiągniecie natychmiastowego efektu przeciwbólowego oraz przynoszą ulgę pacjentom w cierpieniu.

W kategorii lasery wysokoenergetyczne w sklepie medycznym KREDOS znajdują się urządzenia przeznaczone do leczenia bólu, stanów zapalnych oraz obrzęków. Głęboka penetracja tkanki oraz duża moc lasera zapewniają szybki efekt leczniczy, co zostało potwierdzone klinicznie. Lasery wysokoenergetyczne używane są w rehabilitacji oraz medycynie sportowej. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają wbudowaną encyklopedię pozwalającą w łatwy i szybki sposób dopasować parametry lasera do zmian chorobowych.

Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia ASPEL 308 ABPM + oprogramowanie 508 to najnowszy produkt renomowanego...
5049,79 zł

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

ASPEL holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego...
3699,17 zł

Mankiet XL do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet XL dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel...
223,56 zł

Mankiet L do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet dla dorosłych,mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet,aspel
Mankiet L dla dorosłych do holtera ciśnienia Aspel....
186,84 zł

Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel

ASPEL mankiet do holtera,mankiet holterowski,mankiet aspel,mankiet,aspel
Mankiet pediatryczny M do holtera ciśnienia Aspel. ...
147,15 zł

Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07

ASPEL etui na holter,holter ciśnienia,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter ciśnienia Aspel Holcard CR07...
79,90 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 Beta System XL

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,holter aspel,holcard,holcard cr07,beta system l,beta system,l,
Holter Ciśnienia ASPEL HolCARD CR-07 Beta System XL to system długotrwałego monitorowania...
14580,00 zł

Holter ciśnienia Aspel Holcard CR07 beta system L

ASPEL holter ciśnienia,holter,ciśnieniowy,cr07,aspel,holcard,beta,system,system l,holter holcard,holcard cr07,
Holter ciśnieniowy ASPEL HolCARD CR-07 Beta System L to system długotrwałego monitorowania...
13851,00 zł

Aparat EKG Aspel TOPAZ ECG v.101

ASPEL aparat ekg,aspel,ecg,topaz,elektrokardiograf,aparaty ekg,
Aparat EKG Aspel TOPAZ ECG v.101...
3056,40 zł

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB

ASPEL przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB...
47,52 zł

Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET

ASPEL kabel weterynaryjny,kabel do ekg,kabel ekg,kabel do aparatu ekg
Kabel weterynaryjny KEKG-30W CAB VET...
384,48 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712 (rzepy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712...
63,96 zł

Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 702/703/712 (napy)

ASPEL etui na holter,holter ekg,holter aspel,etui,aspel,
Etui na holter Ekg Aspel Aspekt 703/712 (napy)...
63,96 zł

Aparat ekg Aspel Green EKG v.06.101W weterynaryjny

ASPEL aparat ekg weterynaryjny,aparat weterynaryjny,aparat ekg,ekg,elektrokardiografy
Aparat ekg Aspel Green EKG v.06.101W weterynaryjny...
3835,57 zł

Kabel EKG - KRH712-11

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel EKG - KRH712-11...
399,60 zł

Kabel KRH-703 v.422

ASPEL kabel pacjenta,kabel do holtera,kabel do holtera ekg,holter ekg,kabel holterowski,kabel aspel,
Kabel KRH-703 v.422...
351,00 zł

Kredos doradza

BANK DO PŁATNOŚCI W PLN:    mBank S.A. skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź     IBAN: PL 50 1140 2004 0000 3302 7428 5149     EUR/BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK      SORT CODE - 11402004