ZAMKNIJ ZAMKNIJ

Aparaty EKG

Aparat EKG Grey v.07.305P

aparat ekg,aspel,ascard,grey,elektrokardiograf,aparaty ekg,305p,305 p,pulsoksymetr,po,
Aparat EKG Grey v.07.305P to nowoczesny sprzęt wykorzystywany do diagnostyki chorób serca. Jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, w którym zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
8562,58 zł

Aparat Ekg Aspel AsCard Grey v.07.205

aparat ekg,aspel,grey,aparat do ekg,elektrokardiograf,ekg,
Aparat ekg Aspel AsCARD Grey 12-kanałowy elektrokardiograf z najdokładniejszym zapisem ekg, który automatycznie analizuje i interpretuje badanie. Zastosowane w nim nowoczesne i unikalne rozwiązania sprawiają, że jest to najczęściej wybierany przez szpitale, przychodnie i kliniki aparat E-KG. Elektrokardiograf ten umożliwia wysyłanie dokumentacji medycznej oraz zapisów badań EKG na dowolną skrzynkę e-mail lub na inny aparat do EKG. aparat ekg przenośny AsCARD Grey v.07.205 wyposażony jest w 7” dotykowy wyświetlacz graficzny LCD. Elektrokardiograf prezentuje zapis ekg z 3, 6 oraz 12 odprowadzeń "E KG". Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
6543,18 zł

Aparat EKG String Opus 1

aparat ekg string,aparat opus,aparat ekg,ekg,opus string,najlepszy aparat ekg,elektrokardiograf
Elektrokardiograf String OPUS, to światowa innowacja w dziedzinie medycyny. Dzięki wykorzystaniu częstotliwości próbkowania do 32000 HZ niezwykle precyzyjnie opisuje zespoły QRS. Duży, 10” intuicyjny ekran dotykowy, sprawia, że obsługa urządzenia jest prosta. Elektrokardiograf wyposażony jest w moduł Bluetooth dzięki niemu możesz podłączyć zarówno klawiaturę i myszkę bezprzewodową. Przebieg badania może być wyświetlony na monitorze wyposażonym w port HDMI. EKG String Opus1 możesz podłączyć do działającej w szpitalu czy klinice sieci LAN lub Wifi.
10900,00 zł

Holtery

Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM

holter,holter ciśnieniowy,badanie holtera,holter rr,holter serca,
Holter ciśnienia Aspel 308 ABPM to jeden z najnowszych produktów polskiego renomowanego producenta - firmy Aspel.
5096,00 zł

Holter ciśnienia Microlife WatchBP 03 AFIB

holter ciśnienia,holter microlife,holter ciśnienia microlife,holter watchbp,holter microlife afib
Holter ciśnienia Microlife WatchBP 03 AFIB, został zaprojektowany w celu przeprowadzania precyzyjnych pomiarów ciśnienia krwi - zgodnie z normami Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ESH) i American Heart oraz zaleceniami Amerykańskiego Stowarzyszenia Chorób Serca (AHA). Rejestrator ciśnienia Microlife WatchBP O3 AFIB został poddany walidacji klinicznej zgodnie z protokołem ESH. Dodatkowo ten ambulatoryjny holter ciśnienia posiada zaimplementowany algorytm pozwalający na wykrycie migotania przedsionków (AFIB) podczas całodobowego pomiaru ciśnienia krwi.
5990,00 zł

Holter EKG AsPEKT 712 v.301 z oprogramowaniem - holcard 24 W

holter ekg,holter,ekg,aspekt 712,aspekt,v.301, holcard 24 W
Holter EKG AsPEKT 712 v.301 z oprogramowaniem - holcard 24 W to niezwykle precyzyjne urządzenie renomowanej firmy. Jest to cyfrowe urządzenie, z którego pomocą rejestrowany i zapisywany jest przebieg 12 odprowadzeniowego i 3 odprowadzeniowego badania EKG.
14510,00 zł

