SECA 535

SECA 535

Analizator Składu Masy Ciała SECA 535

PDFDrukujE-mail
Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 to pierwszy na świecie monitor typu „spot-check”, łączący możliwość pomiaru parametrów życiowych oraz prowadzenia analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). W jednym etapie pozwala ocenić cztery parametry życiowe: ciśnienie tętnicze, SpO2, tętno, temperatura) oraz oznaczyć skład ciała (zawartość wody w organizmie, masa tkanki tłuszczowej, masa tkanki mięśniowej). W trakcie rutynowej kontroli pozwala zmierzyć więcej parametrów oraz poprawić Państwa możliwości diagnostyczne i terapeutyczne poprzez skojarzone przedstawienie wyników analizy BIA i parametrów życiowych. Wydajne oprogramowanie łączy się z każdą siecią i zapewnia bezbłędne przekazanie wyników pomiarowych do stosowanego przez Państwa systemu elektronicznej dokumentacji medycznej. W razie potrzeby nasza usługa integracyjna pomoże zintegrować system z Państwa strukturą informatyczną, co pozwoli zoptymalizować proces rutynowych pomiarów wykonywanych każdego dnia. Aparat seca mVSA należy do serii produktów bezprzewodowych seca 360° wireless i zapewnia automatyczne przekazywanie informacji dotyczących wzrostu i masy ciała z kompatybilnych wag i systemów pomiarów długości (wysokości) ciała do urządzenia. Aparat automatycznie wylicza wartość wskaźnika BMI. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
analizator masy ciała,analizator ciała,mBCA,skład masy ciałaSECA 515
Z
Cena brutto 34560,00 zł
Cena netto 32000,00 zł
Kwota VAT 2560,00 zł
Opis

Aparat Składu Ciała SECA mVSA 535 to pierwszy na świecie monitor typu „spot-check”, łączący możliwość pomiaru parametrów życiowych oraz prowadzenia analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). W jednym etapie pozwala ocenić cztery parametry życiowe: ciśnienie tętnicze, SpO2, tętno, temperatura) oraz oznaczyć skład ciała (zawartość wody w organizmie, masa tkanki tłuszczowej, masa tkanki mięśniowej). W trakcie rutynowej kontroli pozwala zmierzyć więcej parametrów oraz poprawić Państwa możliwości diagnostyczne i terapeutyczne poprzez skojarzone przedstawienie wyników analizy BIA i parametrów życiowych. Wydajne oprogramowanie łączy się z każdą siecią i zapewnia bezbłędne przekazanie wyników pomiarowych do stosowanego przez Państwa systemu elektronicznej dokumentacji medycznej. W razie potrzeby nasza usługa integracyjna pomoże zintegrować system z Państwa strukturą informatyczną, co pozwoli zoptymalizować proces rutynowych pomiarów wykonywanych każdego dnia. Aparat seca mVSA należy do serii produktów bezprzewodowych seca 360° wireless i zapewnia automatyczne przekazywanie informacji dotyczących wzrostu i masy ciała z kompatybilnych wag i systemów pomiarów długości (wysokości) ciała do urządzenia. Aparat automatycznie wylicza wartość wskaźnika BMI. Aparat seca mVSA pozwala na indywidualną konfigurację wedle potrzeb użytkownika. Klasyczny pomiar parametrów życiowych (ciśnienie tętnicze, SpO2, tętno, temperatura) w skojarzeniu z szybkim oznaczeniem składu ciała (zawartość wody w organizmie, masa tkanki tłuszczowej, masa tkanki mięśniowej) Sieciowa technologia przesyłu danych seca 360° wireless eliminuje błędy przesyłu i zwiększa wydajność rutynowych pomiarów. Zrozumiałe graficzne przedstawienie wyników pomiarów na wyświetlaczu dotykowym. Duża pamięć wewnętrzna pozwalająca na zapis do 70 tys. wyników pomiarów. Zstaw wyposażony jest w matę pomiarową BIA seca mVSA 531 przeznaczoną do aparatów seca mVSA. Mata pomiarowa to prawdziwie wszechstronne urządzenia. Zasilana jest z własnego akumulatora, który ładowany jest indukcyjnie z monitora dotykowego i pracuje w pełni samowystarczalnie. Dane są przekazywane do monitora poprzez WLAN lub opcjonalnie przez łącze optyczne. Jako modernizacja do seca mVSA czyni z niego monitor typu „spot-check” umożliwiający prowadzenia analizy impedancji bioelektrycznej. Jedyny tego rodzaju sposób pomiaru na świecie. W celu bezpiecznego użytkowania na macie pomiarowej odtworzono właściwe umocowanie elektrod. Czas pomiaru 30 sekund. Mata pomiarowa BIA wykonana łatwego w czyszczeniu silikonu. Najprostsze z możliwych podłączenie elektrod dzięki systemowi EasySnap™. Nawet przy wyłączonym przesyle danych poprzez WLAN, dane pojawiają się na monitorze dzięki transmisji w podczerwieni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. 


 

Specyfikacja:

  • Interfejsy: WLAN, Technologia seca 360° wireless, USB 2.0, Ethernet
  • Klasa wyrobu medycznego:IIa
  • Typ Ekranu: 7" Ekran dotykowy
  • Pomiar temperatury:Termometr douszny lub opcjonalnie do wyboru końcówki do pomiaru temperatury w jamie ustnej, pod pachą lub w odbycie
  • Pomiar SpO2: Pulsoksymetr
  • Pomiar ciśnienia krwi: Metoda oscylometryczna
  • Zasilanie: Wewnętrzna bateria litowo-jonowa z możliwością ładowania, Wbudowany zasilacz
  • Wymiary (SxWxG): 252 x 262 x 278 mm
  • Waga netto: Wersja z termometrem dousznym 3,7 kg

 

Gwarancja:

  • Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski.

 

W opakowaniu1

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.