Defibrylatory AED

Defibrylator półautomatyczny AED Samaritan PAD 500 P

defibrylator,defibrylatory,defibrylator aed,aed,defibrylator samaritan,samaritan,samaritan pad 500p
Defibrylator półautomatyczny AED Samaritan PAD 500 P, to bardzo wygodne i proste w obsłudze urządzenie, które udziela pierwszej pomocy w sposób całościowy.
7506,00 zł

Defibrylator Cardiolife AED-3100

defibrylator aed,aed,defibrylator,aed 3100,defibrylator nihon kohden
Defibrylator Cardiolife AED-3100
6804,00 zł

Defibrylator AED CU Medical Systems iPAD SP 1

defibrylator,defibrylatory,defibrylator aed,ipad sp1,cu medical,
Defibrylator AED CU Medical Systems iPAD SP 1, to wysokiej klasy urządzenie, które w sytuacjach zagrożenia życia, może je uratować.
6264,00 zł

Wagi Medyczne

Waga medyczna niemowlęca Seca 834

waga medyczna seca,waga medyczna,waga seca,seca834,
Waga medyczna niemowlęca SECA 834 ze zdejmowaną szalką. W mgnieniu oka poprzez demontaż szalki pomiarowej wagę można łatwo przekształcić w wagę podłogową dla dzieci o wadze do 20 kg. Stabilna konstrukcja oraz solidne połączenie ruchomych elementów gwarantują bezpieczeństwo.
870,00 zł

Waga lekarska kolumnowa Seca 704S

waga lekarska,seca 704s,waga kolumnowa,kolumnowa,seca,704s,
Waga lekarska kolumnowa seca 704s jest stabilna i bezpieczna. Mimo wielkości swojej konstrukcji jest ona mobilna ze względu na zastosowanie rolek transportowych. Jest precyzyjna i niezawodna. Pozwala na ważenie pacjentów z nadwagą, dzięki nośności do 300kg.
2960,00 zł

Waga medyczna kolumnowa ze wzrostomierzem Seca 799

waga medyczna,waga lekarska,seca 799,waga z wzrostomierzem,
Waga medyczna kolumnowa ze wzrostomierzem SECA 799 oraz funkcją pomiaru BMI, dzięki której z łatwością pomoże określić stan odżywienia pacjenta. Waga jest stosunkowo lekka oraz posiada rolki transportowe dlatego też jej transportowanie jest niesamowicie łatwe. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.
1530,00 zł

Analizator krwi Rossmax benecheck plus

Analizator diagnostyczny – czym jest i jak go stosować?

 

Analizator krwi to urządzenie służące do kontroli zawartości wybranych składników krwi, które umożliwia wykonanie pomiaru w domowych warunkach. W ofercie analizatorów krwi znajdują się wielofunkcyjne analizatory (glukometry) oraz kompatybilne z nimi paski. Analizatory krwi są niezbędnym sprzętem w przypadku niektórych schorzeń wymagających stałej i regularnej kontroli poszczególnych parametrów oraz stanowią nieocenioną pomoc w wielu sytuacjach zdrowotnych.

  

Najczęściej wybieranymi analizatorami krwi są glukometry, które służą do pomiaru i kontroli poziomu glukozy (cukru) we krwi i są przeznaczone przede wszystkim dla diabetyków z cukrzycą typu 1 i 2, jak również osobom ze stanem przedcukrzycowym oraz kobietom z cukrzycą ciążową. Wystąpienie cukrzycy ciążowej, czy zaburzeń tolerancji glukozy, wymaga regularnej kontroli poziomu cukru we krwi. Wielofunkcyjne analizatory krwi to wszechstronne urządzenia do wykonywania pomiarów wyznaczających między innymi poziom glukozy, cholesterolu, triglicerydów i kwasu moczowego bezpośrednio z krwi włośniczkowej. Testowe paski do glukometru zbudowane z siateczki ochronnej nasączonej substancją czynną, warstwą włókna szklanego oddzielającą krwinki i powłoką reakcyjną, w której zachodzi reakcja barwna, stanowią kompatybilne połączenie z analizatorem krwi umożliwiając oznaczanie wartości pomiarów.

 

Procedura pomiaru poziomu glukozy we krwi trwa tylko kilkadziesiąt sekund. Przez opuszek palca pobierana jest potrzebna do badania krew. Wynik odczytywany jest na wyświetlaczu analizatora krwi w mg/dl i przechowywany wraz z datą i godziną w pamięci urządzenia. Niesamowicie krótki czas pomiaru, wielkość urządzenia oraz minimalna ilość krwi potrzebnej do wykonania pomiaru sprawiają, że użytkowanie jest komfortowe. Za sprawą wielkości, kieszonkowe analizatory krwi można zabrać ze sobą wszędzie.

 

Norma cukru we krwi – jaki jest prawidłowy poziom cukru?

 

Na czczo prawidłowy poziom cukru we krwi powinien zawierać się w granicach 70 – 99 mg/dl. Prawidłowy poziom cukru we krwi po posiłku powinien być mniejszy niż 140 mg/dl. Badanie poziomu cukru we krwi wykonuje się w celu zdiagnozowania cukrzycy. Jest również bardzo istotnym badaniem w leczeniu cukrzycy, które może pomóc przy zapobieganiu rozwojowi groźnych powikłań cukrzycowych. Należy wykonywać je kontrolnie co najmniej raz w roku. Badanie poziomu cukru we krwi po posiłku należy wykonać 2 godziny od momentu rozpoczęcia posiłku. Przed pobraniem krwi można wypić szklankę wody. Pomiar poziomu cukru we krwi w laboratorium powinno być wykonane co najmniej w odstępie ośmiu godzin od ostatniego posiłku. U osób z cukrzycą pomiary poziomu glukozy we krwi powinny być nieodłącznym elementem leczenia.

 

Pomiar poziomu cukru we krwi o dowolnej porze dnia i niezależnie od pory spożytego posiłku może pokazywać wynik odstępujący od normy, co wcale nie musi świadczyć o cukrzycy. W tym wypadku badanie należy powtórzyć na czczo, a następnie zalecane jest wykonanie test obciążenia glukozą w laboratorium. Takie dwukrotnie wykonane badania dadzą wiarygodne wyniki i będą podstawą do postawienia właściwej diagnozy.

 

Kiedy wykonać krzywą cukrową?

 

Test obciążenia glukozą OGTT (krzywa cukrowa) to badanie stosowane do diagnozowania cukrzycy (lub rzadziej akromegalii), polegający na podaniu pacjentowi glukozy i obserwowaniu reakcji jego organizmu na nią: wydzielenia insuliny, szybkości regulacji poziomu cukru we krwi – szybkości wchłaniania glukozy do tkanek. Test obciążenia glukozą obowiązkowo wykonuje się u kobiet w ciąży w celu sprawdzenia czy nie rozwija się u nich cukrzyca ciążowa. Poza tym powinny go wykonać osoby, u których poziom cukru we krwi na czczo jest nieco podwyższony lub jest w normie, ale mimo to u pacjenta jest podejrzenie cukrzycy.

 

Na cukrzycę ciążową mogą wskazywać wyniki krzywej cukrowej: powyżej 100 mg/dl (5,5 mmol/l) na czczo lub180 mg/dl (10 mmol/l) po 1 godzinie od wypicia roztworu 75 g glukozy oraz powyżej 140 mg/dl (7,8 mmol/l) po 2 godzinach od wypicia roztworu 75 g glukozy. Nieprawidłowy wynik poziomu cukru we krwi na czczo lub nieprawidłowości w badaniu krzywej cukrowej wymagają konsultacji lekarskiej i wprowadzenia odpowiednich metod leczenia. Na początku zwykle zaczyna się od wprowadzenia zasad zdrowej diety oraz regularnej i umiarkowanej aktywności fizycznej. W niektórych przypadkach konieczne jest podanie insuliny.

 

Analizatory diagnostyczne

Analizator CoaguChek INRange

Dostępność: 7 dni roboczych

Analizator CoaguChek INRange służy do monitorowania czasu protrombinowego (PT/INR) u...

3490,00 zł

Aparat diagnostyczny PEMPA 3w1 BK6-40M

Aparat diagnostyczny PEMPA 3w1 BK6-40M jest znakomitym urządzeniem, które warto mieć pod...

181,44 zł

Bilirubinometr MBJ20

Bilirubinometr MBJ20, wykorzystywany do bezinwazyjnego pomiaru bilirubiny przez skórę,...

9700,00 zł

Paski do pomiaru cholesterolu Pempa BK-C2

Paski do pomiaru cholesterolu Pempa BK-C2  przeznaczone są do stosowania wraz z aparatem...

77,76 zł

Paski do pomiaru glukozy Pempa BK6-G

Dostępność: in stock

Paski do pomiaru glukozy BK6-G dedykowane są do aparatu diagnostycznego Pempa 3w1....

55,00 zł

Paski do pomiaru kwasu moczowego Pempa BK-U1

Paski do pomiaru kwasu moczowego BK-U1 przeznaczone są do stosowania wraz z aparatem...

77,76 zł

Aparat diagnostyczny accutrend plus

Dostępność: in stock

Accutrend Plus to aparat diagnostyczny do oznaczenia poziomu glukozy, cholesterolu i...

870,00 zł

Glukometr Ixell

Glukometr iXell to kompleksowe urządzenie pozwalające na precyzyjną kontrolę poziomu...

54,80 zł

Paski do pomiaru kwasu mlekowego do Accutrend

Dostępność: in stock

Paski do pomiaru kwasu mlekowego do Accutrend

299,00 zł

Paski Roche CoaguChek XS PT PST

Paski Roche CoaguChek XS PT PST przeznaczone do pomiaru krzepliwości krwi INR, czyli...

520,00 zł

Paski do pomiaru glukozy Ixell

Paski do pomiaru glukozy iXell , niezbędne dla osób korzystających z urządzeń do pomiaru...

41,00 zł

Paski do pomiaru cholesterolu do Accutrend

Dostępność: in stock

Paski do pomiaru cholesterolu do Accutrend

221,00 zł

Paski do pomiaru trójglicerydów do Accutrend

Dostępność: in stock

Paski do pomiaru trójglicerydów do Accutrend

221,00 zł

Fotel do dializ JFD 3 Juventas

fotel,do dializ,medyczny,do szpitala,juventas, jfd 3
Fotel do dializ JFD 3 Juventas, to fotel osadzony na kółkach jezdnych z centralną blokadą. Stanowi specjalistyczne wyposażenie medyczne stosowane w leczeniu pacjentów wymagających dializy.
9800,00 zł

Fotel do dializ Juventas JFD 2 K

fotel zabiegowy,do dializ,medyczny,juventas,z kółkami,jfd2k
Fotel do dializ Juventas JFD 2 K do użytkowania w szpitalach i gabinetach zabiegowych. Służy do przeprowadzania dializ. Fotel osadzony na kółkach jezdnych z hamulcem.
9945,01 zł

Fotel do dializ Juventas JFD 2

fotel,do dializowania,medyczny,na kółkach,juventas,jfd2
Fotel do dializ Juventas JFD 2 do użytkowania w szpitalach i gabinetach zabiegowych. Służy do przeprowadzania dializ. Fotel osadzony na gumowych stopkach.
9743,00 zł

Fotel do dializ Juventas JFD 1 K

fotel,do dializ,medyczny,do szpitala,juventas, jfd1k
Fotel do dializ Juventas JFD 1 K do użytkowania w szpitalach i gabinetach zabiegowych. Służy do przeprowadzania dializ. Fotel osadzony na kółkach jezdnych z hamulcem.
8847,00 zł

Fotel do dializ Juventas JFD 1

fotel,medyczny,do dializ,szpitalny,jfd1
Fotel do dializ Juventas JFD 1 do użytkowania w szpitalach i gabinetach zabiegowych. Służy do przeprowadzania dializ. Fotel osadzony na gumowych stopkach.
8645,00 zł

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren CLUB VARIO

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren CLUB VARIO, łóżko, rehabilitacja, vermeiren, łóżko rehabilitacyjne, VARIO
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren CLUB VARIO, to produkt przeznaczony do domów opieki długoterminowej lub prywatnych domów. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością.
3835,00 zł

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren LUNA CLUB

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren LUNA CLUB, łóżko, rehabilitacja, vermeiren, łóżko rehabilitacyjne,
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren LUNA CLUB, zostało stworzone z myślą o domowej opiece nad osobami po wypadkach, urazach, operacjach, które w warunkach domowych będą dochodzić do siebie.
3445,00 zł

Elektryczne łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne Metalowiec Teddy Bed

łóżeczko elektryczne,łóżko dziecięce,łóżko dziecięce teddy bed,łóżko do szpitala,łóżko do sali szpitalnej,łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne
Elektryczne łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne Metalowiec Teddy Bed, charakteryzuje się regulacją wysokości i możliwością opuszczenia zarówno bocznych jak i szczytowych barierek.
10600,20 zł

Łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne Metalowiec D-1

łóżko dziecięce,łóżko dzieciece d1,łóżko d1,łóżko do szpitala,łóżko do sali szpitalnej,łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne
Łóżeczko dziecięce rehabilitacyjne Metalowiec D-1, to nieodłączny element wyposażenia każdej sali na oddziałach pediatrycznych. Łóżeczko zapewnia bezpieczeństwo najmłodszym pacjentom, jest komfortowe i bardzo wygodne.
5616,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne Metalowiec Darion do opieki długoterminowej

łóżko do opieki długoterminowej,łóżko dla seniora,łóżko dla osoby leżącej,łóżko szpitalne,łóżko specjalistyczne,łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne Metalowiec Darion do opieki długoterminowej, dedykowane jest do domów opieki, ośrodków opiekuńczych czy hospicjów. Skorzystać z niego mogą także osoby prywatne, które opiekują się swoimi bliskimi w warunkach domowych.
11372,40 zł

Łóżko rehabilitacyjne Metalowiec B1/3S do opieki długoterminowej

łóżko do opieki długoterminowej,łóżko dla seniora,łóżko dla osoby leżącej,łóżko szpitalne,łóżko specjalistyczne,łóżko rehabilitacyjne
Łóżko rehabilitacyjne Metalowiec B1/3S do opieki długoterminowej, przeznaczone są dla pacjentów, którzy mają problemy ze zdrowiem i są przewlekle chorzy. Taki rodzaj łóżek znajduje się w domach opieki, hospicjach, zakładach opiekuńczo - leczniczych. Sprawdzą się także w opiece domowej.
5475,60 zł

Łóżko rehabilitacyjne hydrauliczne Metalowiec AH

łóżko rehabilitacyjne,łóżko hydrauliczne,łóżko rehabilitacyjne ah,łóżko ah,łóżko do sali szpitalnej
Łóżko rehabilitacyjne hydrauliczne Metalowiec AH, jest dwusegmentowym meblem, który znakomicie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji chorych przebywających w szpitalach, placówkach opiekuńczych czy w warunkach domowych.
6879,60 zł

Łóżko rehabilitacyjne hydrauliczne Metalowiec AH/3S

łóżko rehabilitacyjne,łóżko hydrauliczne,łóżko rehabilitacyjne ah 3s,łóżko ah 3s,łóżko do sali szpitalnej
Łóżko rehabilitacyjne hydrauliczne Metalowiec AH/3S, sprawdzi się jako mebel w domu, do opieki nad osobą chorą, jak również na oddziałach szpitalnych, w klinikach i innych placówkach opiekuńczych.
7300,80 zł

Spirometr ultradźwiękowy SpiroSonic SMART

spirometr,spirosonic smart,spirometr ultradźwiękowy
Spirometr ultradźwiękowy SpiroSonic SMART, to zaawansowane urządzenie medyczne przeznaczone do pomiaru funkcji płuc. Wykorzystuje technologię ultradźwiękową do dokładnego pomiaru przepływu powietrza podczas oddychania, co pozwala na ocenę wydolności oddechowej pacjenta.
7020,00 zł

Spirometr Lungtest Basic

Spirometr_Mes_Lungtest_Basic
Spirometr Lungtest Basic, to niewielkich rozmiarów stacjonarny spirometr, dedykowany do współpracy z każdym komputerem posiadającym system operacyjny Microsoft Windows.

Spirometr Lungtest Handy

Spirometr_Mes_Lungtest_Handy_Solo
Spirometr Lungtest Handy, to znakomite urządzenie, które stosuje się do mierzenia i rejestrowania parametrów oddechowych pacjenta. Badanie koncentruje się na płucach i ich pojemności.

Spirometr Lungtest Handy z laptopem

Spirometr_Mes_Lungtest_Handy
Spirometr Lungtest Handy z laptopem, jest niewielkich rozmiarów spirometrem diagnostycznym, z pomocą którego, badany jest układ oddechowy.

Spirometr Lungtest Mobile

spirometr
Spirometr Lungtest Mobile, to przenośne urządzenie, z pomocą którego przeprowadza się badanie pojemności, objętości oraz wydajności płuc, a także przepływu powietrza w płucach i oskrzelach.

Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk)

przewód powietrzny do spirometru,przewód powietrzny spirometryczny,spirometryczny,spirometr,
Przewód powietrzny ASPEL PP17 CAB (10 sztuk), dedykowany do użycia wraz z modułem pomiarowym CPET ergospirometru.
58,00 zł

Klipsy na nos do spirometrii

klips do nosa,spirometr,spirometry,klips na nos,spirometria co to jest
Klipsy na nos do spirometrii
125,00 zł

Ustnik do przystawki spirometrycznej Aspel US 31 model D

spirometr,ustnik,spirometria co to jest,spirometr domowy,spirometr cena,
Ustnik do przystawki spirometrycznej Aspel US 31 model D, jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej placówki, w której przeprowadzane są badania spirometryczne.
5,40 zł

KREDOS SKLEP MEDYCZNY

KREDOS zapewnia dostęp do najszerszej oferty produktów medycznych w Polsce, gwarantując efektywny serwis na najwyższym poziomie. Stale rozwijamy ofertę produktową w nowych kategoriach. Chcemy stworzyć taką ofertę, która jak najlepiej zabezpieczy potrzeby naszych klientów w zakresie artykułów medycznych. Oferta Kredosa to bogaty wachlarz produktów medycznych. W sklepie medycznym mogą Państwo dokonać zakupu produktów należących do grupy sprzętów ratujących życie oraz ortopedycznych, rehabilitacyjnych, pielęgnacyjnych i bariatrycznych. Wachlarz produktów dostępnych w naszym sklepie medycznym jest bardzo szeroki. Posiadamy 5 tysięcy urządzeń medycznych dla placówek medycznych, w tym aparaty EKG, holtery, defibrylatory, termometry, ciśnieniomierze i inne. Sprzedamy, dostarczymy, wyszkolimy z obsługi i zadbamy o serwis. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb przychodni, klinik, szpitali, gabinetów lekarskich, jak również osób prywatnych, potrzebujących urządzeń i akcesoriów do użytku domowego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza wiedza była stale poszerzana, dlatego regularnie się szkolimy i uczestniczymy w targach branżowych na całym świecie. Jesteśmy na bieżąco z trendami i nowinkami. Na wszystkie pytania odpowiedzą doświadczeni konsultanci działu handlowego. Liczymy na to, że zakupy w naszym sklepie medycznym będą udane i owocne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 89 679 02 42. Zapraszamy do kontaktu.

O sklepie medycznym Kredos

Kredos doradza

Copyright © 2024 Kredos Sklep Medyczny